You are hereRezultāti: Magnēts 21.kārta

Rezultāti: Magnēts 21.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts07 Septembris 2017

Datums: 7.Septembris, 2017
Vieta: Zilaiskalns
Dalībnieku skaits: 141

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:35:42 100.00
2 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:37:47 94.49
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:38:45 92.13
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:40:03 89.14
5 373 Ilgvars Caune Azimuts 00:42:54 83.22
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:43:17 82.48
7 51 Ģirts Pakalns KSK 00:43:25 82.23
8 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:44:34 80.10
9 28 Māris Heinols ZVOC 00:44:47 79.72
10 196 Pauls Alberings VVV 00:45:23 78.66
11 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:45:32 78.40
12 21 Austris Krastiņš 00:46:43 76.42
13 65 Andris Saldūksnis KSK 00:48:09 74.14
14 241 Armands Broks Individ 00:53:41 66.50
15 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:56:41 62.98
16 4362 Jānis Riža Concorde 01:12:59 48.92
17 408 Raitis Maurāns Individuāli 01:33:11 38.31

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:42:38 100.00
2 95 Dace Gaigala ZVOC 00:46:41 91.32
3 4106 Elvita Alksne VVV 00:47:11 90.36
4 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:47:46 89.25
5 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:50:36 84.26
6 204 Vilma Alberinga VVV 00:52:33 81.13
7 92 Elizabete Ločmele VVV 00:56:17 75.75

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:34:34 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:36:25 94.92
3 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:40:22 85.63
4 85 Jānis Āboliņš Vaidava 00:41:49 82.66
5 287 Jānis Millers Individ. 00:44:32 77.62
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:50:10 68.90
7 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:51:19 67.36
8 203 Valerii Prosolkov Seda 00:59:55 57.69
9 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:30:26 38.22
10 4147 Andris Šakens Individ. 01:35:27 36.21
368 Lauris Šmits individ. Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:39:02 100.00
2 356 Aiga Tarasova Būdaskalns 00:44:16 88.18
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:57:03 68.42

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:33:49 100.00
2 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:47:15 71.57
3 306 Guntars Stucis Bykolat 00:53:15 63.51

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:38:07 100.00
2 324 Edīte Miķe Individ. 00:38:23 99.31
3 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:46:13 82.47
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:47:39 79.99
5 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:51:50 73.54
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:52:41 72.35
7 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:52:52 72.10
8 347 Kristīne Cinate STK 00:55:29 68.70
9 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:00:51 62.64
10 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:00:54 62.59
11 620 Sandra Lazare Individuāli 01:02:58 60.53
12 610 Evija Soročina indfivid. 01:13:29 51.87

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 405 Kristers Jānis Āboliņš Vaidava 00:14:02 100.00
2 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:16:25 85.48
3 406 Fēlikss Āboliņš Vaidava 00:20:11 69.53
4 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:22:10 63.31
5 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:22:31 62.32

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:11:05 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:12:26 89.14
3 239 Gerda Broka VS 00:15:10 73.08
4 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:16:55 65.52
5 291 Aivija Ciguze b/dVālodzīte 00:22:25 49.44
6 237 Rebeka Broka individ 00:23:12 47.77

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:10:13 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:11:08 91.77
3 612 Kristofers Soročins 00:14:21 71.20

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:10:45 100.00
2 607 Keita Kavīte VPSS 00:11:46 91.36
3 615 Elza Veinberga VSS 00:12:57 83.01
4 609 Sofija Urbanoviča VVV 00:13:27 79.93

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 207 Ralfs Vanags VVV 00:17:39 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:18:11 97.07
3 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:19:12 91.93
604 Dāvids Voitehovskis V5.v Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
260 Elizabete Eglīte VS Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:34:27 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:37:05 92.90
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:44:04 78.18

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 214 Nikija Biruma VVV 01:12:45 100.00
2 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:27:39 83.00
232 Unda Barisa VPS Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
86 Jēkabs Ločmelis VVV Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 109 Agnija Caune Azimuts 00:35:32 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:39:02 91.03
3 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:45:00 78.96

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:40:57 100.00
2 4256 Matīss Leitlands VVV 00:45:31 89.97
3 329 Reinis Veinbergs VPĢ 01:10:17 58.26

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:35:21 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:37:26 94.43
3 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 01:11:56 49.14

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:42:08 100.00
2 36 Māris Baltiņš Leči 00:43:34 96.71
3 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:49:07 85.78
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:00:58 69.11
5 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:02:23 67.54
6 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:03:04 66.81
7 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:07:50 62.11

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:47:45 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:48:05 99.31
3 445 Līga Brence Individ. 00:48:44 97.98
4 4274 Agita Marena KSK 00:49:38 96.21
5 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:02:35 76.30

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:35:31 100.00
2 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:38:48 91.54
3 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:41:20 85.93
4 179 Armands Šmits Individ 00:41:50 84.90
5 1914 Ivars Muzikants Balta 00:44:53 79.13
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:45:43 77.69
7 90 Andis Smilga Individuāli 00:47:07 75.38
8 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:50:17 70.63

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:48:58 100.00
2 365 Inese Ozola ZVOC 00:49:42 98.52
3 140 Aiga Vimba ZVOC 00:50:41 96.61
4 596 Elita Staune Individ. 00:51:49 94.50
5 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:51:51 94.44
6 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:53:57 90.76
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:59:20 82.53

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:29:35 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:35:11 84.08
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:37:57 77.95
4 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:47:49 61.87
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:57:32 51.42
6 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:16:22 38.74

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:36:29 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:49:15 74.08
3 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:54:36 66.82

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:35:42 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:44:26 80.35
4311 Vilnis Pāvuls Individuāli Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:47:43 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:09:37 68.54
82 Aina Jaunzeme SCO Centrs Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:37:48 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:53:03 71.25
3 3170 Edvīns Berners Prizma 00:54:54 68.85
4 4414 Vilnis Velde MKPC 00:59:57 63.05
5 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:09:48 54.15
350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:53:05 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji