You are hereRezultāti: Magnēts 20.kārta

Rezultāti: Magnēts 20.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts31 Augusts 2017

Datums: 31.Augusts, 2017
Vieta: Kalējala
Dalībnieku skaits: 125

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:52:35 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:56:37 92.88
3 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:57:29 91.48
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:57:46 91.03
5 241 Armands Broks Individ 00:58:12 90.35
6 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:00:56 86.30
7 196 Pauls Alberings VVV 01:01:51 85.02
8 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:04:33 81.46
9 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:04:54 81.02
10 65 Andris Saldūksnis KSK 01:06:52 78.64
11 28 Māris Heinols ZVOC 01:09:25 75.75
12 4362 Jānis Riža Concorde 01:19:50 65.87
13 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:22:39 63.62
14 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:27:42 59.96

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:58:27 100.00
2 204 Vilma Alberinga VVV 01:07:02 87.20
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:10:24 83.03
4 4105 Dina Alksne B&CO 01:11:21 81.92
5 352 Signe Krastiņa Eži 01:15:07 77.81

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:43:34 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:43:49 99.43
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:45:16 96.24
4 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:56:01 77.77
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:56:02 77.75
6 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:01:53 70.40
7 287 Jānis Millers Individ. 01:06:42 65.32
8 217 Raivo Gailis Individ. 01:08:31 63.59
9 4147 Andris Šakens Individ. 01:09:43 62.49
10 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 01:12:16 60.29
11 129 Atis Bērziņš STK 01:37:10 44.84
368 Lauris Šmits individ. Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 356 Aiga Tarasova Būdaskalns 00:42:51 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:47:56 89.39
3 20 Līga Pētersone ZVOC 00:58:24 73.37
4 6 Agnese Geduševa LKA 01:02:53 68.14
5 4375 Kristīne Suta RSU 01:03:01 68.00
6 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:13:02 58.67
226 Inga Dukure Robežsardze Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 403 Jānis Eliāss Individuāli 00:45:32 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:49:07 92.70
3 4143 Uldis Bošs Ekers 00:51:07 89.08
4 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:52:54 86.07
5 480 Opis Opis Banāns 00:56:48 80.16

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:48:10 100.00
2 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:53:08 90.65
3 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:53:14 90.48
4 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:53:36 89.86
5 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:54:14 88.81
6 205 Dace Peļņa Zalkši 00:57:41 83.50
7 324 Edīte Miķe Individ. 00:58:12 82.76
8 620 Sandra Lazare Individuāli 00:59:43 80.66
9 621 Evija Dzvinko Individuāli 01:01:19 78.55
10 610 Evija Soročina indfivid. 01:18:39 61.24
11 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:28:22 54.51

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:19:55 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:21:41 91.85
3 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:25:03 79.51
4 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:33:40 59.16
5 379 Raimonds Kārklis Kocēnu b/d Auseklītis 00:35:07 56.72

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:14:27 100.00
2 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:20:36 70.15

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 508 Dāvis Pētersons VVV 00:14:17 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:27:57 51.10

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 348 Estere Laurenova VPS 00:12:00 100.00
1 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:12:00 100.00
3 605 Elza Eglīte VSS 00:12:27 96.39
4 339 Viktorija Antone VPS 00:13:31 88.78
5 607 Keita Kavīte VPSS 00:13:43 87.48

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 207 Ralfs Vanags VVV 00:34:36 100.00
2 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 01:07:21 51.37

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:37:04 100.00
2 187 Daniela Pole VS 00:46:47 79.23

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:46:00 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 00:46:11 99.60
3 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:58:21 78.83

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VS 00:53:45 100.00
2 232 Unda Barisa VPS 01:00:48 88.40
617 Tīna Sonora Baranovska VPSS Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:49:12 100.00
2 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:54:05 90.97

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:48:59 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:03:50 76.74

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:44:01 100.00
2 36 Māris Baltiņš Leči 00:48:56 89.95
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:52:25 83.97
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:55:24 79.45
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:58:00 75.89
6 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:08:43 64.06
7 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:21:27 54.04
8 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:34:36 46.53

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 01:03:06 100.00
2 445 Līga Brence Individ. 01:05:50 95.85
3 4274 Agita Marena KSK 01:06:08 95.41
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:10:00 90.14
5 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:25:41 73.64

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:48:03 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 00:50:58 94.28
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:57:51 83.06
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:59:28 80.80
5 404 Uldis Alksnis Meridiāns 01:02:02 77.46
6 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:07:24 71.29
7 179 Armands Šmits Individ 01:13:50 65.08

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 01:00:24 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:05:11 92.66
3 596 Elita Staune Individ. 01:26:42 69.67
4 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:27:51 68.75

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:39:03 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:50:41 77.05
3 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:54:43 71.37
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:55:26 70.44
5 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:03:30 61.50
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:11:22 54.72
7 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:14:13 52.62

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 64 Inga Vīksna Vaidava 01:00:18 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 01:00:53 99.04
3 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 01:12:58 82.64

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:50:11 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:59:51 83.85

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:43:24 100.00
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:42:21 100.00
2 3170 Edvīns Berners Prizma 00:47:22 89.41
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:48:57 86.52
4 4414 Vilnis Velde MKPC 01:39:30 42.56

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:54:12 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji