You are hereRezultāti: Magnēts 19.kārta

Rezultāti: Magnēts 19.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts24 Augusts 2017

Datums: 24.Augusts, 2017
Vieta: Augstroze
Dalībnieku skaits: 99

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:52:28 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:53:06 98.81
3 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:56:54 92.21
4 51 Ģirts Pakalns KSK 01:01:22 85.50
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:02:11 84.37
6 65 Andris Saldūksnis KSK 01:08:35 76.50
7 241 Armands Broks Individ 01:22:39 63.48
8 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:30:05 58.24
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:35:08 55.15

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:12:55 100.00
2 352 Signe Krastiņa Eži 01:49:52 66.37

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:48:12 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:56:40 85.06
3 443 Mārtiņš Murīss Delve2 01:01:38 78.20
4 208 Jānis Līgats ZVOC 01:02:14 77.45
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:03:37 75.77
6 287 Jānis Millers Individ. 01:04:21 74.90
7 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:15:26 63.90
8 517 Konstantīns Tavars Induvid. 01:28:20 54.57
9 129 Atis Bērziņš STK 01:29:16 54.00
10 217 Raivo Gailis Individ. 01:34:39 50.92
11 4147 Andris Šakens Individ. 01:42:54 46.84
368 Lauris Šmits individ. Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:40:54 100.00
2 96 Zanda Ozola s/k Rūjiena 00:50:53 80.38
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:52:00 78.65

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 614 Henrijs Lērme Individ. 00:27:28 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:32:20 84.95
3 403 Jānis Eliāss Individuāli 00:35:55 76.47
4 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:48:35 56.54
5 306 Guntars Stucis Bykolat 00:51:54 52.92
6 142 Uldis Eglītis RUUKKI 01:49:19 25.13

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:30:39 100.00
2 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:38:39 79.30
3 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:39:47 77.04
4 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:41:44 73.44
5 35 Laura Soročina Individuāli 00:42:05 72.83
6 610 Evija Soročina indfivid. 00:42:16 72.52
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:56:45 54.01
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:58:02 52.81
9 4230 Gunta Krastiņa Eži 01:03:16 48.45
10 324 Edīte Miķe Individ. 01:22:16 37.26

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:20:14 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:16:40 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:14:01 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:18:21 76.39

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:15:19 100.00
2 348 Estere Laurenova VPS 00:17:50 85.89
3 605 Elza Eglīte VSS 00:17:54 85.57
4 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:18:03 84.86
5 615 Elza Veinberga VSS 00:19:21 79.16
6 607 Keita Kavīte VPSS 00:21:14 72.14

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:27:59 100.00
2 207 Ralfs Vanags VVV 00:33:59 82.34
3 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 01:14:50 37.39

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:50:18 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:46:31 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 00:48:21 96.21
3 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:58:25 79.63
4 4255 Pēteris Gailis V5V 01:01:42 75.39

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 232 Unda Barisa VPS 01:00:42 100.00
2 210 Elīza Atslēga VS 01:31:19 66.47
3 214 Nikija Biruma VVV 01:44:00 58.37

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:03:44 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 01:05:16 97.65

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:45:52 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:48:15 95.06
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:51:57 88.29
4 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:57:08 80.28
5 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:57:44 79.45
6 36 Māris Baltiņš Leči 01:01:17 74.84

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:25:01 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 01:25:02 99.98
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:27:50 96.79
4 445 Līga Brence Individ. 01:48:45 78.18

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:53:21 100.00
2 90 Andis Smilga Individuāli 01:07:00 79.63
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:26:35 61.62

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:04:25 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:32:02 69.99
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:32:11 69.88

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:11:37 100.00
2 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:28:47 80.66
3 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:55:53 61.80
173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:50:53 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 01:36:13 52.88

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:43:22 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:54:46 79.18
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:07:32 64.22

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:42:28 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 01:03:34 66.81
3 209 Valda Jaunzeme individ. 01:04:38 65.70
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:06:07 64.23
68 Skaidrīte Krastiņa Individ. Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:45:08 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:46:52 96.30
3 3170 Edvīns Berners Prizma 00:58:20 77.37

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:57:52 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji