You are hereRezultāti: Magnēts 18.kārta

Rezultāti: Magnēts 18.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts17 Augusts 2017

Datums: 17.Augusts, 2017
Vieta: Sietiņiezis
Dalībnieku skaits: 108

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:47:27 100.00
2 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:53:58 87.92
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:56:38 83.78
4 65 Andris Saldūksnis KSK 01:04:13 73.89
5 51 Ģirts Pakalns KSK 01:10:30 67.30
6 196 Pauls Alberings VVV 01:11:54 65.99
7 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:14:13 63.93
8 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:48:46 43.63

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 352 Signe Krastiņa Eži 01:20:48 100.00
2 204 Vilma Alberinga VVV 01:21:08 99.59

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:58:54 100.00
2 202 Aigars Dudelis Azimuts 01:00:57 96.64
3 208 Jānis Līgats ZVOC 01:03:34 92.66
4 287 Jānis Millers Individ. 01:03:55 92.15
5 102 Zigmārs Kalējs Ekers 01:07:30 87.26
6 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 01:19:06 74.46
7 129 Atis Bērziņš STK 01:24:08 70.01
8 4147 Andris Šakens Individ. 01:34:02 62.64
4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers Diskvalif. 0.00
368 Lauris Šmits individ. Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:43:41 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:58:04 75.23
3 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:17:36 56.29

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:42:16 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:46:35 90.73
3 4143 Uldis Bošs Ekers 00:51:22 82.28
4 403 Jānis Eliāss Individuāli 01:01:40 68.54
5 480 Opis Opis Banāns 01:24:19 50.13

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 356 Aiga Tarasova Būdaskalns 00:41:29 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:41:53 99.04
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:50:46 81.71
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:54:48 75.70
5 610 Evija Soročina indfivid. 00:57:09 72.59
6 225 Evita Kampuse Individ. 00:57:17 72.42
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:02:02 66.87
8 205 Dace Peļņa Zalkši 01:03:05 65.76
9 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:03:45 65.07
10 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:16:10 54.46

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:13:05 100.00
2 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:18:28 70.85
3 78 Agris Peļņa Zalkši 00:21:57 59.61

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 389 Evelīna Brēža Individuāli 00:43:57 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:11:32 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:16:09 71.41

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:11:36 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:12:55 89.81
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:15:21 75.57
4 339 Viktorija Antone VPS 00:16:38 69.74

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:27:05 100.00
2 207 Ralfs Vanags VVV 00:49:21 54.88
604 Dāvids Voitehovskis V5.v Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:41:45 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:45:35 91.59
3 220 Alvis Miglavs VVV 00:46:06 90.56
4 25 Nils Ozols SK Rūjiena 00:47:01 88.80

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:57:04 100.00
2 210 Elīza Atslēga VS 01:10:10 81.33
3 214 Nikija Biruma VVV 01:13:02 78.14

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:56:14 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:46:33 100.00
2 1951 Dārta Cīrule Smiltene 01:26:01 54.12
383 Samanta Vilka Individuāli Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:58:10 100.00
2 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:17:26 75.12

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:52:29 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:06:01 79.50
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:06:05 79.42

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:54:23 100.00
2 36 Māris Baltiņš Leči 01:01:15 88.79
3 1937 Guntis Zīvers Smiltene 01:02:45 86.67
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:06:02 82.36
5 4362 Jānis Riža Concorde 01:10:16 77.40
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:15:41 71.86
7 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:36:38 56.28

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:49:38 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 01:00:23 82.20
3 4274 Agita Marena KSK 01:01:48 80.31
4 1986 Vita Cīrule Smiltene 01:06:47 74.32
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:07:40 73.35

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 360 Juris Lūsītis Individ. 00:43:37 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:44:08 98.83
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:49:03 88.92
4 1962 Guntars Cīrulis Smiltene 00:56:31 77.17
1914 Ivars Muzikants Balta Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 00:54:16 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:12:06 75.27
3 596 Elita Staune Individ. 01:17:52 69.69
4 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:18:24 69.22

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:58:18 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:58:26 99.77
3 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:00:55 95.70
4 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:09:34 83.80
5 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:16:00 76.71

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:40:57 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:45:32 89.93
3 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:46:04 88.89

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:50:30 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:51:13 98.60
3 127 Andris Cekuls Cēsis 01:03:12 79.91

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:53:40 100.00
2 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:26:49 61.82
68 Skaidrīte Krastiņa Individ. Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:40:14 100.00
2 4414 Vilnis Velde MKPC 00:42:03 95.68
3 3170 Edvīns Berners Prizma 01:09:58 57.50
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:21:45 49.22
5 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:27:10 46.16

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:03:44 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji