You are hereRezultāti: Magnēts 17.kārta

Rezultāti: Magnēts 17.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts10 Augusts 2017

Datums: 10.Augusts, 2017
Vieta: Grīviņi
Dalībnieku skaits: 124

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:54:45 100.00
2 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 01:06:51 81.90
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:07:31 81.09
4 196 Pauls Alberings VVV 01:08:48 79.58
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:09:14 79.08
6 241 Armands Broks Individ 01:10:12 77.99
7 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 01:11:32 76.54
8 51 Ģirts Pakalns KSK 01:13:55 74.07
9 65 Andris Saldūksnis KSK 01:14:08 73.85
10 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:18:44 69.54
11 4127 Normunds Bērziņš OK Arona 01:19:51 68.57
12 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:26:39 63.19
13 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:34:05 58.19
14 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:51:28 49.12

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 01:03:17 100.00
2 92 Elizabete Ločmele VVV 01:08:52 91.89
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:12:16 87.57
4 352 Signe Krastiņa Eži 01:45:11 60.16

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:51:08 100.00
2 443 Mārtiņš Murīss Delve2 01:05:26 78.15
3 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:07:34 75.68
4 208 Jānis Līgats ZVOC 01:10:41 72.34
5 287 Jānis Millers Individ. 01:14:27 68.68
6 129 Atis Bērziņš STK 01:15:43 67.53
7 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:30:23 56.57
8 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:50:09 46.42

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:52:19 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 01:04:48 80.74
3 6 Agnese Geduševa LKA 01:05:08 80.32
4 20 Līga Pētersone ZVOC 01:09:16 75.53
5 4274 Agita Marena KSK 01:10:29 74.23
6 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:19:34 65.75
7 226 Inga Dukure Robežsardze 01:32:35 56.51
8 94 Maija Rieksta Individ. 01:36:57 53.96

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:40:27 100.00
2 267 Andris Robalds ZVOC 00:49:16 82.10
3 306 Guntars Stucis Bykolat 00:56:52 71.13
4 614 Henrijs Lērme Individ. 00:58:40 68.95
5 403 Jānis Eliāss Individuāli 01:14:35 54.23
480 Opis Opis Banāns Diskvalif. 0.00
4143 Uldis Bošs Ekers Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 322 Kristīne Radionova Leči 00:50:14 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:55:05 91.20
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:58:14 86.26
4 225 Evita Kampuse Individ. 01:02:30 80.37
5 621 Evija Dzvinko Individuāli 01:03:57 78.55
6 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:20:13 62.62
7 4230 Gunta Krastiņa Eži 01:26:43 57.93
8 324 Edīte Miķe Individ. 01:28:08 57.00
9 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:36:51 51.87
10 610 Evija Soročina indfivid. 01:46:54 46.99

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:11:47 100.00
2 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:19:18 61.05
3 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:25:49 45.64
4 78 Agris Peļņa Zalkši 00:26:48 43.97

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 239 Gerda Broka VS 00:15:48 100.00
2 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:22:06 71.49
3 389 Evelīna Brēža Individuāli 00:54:21 29.07

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 390 Jānis Dāvids Šmits VVV 00:20:28 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:11:46 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:12:06 97.25
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:19:50 59.33

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:37:46 100.00
2 207 Ralfs Vanags VVV 00:51:41 73.07
335 Pauls Odins Šmits VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:40:13 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:54:28 100.00
220 Alvis Miglavs VVV Diskvalif. 0.00
70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:08:34 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:08:46 99.71
232 Unda Barisa VPS Diskvalif. 0.00
210 Elīza Atslēga VS Diskvalif. 0.00
214 Nikija Biruma VVV Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:56:15 100.00
2 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:01:04 92.11
3 383 Samanta Vilka Individuāli 02:06:50 44.35

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:00:25 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:59:32 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 01:04:14 92.68
3 36 Māris Baltiņš Leči 01:04:25 92.42
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:06:29 89.55
5 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:14:25 80.00
6 380 Andris Klepers ZVOC 01:20:32 73.92
7 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:20:52 73.62
8 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:26:35 68.76

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 01:00:58 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:04:08 95.06
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:04:08 95.06
4 400 Nora Baranovska Individ. 01:06:12 92.09
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:20:33 75.69
6 603 Marta Golubova Individ. 01:25:07 71.63

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:56:36 100.00
2 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:59:34 95.02
3 1914 Ivars Muzikants Balta 00:59:40 94.86
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 01:00:19 93.84
5 404 Uldis Alksnis Meridiāns 01:08:05 83.13
6 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:25:34 66.15

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:08:00 100.00
2 140 Aiga Vimba ZVOC 01:23:44 81.21
3 596 Elita Staune Individ. 01:29:28 76.01
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:32:13 73.74
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:33:07 73.03
56 Dana Ceplīte Individuāli Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:45:06 100.00
2 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:12:56 61.84
3 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:31:58 49.04
4 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:42:29 44.01
173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens Diskvalif. 0.00
382 Pēteris Magone Umurga Diskvalif. 0.00
411 Vilis Tupuriņš Individ. Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:59:48 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 01:02:49 95.20
3 64 Inga Vīksna Vaidava 01:12:17 82.73
4 4491 Vita Boša Ekers 01:26:01 69.52

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 01:05:17 100.00
2 209 Valda Jaunzeme individ. 01:09:14 94.29
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:03:13 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:06:34 94.97
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:58:58 53.14
3170 Edvīns Berners Prizma Diskvalif. 0.00
12 Ilgvars Grinbergs ZVOC Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:37:49 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Distanču parametri

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji