You are hereRezultāti: Magnēts 16.kārta

Rezultāti: Magnēts 16.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts08 Augusts 2017

Datums: 3.Augusts, 2017
Vieta: Lauvaskalns
Dalībnieku skaits: 114

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 241 Armands Broks Individ 01:04:52 100.00
2 196 Pauls Alberings VVV 01:11:11 91.13
3 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 01:11:31 90.70
4 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:11:39 90.53
5 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:19:23 81.71
6 65 Andris Saldūksnis KSK 01:21:01 80.07

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:12:52 100.00
2 204 Vilma Alberinga VVV 01:18:42 92.59
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:22:02 88.83
4 352 Signe Krastiņa Eži 01:32:12 79.03

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:51:44 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 01:03:57 80.90
3 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:13:43 70.18
4 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:25:55 60.21
5 368 Lauris Šmits individ. 01:26:33 59.77
6 346 Aigijs Zīvers Individ. 01:31:40 56.44
7 287 Jānis Millers Individ. 01:33:51 55.12
8 129 Atis Bērziņš STK 01:40:28 51.49
9 4147 Andris Šakens Individ. 01:55:21 44.85
133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs Diskvalif. 0.00
203 Valerii Prosolkov Seda Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:54:42 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:58:01 94.28
3 6 Agnese Geduševa LKA 01:03:07 86.66
4 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:24:03 65.08
5 94 Maija Rieksta Individ. 01:29:48 60.91

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 267 Andris Robalds ZVOC 00:38:40 100.00
2 306 Guntars Stucis Bykolat 00:54:21 71.14
3 340 Krišjānis Ozoliņš Piepe 00:54:53 70.45
4 219 Guntars Miglavs Burkānciems 01:06:54 57.80

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 324 Edīte Miķe Individ. 00:55:38 100.00
2 225 Evita Kampuse Individ. 01:01:59 89.76
3 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:08:25 81.32
4 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:08:41 81.00
5 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:08:51 80.80
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:09:14 80.36
7 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:21:05 68.61
8 367 Gunda Šmite individ. 01:28:04 63.17
9 106 Maija Blūzma Individ. 01:39:36 55.86

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:11:36 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 239 Gerda Broka VS 00:12:28 100.00
2 296 Laura Marija Putniņa b/d Bitīte227 00:15:46 79.07
3 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:20:05 62.07
4 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:27:00 46.17
5 237 Rebeka Broka individ 00:28:55 43.11
6 389 Evelīna Brēža Individuāli 00:30:47 40.50

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:14:10 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:17:16 82.05

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:10:45 100.00
2 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:11:03 97.29
3 605 Elza Eglīte VSS 00:11:13 95.84
4 339 Viktorija Antone VPS 00:13:13 81.34
5 615 Elza Veinberga VSS 00:14:10 75.88

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:38:45 100.00
2 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 01:02:57 61.56
3 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 01:22:58 46.71

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:53:06 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:53:58 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:55:21 97.50
3 220 Alvis Miglavs VVV 01:02:46 85.98
4 4255 Pēteris Gailis V5V 01:21:08 66.52

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:11:40 100.00
2 232 Unda Barisa VPS 01:11:42 99.95
3 214 Nikija Biruma VVV 01:46:52 67.06

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:53:48 100.00
2 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:59:16 90.78
3 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:11:59 74.74

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 01:05:38 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:53:50 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:57:07 94.25
3 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 02:01:37 44.26

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:51:41 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:08:13 75.76
3 36 Māris Baltiņš Leči 01:12:02 71.75
4 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:20:05 64.54
5 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:24:40 61.04
4184 Raivis Grīviņš Burkānciems Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:12:02 100.00
2 445 Līga Brence Individ. 01:29:14 80.72
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:36:29 74.66

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:10:28 100.00
2 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 01:13:56 95.31
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:26:45 81.23
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:34:36 74.49
5 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:45:28 66.81
90 Andis Smilga Individuāli Diskvalif. 0.00
360 Juris Lūsītis Individ. Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:12:03 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:14:02 97.32
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:26:58 82.85
4 140 Aiga Vimba ZVOC 01:42:18 70.43

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:44:32 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:49:43 89.57
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:59:22 75.01
4 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:02:33 71.20
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:08:32 64.98
6 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:20:54 55.05

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:52:27 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:00:38 86.50
3 4491 Vita Boša Ekers 01:08:18 76.79

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:44:31 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:46:01 96.74
3 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:51:18 86.78
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:08:15 65.23

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:04:11 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:22:33 77.75
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:23:44 76.65

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:00:22 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:08:37 87.98
3 3170 Edvīns Berners Prizma 01:11:38 84.27
4 4414 Vilnis Velde MKPC 01:16:24 79.01
5 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:53:38 53.12
6 396 Stelvio Manfrin Orienteering Prato 02:32:45 39.52

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:08:45 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji