You are hereRezultāti: Magnēts 11.kārta

Rezultāti: Magnēts 11.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts08 Augusts 2017

Datums: 22.Jūnijs, 2017
Vieta: Spicieris
Dalībnieku skaits: 131

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:41:17 100.00
2 1973 Otārs Putrālis Azimuts 00:47:51 86.28
3 241 Armands Broks Individ 00:50:17 82.10
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:50:52 81.16
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:51:30 80.16
6 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:51:39 79.93
7 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:52:40 78.39
8 371 Vents Lupkins Azimuts 00:53:53 76.62
9 358 Jurģis Dudelis Būdaskalns 00:57:09 72.24
10 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:58:16 70.85
11 292 Atis Andersons Baisie Eži 01:01:04 67.60
12 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:04:02 64.47
13 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:05:12 63.32
167 Jānis Mednis Zemessardze Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:58:15 100.00
2 4106 Elvita Alksne VVV 01:01:34 94.61
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:06:25 87.70
4 352 Signe Krastiņa Eži 01:17:16 75.39
5 375 Aija Dēliņa Individuāli 01:23:05 70.11

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:46:56 100.00
2 128 Mārtiņš Birums STK 00:48:23 97.00
3 580 Kristaps Eškins BE44 00:50:46 92.45
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:54:15 86.51
5 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:54:25 86.25
6 45 Jānis Upenieks Saeima 00:57:44 81.29
7 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:57:53 81.08
8 287 Jānis Millers Individ. 01:02:47 74.75
9 203 Valerii Prosolkov Seda 01:05:14 71.95
10 372 Kaspars Liepiņš Azimuts 01:09:26 67.59
11 129 Atis Bērziņš STK 01:16:10 61.62
12 4484 Jānis Bogdanovs Jaunsardze 01:32:07 50.95

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 193 Terēze Vimba ZVOC 00:38:50 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:44:11 87.89
3 356 Aiga Tarasova Būdaskalns 00:44:18 87.66
4 96 Zanda Ozola s/k Rūjiena 01:02:53 61.75
5 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:14:20 52.24

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:35:43 100.00
2 480 Opis Opis Banāns 00:41:59 85.07
3 4143 Uldis Bošs Ekers 00:43:24 82.30
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:46:25 76.95

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 324 Edīte Miķe Individ. 00:38:50 100.00
2 205 Dace Peļņa Zalkši 00:47:10 82.33
3 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:47:17 82.13
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:47:18 82.10
5 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:47:38 81.53
6 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:48:50 79.52
7 35 Laura Soročina Individuāli 01:00:05 64.63
8 106 Maija Blūzma Individ. 01:00:16 64.44
9 610 Evija Soročina indfivid. 01:00:17 64.42
10 225 Evita Kampuse Individ. 01:04:52 59.87
11 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:14:32 52.10
366 Emmilie Siewert individ Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:25:16 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:30:08 83.85

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:18:05 100.00
2 237 Rebeka Broka individ 00:22:00 82.20
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:32:39 55.39
239 Gerda Broka VS Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 508 Dāvis Pētersons VVV 00:13:51 100.00
2 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:17:51 77.59
3 612 Kristofers Soročins 00:24:24 56.76

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:13:35 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:16:22 82.99
3 615 Elza Veinberga VSS 00:16:30 82.32
4 607 Keita Kavīte VPSS 00:17:03 79.67
5 606 Alīna Kalniņa VPSS 00:22:44 59.75

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:24:46 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:36:41 67.51
3 207 Ralfs Vanags VVV 00:53:54 45.95
319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe Diskvalif. 0.00
604 Dāvids Voitehovskis V5.v Diskvalif. 0.00
457 Mikus Felcs Saultekas Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:40:51 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:49:22 82.75
220 Alvis Miglavs VVV Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 232 Unda Barisa VPS 00:54:11 100.00
2 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 00:59:33 90.99
3 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:05:27 82.79
4 210 Elīza Atslēga VS 01:08:33 79.04
5 214 Nikija Biruma VVV 01:14:43 72.52

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:44:37 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:09:45 63.97
3 1951 Dārta Cīrule Smiltene 01:13:01 61.10

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 329 Reinis Veinbergs VPĢ 00:56:05 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:07:38 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:46:19 100.00
2 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:55:50 82.96
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:56:17 82.29
4 36 Māris Baltiņš Leči 00:58:09 79.65
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:59:51 77.39
6 4362 Jānis Riža Concorde 01:00:16 76.85
7 495 Austris Lepiksons Individ. 01:07:43 68.40
8 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:09:24 66.74

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1986 Vita Cīrule Smiltene 00:42:04 100.00
2 1963 Gunta Dudele Azimuts 00:45:48 91.85
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:47:58 87.70
4 1966 Videga Gaigala Smiltene 00:49:50 84.41
5 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:50:42 82.97
6 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:57:16 73.46
7 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:04:51 64.87
8 400 Nora Baranovska Individ. 01:07:39 62.18
9 445 Līga Brence Individ. 01:11:51 58.55

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:38:15 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 00:42:00 91.07
3 44 Aigars Savickis Azimuts 00:42:51 89.26
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:42:52 89.23
5 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:45:44 83.64
6 90 Andis Smilga Individuāli 00:46:49 81.70
7 1962 Guntars Cīrulis Smiltene 00:49:23 77.46
8 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:55:01 69.52
9 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:01:47 61.91

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:53:34 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:57:33 93.08
3 140 Aiga Vimba ZVOC 01:03:58 83.74
4 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:10:41 75.78

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:32:51 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:38:07 86.18
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:47:00 69.89
4 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:04:52 50.64

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:41:39 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:45:47 90.97
3 4491 Vita Boša Ekers 00:53:10 78.34

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:34:56 100.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 68 Skaidrīte Krastiņa Individ. 00:43:48 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:49:11 89.05
3 209 Valda Jaunzeme individ. 00:53:38 81.67
4 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 01:00:41 72.18
5 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:36:09 45.55

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:40:45 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:47:41 85.46

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:49:14 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji