You are hereRezultāti: Magnēts 15.kārta

Rezultāti: Magnēts 15.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts27 Jūlijs 2017

Datums: 27.Jūlijs, 2017
Vieta: Zvejnieki A
Dalībnieku skaits: 112

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:58:20 100.00
2 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:58:32 99.66
3 65 Andris Saldūksnis KSK 01:10:14 83.06
4 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:22:29 70.72
5 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:27:56 66.34

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:21:08 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:49:35 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:49:46 99.63
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:54:22 91.20
4 443 Mārtiņš Murīss Delve2 01:02:54 78.83
5 208 Jānis Līgats ZVOC 01:04:36 76.75
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:06:51 74.17
7 368 Lauris Šmits individ. 01:14:45 66.33
8 129 Atis Bērziņš STK 01:19:58 62.01
9 346 Aigijs Zīvers Individ. 01:21:15 61.03
10 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:24:31 58.67
613 Inguss Birums STK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 01:02:32 100.00
2 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:24:20 74.15

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:36:55 100.00
2 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:40:47 90.52
3 614 Henrijs Lērme Individ. 00:57:50 63.83
4 4143 Uldis Bošs Ekers 01:00:03 61.48
5 480 Opis Opis Banāns 01:03:08 58.47

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:36:13 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:37:50 95.73
3 367 Gunda Šmite individ. 00:44:29 81.42
4 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:45:15 80.04
5 324 Edīte Miķe Individ. 00:45:49 79.05
6 610 Evija Soročina indfivid. 00:50:30 71.72
6 35 Laura Soročina Individuāli 00:50:30 71.72
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:54:50 66.05
9 347 Kristīne Cinate STK 00:55:14 65.57
10 205 Dace Peļņa Zalkši 00:55:43 65.00
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:57:08 63.39
12 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:57:12 63.32
13 620 Sandra Lazare Individuāli 01:18:52 45.92
4356 Sandra Siliņa SADANNA Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 376 Tomass Andersons Baisie eži ODK 00:16:42 100.00
2 398 Laimiņš Mastiņš Mežrozītes 00:17:27 95.70
3 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:18:07 92.18
4 140 Aiga Vimba ZVOC 00:28:47 58.02
5 78 Agris Peļņa Zalkši 00:45:06 37.03
6 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:48:40 34.32

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:12:40 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:14:51 85.30
3 508 Dāvis Pētersons VVV 00:20:33 61.64

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:17:56 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:30:58 57.91

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 207 Ralfs Vanags VVV 00:17:35 100.00
2 335 Pauls Odins Šmits VVV 00:26:43 65.81
3 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:31:55 55.09
4 457 Mikus Felcs Saultekas 00:33:58 51.77
5 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 01:10:34 24.92

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:48:24 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 00:50:05 96.64
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:58:02 83.40
4 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 01:12:28 66.79

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:15:50 100.00
2 232 Unda Barisa VPS 01:15:51 99.98
2 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:15:51 99.98
214 Nikija Biruma VVV Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:59:55 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 01:32:24 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 01:06:12 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 01:01:42 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:11:51 85.87
3 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:12:14 85.42
4 4362 Jānis Riža Concorde 01:13:45 83.66
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:22:53 74.44

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:03:15 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 01:07:38 93.52
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:08:31 92.31
4 445 Līga Brence Individ. 01:19:49 79.24
5 4274 Agita Marena KSK 01:22:19 76.84
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:23:30 75.75

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:59:20 100.00
2 360 Juris Lūsītis Individ. 01:00:02 98.83
3 179 Armands Šmits Individ 01:09:14 85.70
4 90 Andis Smilga Individuāli 01:12:18 82.07
5 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:30:34 65.51
483 Gints Šteimanis Aimasa Diskvalif. 0.00
308 Uģis Permaņickis Individ. Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 596 Elita Staune Individ. 01:27:55 100.00
2 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:28:13 99.66
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:31:34 96.01
4 365 Inese Ozola ZVOC 01:42:15 85.98

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:47:27 100.00
2 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:56:33 83.91
3 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:00:07 78.93
4 280 Ivars Eškins BE44 01:01:09 77.60
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:02:32 75.88
6 83 Jānis Dainis FK Kocēni 01:04:32 73.53
7 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:21:36 58.15
8 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:26:50 54.64

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 01:00:52 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 01:05:55 92.34
3 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:08:27 88.92

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:44:15 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:05:57 67.10
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:11:53 61.56

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:02:25 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 01:10:12 88.91
3 209 Valda Jaunzeme individ. 01:14:23 83.91
4 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:31:41 68.08
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3170 Edvīns Berners Prizma 01:08:22 100.00
2 4414 Vilnis Velde MKPC 01:17:29 88.23
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:21:18 84.09
4 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:26:32 79.01
5 396 Stelvio Manfrin Orienteering Prato 02:26:34 46.65

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:57:04 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji