You are hereRezultāti: Magnēts 14.kārta

Rezultāti: Magnēts 14.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts20 Jūlijs 2017

Datums: 20.Jūlijs, 2017
Vieta: Vaidava
Dalībnieku skaits: 149

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:26:44 100.00
2 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:26:58 99.13
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:28:27 93.97
4 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:28:33 93.64
5 196 Pauls Alberings VVV 00:29:21 91.08
6 28 Māris Heinols ZVOC 00:29:26 90.83
7 65 Andris Saldūksnis KSK 00:29:32 90.52
8 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:30:10 88.62
9 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:30:53 86.56
10 181 Atis Heinols VVV 00:31:40 84.42
10 267 Andris Robalds ZVOC 00:31:40 84.42
12 241 Armands Broks Individ 00:33:42 79.33
13 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:36:42 72.84
14 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:43:34 61.36
15 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:43:58 60.80

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:29:51 100.00
2 4105 Dina Alksne B&CO 00:30:40 97.34
3 4106 Elvita Alksne VVV 00:32:18 92.41
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:33:21 89.51
5 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:34:04 87.62
6 92 Elizabete Ločmele VVV 00:34:30 86.52
7 204 Vilma Alberinga VVV 00:42:55 69.55

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 613 Inguss Birums STK 00:23:39 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:25:52 91.43
3 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:29:45 79.50
4 287 Jānis Millers Individ. 00:31:46 74.45
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:32:06 73.68
6 208 Jānis Līgats ZVOC 00:32:23 73.03
7 128 Mārtiņš Birums STK 00:33:13 71.20
8 580 Kristaps Eškins BE44 00:33:33 70.49
9 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:36:05 65.54
10 129 Atis Bērziņš STK 00:36:39 64.53
11 203 Valerii Prosolkov Seda 00:37:38 62.84
12 393 Ivars Jēkabsons KSK 00:41:00 57.68
13 4147 Andris Šakens Individ. 00:44:38 52.99
14 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:55:08 42.90

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:28:44 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:31:26 91.41
3 6 Agnese Geduševa LKA 00:37:28 76.69
4 20 Līga Pētersone ZVOC 00:40:42 70.60
5 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:41:44 68.85
6 94 Maija Rieksta Individ. 00:42:28 67.66
7 201 Madara Ozoliņa B&Co 00:55:30 51.77

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:25:45 100.00
2 4143 Uldis Bošs Ekers 00:30:31 84.38
3 306 Guntars Stucis Bykolat 00:34:27 74.75
4 480 Opis Opis Banāns 00:40:51 63.04
255 Edgars Kanapolis Individuāli Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:19:35 100.00
2 620 Sandra Lazare Individuāli 00:20:30 95.53
3 347 Kristīne Cinate STK 00:20:54 93.70
4 225 Evita Kampuse Individ. 00:22:00 89.02
5 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:23:05 84.84
6 394 Mārīte Mastiņa-Pēterkopa Individuāli 00:26:27 74.04
7 392 Inga Mastiņa Individuāli 00:26:30 73.90
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:28:23 69.00
9 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:28:47 68.04
10 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:28:57 67.65
11 610 Evija Soročina indfivid. 00:29:46 65.79
12 324 Edīte Miķe Individ. 00:29:49 65.68
13 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:33:41 58.14
4230 Gunta Krastiņa Eži Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:10:17 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:12:02 85.46
3 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:24:56 41.24
4 379 Raimonds Kārklis Kocēnu b/d Auseklītis 00:25:38 40.12

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe b/d Burtiņš 00:06:23 100.00
2 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:08:10 78.16
3 386 Māra Miķe Zaļā skola 00:09:31 67.08
4 475 Nikola Anna Eiduka 00:10:41 59.75
5 0 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:13:32 47.17
6 389 Evelīna Brēža Individuāli 00:16:57 37.66
7 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:17:19 36.86

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:05:32 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:07:49 70.79
3 612 Kristofers Soročins 00:08:05 68.45
4 390 Jānis Dāvids Šmits VVV 00:08:35 64.47

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 615 Elza Veinberga VSS 00:06:37 100.00
2 607 Keita Kavīte VPSS 00:06:49 97.07
3 605 Elza Eglīte VSS 00:07:02 94.08

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 207 Ralfs Vanags VVV 00:10:32 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:10:46 97.83
3 335 Pauls Odins Šmits VVV 00:12:50 82.08
4 391 Jānis Kaurāts Unkšas 00:12:53 81.76
5 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:17:06 61.60
6 457 Mikus Felcs Saultekas 00:22:52 46.06

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 182 Paula Šuvcāne LATMETKOM 00:32:18 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:21:52 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:31:14 70.01
3 220 Alvis Miglavs VVV 00:34:03 64.22
4 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:34:44 62.96
5 25 Nils Ozols SK Rūjiena 00:57:46 37.85

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 00:38:16 100.00
2 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:40:45 93.91
3 232 Unda Barisa VPS 00:42:40 89.69
4 191 Arta Marta Hohlova Jaunsardze 00:45:25 84.26
5 214 Nikija Biruma VVV 00:45:27 84.20

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 388 Niks Balgalvis Individuāli 00:45:20 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 383 Samanta Vilka Individuāli 00:37:47 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:31:38 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:48:21 65.43
3 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 00:55:42 56.79

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:24:12 100.00
2 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:31:36 76.58
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:31:57 75.74
4 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:32:35 74.27
472 Kaspars Beriņš Individuāli Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:29:44 100.00
2 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:29:57 99.28
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:30:43 96.80
4 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:32:58 90.19
5 400 Nora Baranovska Individ. 00:34:06 87.19
6 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 00:34:19 86.64

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:25:28 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:26:24 96.46
3 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:34:06 74.68
4 179 Armands Šmits Individ 00:34:30 73.82
5 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:34:35 73.64
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:37:01 68.80
7 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:37:20 68.21

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:28:00 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:31:27 89.03
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:34:41 80.73
4 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:35:57 77.89
5 596 Elita Staune Individ. 00:39:14 71.37
6 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:46:01 60.85

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:24:10 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:25:43 93.97
3 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:27:13 88.79
4 462 Mārtiņš Gaigals ZVOC 00:30:01 80.51
5 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:35:50 67.44
6 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:36:18 66.57

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 64 Inga Vīksna Vaidava 00:28:06 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:28:48 97.57
3 4491 Vita Boša Ekers 00:30:16 92.84
4 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:31:01 90.60

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:24:50 100.00
2 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:28:44 86.43
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:30:49 80.58

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:23:17 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:25:37 90.89
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:26:39 87.37
4 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:34:33 67.39
5 209 Valda Jaunzeme individ. 00:39:34 58.85
6 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:40:26 57.58

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde MKPC 00:24:49 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:29:58 82.81
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:45:08 54.99

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:23:59 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji