You are hereRezultāti: Magnēts 13.kārta

Rezultāti: Magnēts 13.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts13 Jūlijs 2017

Datums: 13.Jūlijs, 2017
Vieta: Slāži
Dalībnieku skaits: 73

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:48:22 100.00
2 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:49:06 98.51
3 241 Armands Broks Individ 00:52:29 92.16
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:54:03 89.49
5 65 Andris Saldūksnis KSK 00:57:17 84.43
6 51 Ģirts Pakalns KSK 00:59:06 81.84
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:02:33 77.32

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:47:40 100.00
2 4106 Elvita Alksne VVV 01:01:56 76.96
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:12:50 65.45

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:43:46 100.00
2 613 Inguss Birums STK 00:43:57 99.58
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:46:43 93.69
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:47:02 93.05
5 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:51:15 85.40
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:52:39 83.13
7 346 Aigijs Zīvers Individ. 00:55:47 78.46
8 287 Jānis Millers Individ. 01:01:24 71.28
9 129 Atis Bērziņš STK 01:16:05 57.52
10 4147 Andris Šakens Individ. 01:19:27 55.09

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:41:28 100.00
2 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:56:29 73.41

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:30:40 100.00
2 614 Henrijs Lērme Individ. 00:41:31 73.87
3 306 Guntars Stucis Bykolat 00:46:27 66.02
4 4143 Uldis Bošs Ekers 00:46:53 65.41
5 384 Kārlis Gaigals Individ. 00:52:45 58.14
6 480 Opis Opis Banāns 01:12:20 42.40

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:40:35 100.00
2 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:45:20 89.52
3 610 Evija Soročina indfivid. 00:47:34 85.32
4 385 Liliāna Ozola SNV 00:59:32 68.17

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe b/d Burtiņš 00:14:19 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:15:24 100.00
612 Kristofers Soročins Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 607 Keita Kavīte VPSS 00:26:30 100.00
2 606 Alīna Kalniņa VPSS 00:26:37 99.56

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 207 Ralfs Vanags VVV 00:19:43 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:22:16 88.55

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:39:14 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:44:44 87.70
3 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:53:16 73.65

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:46:29 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:51:51 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:45:47 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:50:17 91.05
3 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:53:49 85.07
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:56:04 81.66
5 36 Māris Baltiņš Leči 00:56:20 81.27
6 44 Aigars Savickis Azimuts 01:06:12 69.16

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:52:46 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:54:37 96.61
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:00:36 87.07
4 445 Līga Brence Individ. 01:06:17 79.61
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:09:58 75.42
6 4274 Agita Marena KSK 01:13:00 72.28

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:48:47 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:48:58 99.63
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:50:57 95.75
4 90 Andis Smilga Individuāli 00:54:37 89.32
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:55:44 87.53
6 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:56:12 86.80

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 596 Elita Staune Individ. 01:10:46 100.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:52:19 100.00
2 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:59:55 87.32

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:47:48 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 00:49:22 96.83

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:39:51 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:51:00 78.14

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:44:20 100.00
2 68 Skaidrīte Krastiņa Individ. 00:46:15 95.86
3 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:49:08 90.23

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:44:29 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji