You are hereRezultāti: Magnēts 12.kārta

Rezultāti: Magnēts 12.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts06 Jūlijs 2017

Datums: 6.Jūlijs, 2017
Vieta: Pūpoli A
Dalībnieku skaits: 141

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:51:17 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:56:04 91.47
3 24 Andis Malējs TB4 00:57:52 88.62
4 241 Armands Broks Individ 00:59:51 85.69
5 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:03:16 81.06
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:03:25 80.87
7 51 Ģirts Pakalns KSK 01:04:48 79.14
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:09:45 73.52
9 65 Andris Saldūksnis KSK 01:09:57 73.31
10 292 Atis Andersons Baisie Eži 01:14:02 69.27
11 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:24:33 60.65

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 01:11:00 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:11:37 99.14
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:13:33 96.53
4 352 Signe Krastiņa Eži 01:30:18 78.63

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 613 Inguss Birums STK 00:47:56 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:51:45 92.62
3 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:57:32 83.31
4 128 Mārtiņš Birums STK 00:57:33 83.29
5 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:58:54 81.38
6 368 Lauris Šmits individ. 01:01:18 78.19
7 443 Mārtiņš Murīss Delve2 01:02:49 76.31
8 208 Jānis Līgats ZVOC 01:06:10 72.44
9 129 Atis Bērziņš STK 01:16:53 62.35
10 287 Jānis Millers Individ. 01:21:45 58.63
11 217 Raivo Gailis Individ. 01:25:53 55.81
12 4147 Andris Šakens Individ. 01:32:35 51.77
13 517 Konstantīns Tavars Induvid. 01:34:01 50.98
14 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:45:58 45.23

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:59:39 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 01:05:50 90.61
3 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 01:11:47 83.10
4 20 Līga Pētersone ZVOC 01:13:49 80.81
5 226 Inga Dukure Robežsardze 01:17:59 76.49
6 4375 Kristīne Suta RSU 01:24:54 70.26
7 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:32:06 64.77
8 94 Maija Rieksta Individ. 01:36:54 61.56

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:39:14 100.00
2 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:48:29 80.92
3 306 Guntars Stucis Bykolat 01:00:17 65.08
4 4143 Uldis Bošs Ekers 01:09:10 56.72

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:46:03 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:47:39 96.64
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:49:10 93.66
4 367 Gunda Šmite individ. 00:55:53 82.40
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:59:05 77.94
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:01:10 75.29
7 225 Evita Kampuse Individ. 01:04:27 71.45
8 324 Edīte Miķe Individ. 01:05:22 70.45
9 205 Dace Peļņa Zalkši 01:10:42 65.13
10 322 Kristīne Radionova Leči 01:11:58 63.99
11 347 Kristīne Cinate STK 01:24:52 54.26
12 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:26:40 53.13
13 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:26:52 53.01
14 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:34:10 48.90

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:19:01 100.00
2 376 Tomass Andersons Baisie eži ODK 00:21:05 90.20
3 378 Niklāvs Malējs Meridiāns 00:34:52 54.54
4 619 Māris Murīss b/dKārliena 01:11:48 26.49
5 379 Raimonds Kārklis Kocēnu b/d Auseklītis 01:12:58 26.06

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:25:10 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:16:11 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:25:12 64.22
3 612 Kristofers Soročins 00:42:52 37.75

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:22:42 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:22:49 99.49
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:23:43 95.71
4 606 Alīna Kalniņa VPSS 00:35:07 64.64

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:24:23 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:29:15 83.36
3 207 Ralfs Vanags VVV 00:31:08 78.32
4 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:42:35 57.26
5 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 01:20:21 30.35
6 541 Ernests Malējs Meridiāns 01:36:38 25.23
319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:43:07 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 00:57:27 75.05
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:15:10 57.36

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 232 Unda Barisa VPS 01:15:07 100.00
2 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 01:16:46 97.85
3 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:16:53 97.70
4 214 Nikija Biruma VVV 01:34:05 79.84
210 Elīza Atslēga VS Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:49:24 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 01:09:00 100.00
2 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:09:36 99.14
383 Samanta Vilka Individuāli Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 01:08:58 100.00
4256 Matīss Leitlands VVV Diskvalif. 0.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:55:09 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 01:03:41 86.60

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:53:38 100.00
1 36 Māris Baltiņš Leči 00:53:38 100.00
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:54:50 97.81
4 4362 Jānis Riža Concorde 00:56:21 95.18
5 2611 Pēteris Kokarēvičš Azimuts 01:08:23 78.43
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:09:43 76.93
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:16:50 69.80
8 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:19:56 67.10

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:59:05 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:11:20 82.83
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:13:53 79.97
4 445 Līga Brence Individ. 01:15:22 78.39
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:18:17 75.47
6 4274 Agita Marena KSK 01:22:34 71.56

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:55:29 100.00
2 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:58:56 94.15
3 4347 Jānis Saliņš Individuāli 01:00:21 91.94
4 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 01:01:18 90.51
5 179 Armands Šmits Individ 01:01:25 90.34
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:03:21 87.58
7 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:04:11 86.45
8 1914 Ivars Muzikants Balta 01:04:54 85.49
9 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:04:59 85.38
10 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:07:40 82.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:26:11 100.00
2 365 Inese Ozola ZVOC 01:26:25 99.73
3 596 Elita Staune Individ. 01:28:06 97.82
4 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:28:17 97.62
5 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:46:49 80.68

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:56:52 100.00
2 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:14:37 76.21
3 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:17:02 73.82
4 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:17:26 73.44
5 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:34:18 60.30
411 Vilis Tupuriņš Individ. Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4491 Vita Boša Ekers 01:06:54 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 01:10:21 95.10

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:50:03 100.00
2 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:57:09 87.58
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:07:29 74.17
4 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:07:55 73.69

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:53:23 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:21:56 65.15
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:31:53 58.10

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:05:22 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:10:28 92.76
3 3170 Edvīns Berners Prizma 01:13:37 88.79
4 4414 Vilnis Velde MKPC 01:21:22 80.34
4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:27:09 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji