You are hereRezultāti: Magnēts 10.kārta

Rezultāti: Magnēts 10.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts16 Jūnijs 2017

Datums: 15.Jūnijs, 2017
Vieta: Zvejnieki R
Dalībnieku skaits: 161

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:49:36 100.00
2 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:55:57 88.65
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:59:03 84.00
4 1973 Otārs Putrālis Azimuts 00:59:53 82.83
5 4282 Jānis Melbārdis B&CO 01:00:29 82.01
6 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:01:32 80.61
7 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:05:00 76.31
8 51 Ģirts Pakalns KSK 01:09:49 71.04
9 241 Armands Broks Individ 01:17:08 64.30
10 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:18:47 62.96
11 196 Pauls Alberings VVV 01:26:23 57.42
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:26:50 57.12

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:28:50 100.00
2 352 Signe Krastiņa Eži 01:36:03 92.49

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:56:27 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 01:01:42 91.49
3 208 Jānis Līgats ZVOC 01:06:10 85.31
4 128 Mārtiņš Birums STK 01:06:55 84.36
5 443 Mārtiņš Murīss Delve2 01:08:10 82.81
6 287 Jānis Millers Individ. 01:08:43 82.15
7 171 Mārtiņš Ozoliņš Burkānciems&Co 01:11:37 78.82
8 267 Andris Robalds ZVOC 01:12:17 78.10
9 45 Jānis Upenieks Saeima 01:12:35 77.77
10 580 Kristaps Eškins BE44 01:16:23 73.90
11 203 Valerii Prosolkov Seda 01:19:29 71.02
12 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:24:17 66.98
13 217 Raivo Gailis Individ. 01:24:32 66.78
14 346 Aigijs Zīvers Individ. 01:28:41 63.65
15 129 Atis Bērziņš STK 01:30:15 62.55
16 368 Lauris Šmits individ. 01:32:09 61.26
17 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:48:49 51.88
18 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:57:13 48.16

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:47:56 100.00
2 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:49:13 97.39
3 20 Līga Pētersone ZVOC 00:50:44 94.48
4 356 Aiga Tarasova Būdaskalns 00:51:58 92.24
5 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:53:21 89.85
6 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:55:14 86.78
7 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:56:05 85.47
8 285 Viktorija Bruņina Seda 01:00:16 79.54
9 226 Inga Dukure Robežsardze 01:01:51 77.50
10 94 Maija Rieksta Individ. 01:24:57 56.43

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:30:35 100.00
2 614 Henrijs Lērme Individ. 00:32:18 94.69
3 530 Raivis Urpens Intercars 00:32:33 93.96
4 303 Pēteris Brūns LUMII 00:37:21 81.88
5 4143 Uldis Bošs Ekers 00:43:20 70.58
6 480 Opis Opis Banāns 00:43:21 70.55
7 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:44:50 68.22
8 306 Guntars Stucis Bykolat 00:48:39 62.86

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 148 Anete Kampuse Tree group 00:30:19 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:30:35 99.13
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:35:12 86.13
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:36:40 82.68
5 225 Evita Kampuse Individ. 00:36:58 82.01
6 324 Edīte Miķe Individ. 00:37:17 81.31
7 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:38:34 78.61
8 205 Dace Peļņa Zalkši 00:39:08 77.47
9 367 Gunda Šmite individ. 00:39:25 76.91
10 610 Evija Soročina indfivid. 00:40:18 75.23
11 347 Kristīne Cinate STK 00:42:17 71.70
12 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:44:00 68.90
13 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:44:10 68.64
14 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:44:21 68.36
15 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:54:08 56.00
16 366 Emmilie Siewert individ 01:12:35 41.77

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:23:52 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:19:49 100.00
2 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:28:55 68.53

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:21:29 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:24:14 88.65
3 508 Dāvis Pētersons VVV 00:25:46 83.38

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:16:28 100.00
2 607 Keita Kavīte VPSS 00:20:12 81.52
3 615 Elza Veinberga VSS 00:22:37 72.81
4 605 Elza Eglīte VSS 00:25:57 63.46

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:20:21 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:28:05 72.46
3 76 Pauls Pabriks Valmieras sākumskola 00:35:08 57.92
4 207 Ralfs Vanags VVV 00:36:13 56.19
5 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 00:39:54 51.00
6 457 Mikus Felcs Saultekas 00:44:38 45.59

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:39:37 100.00
260 Elizabete Eglīte VS Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:41:42 100.00
2 236 Emīls Kužums s/k Rūjiena 00:42:33 98.00
3 220 Alvis Miglavs VVV 00:43:13 96.49

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:56:30 100.00
2 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 01:04:44 87.28
3 214 Nikija Biruma VVV 01:09:06 81.77
4 210 Elīza Atslēga VS 01:10:49 79.78

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:48:32 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:45:42 100.00
2 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:51:38 88.51
3 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 00:59:49 76.40
4 1951 Dārta Cīrule Smiltene 01:32:00 49.67

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 329 Reinis Veinbergs VPĢ 01:38:17 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:52:22 100.00
2 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 01:42:21 51.16

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:57:11 100.00
2 202 Aigars Dudelis Azimuts 01:12:29 78.89
3 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:14:36 76.65
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:15:25 75.82
5 36 Māris Baltiņš Leči 01:15:35 75.66
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:18:44 72.63
7 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:30:11 63.41

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:59:18 100.00
2 1963 Gunta Dudele Azimuts 01:03:55 92.78
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:05:28 90.58
4 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 01:08:22 86.74
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:18:58 75.09
1986 Vita Cīrule Smiltene Diskvalif. 0.00
426 Jana Adata Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:55:07 100.00
2 90 Andis Smilga Individuāli 00:59:54 92.01
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:01:12 90.06
4 4265 Jānis Lucāns Piepe 01:02:48 87.77
5 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:04:15 85.78
6 1914 Ivars Muzikants Balta 01:04:43 85.17
7 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 01:06:18 83.13
8 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:07:13 82.00
9 179 Armands Šmits Individ 01:08:13 80.80
10 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:09:23 79.44
11 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:09:58 78.78
12 364 Juris Rudītis individ. 01:13:04 75.43
97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:52:15 100.00
2 140 Aiga Vimba ZVOC 00:52:53 98.80
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:59:35 87.69
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:04:25 81.11
5 596 Elita Staune Individ. 01:06:12 78.93
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:08:44 76.02
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:10:11 74.45

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:34:05 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:41:06 82.93
3 1962 Guntars Cīrulis Smiltene 00:49:06 69.42
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:49:07 69.39
5 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:52:05 65.44
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:54:53 62.10

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4491 Vita Boša Ekers 00:55:02 100.00
2 89 Ilze Liepa Individ. 00:56:50 96.83

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:38:03 100.00
2 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:40:47 93.30
3 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:41:51 90.92
4 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:52:54 71.93
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:55:06 69.06
6 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:55:08 69.01

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:40:38 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:48:17 84.16
3 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:49:23 82.28
4 370 Inta Tabaka Amatciems 00:53:07 76.50
5 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:09:08 58.78
6 209 Valda Jaunzeme individ. 01:12:16 56.23
7 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:15:53 53.55

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:37:10 100.00
2 3170 Edvīns Berners Prizma 00:37:26 99.29
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:47:42 77.92
4 4414 Vilnis Velde MKPC 00:49:40 74.83
5 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:03:23 58.64
6 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:19:32 46.73

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:45:14 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji