You are hereRezultāti: Magnēts 9.kārta

Rezultāti: Magnēts 9.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts08 Jūnijs 2017

Datums: 8.Jūnijs, 2017
Vieta: Ķeņģupīte
Dalībnieku skaits: 164

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:50:13 100.00
2 181 Atis Heinols VVV 00:52:55 94.90
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:53:48 93.34
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:55:49 89.97
5 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:56:46 88.46
6 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:57:24 87.49
7 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:00:59 82.34
8 357 Jānis Dudelis Būdaskalns 01:02:01 80.97
9 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:03:07 79.56
10 28 Māris Heinols ZVOC 01:05:27 76.73
11 241 Armands Broks Individ 01:08:14 73.60
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:10:05 71.65
13 65 Andris Saldūksnis KSK 01:10:49 70.91
14 358 Jurģis Dudelis Būdaskalns 01:18:24 64.05
330 Mārtiņš Lukstaraups Individ. Diskvalif. 0.00
4282 Jānis Melbārdis B&CO Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 01:04:14 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:05:51 97.54
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:07:27 95.23
4 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:10:45 90.79
5 4106 Elvita Alksne VVV 01:16:23 84.09
6 352 Signe Krastiņa Eži 01:31:01 70.57
7 337 Aulīna Vasiļjeva Turība 01:32:19 69.58
8 331 Laura Vēze Individ. 02:01:15 52.98

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:44:14 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:50:07 88.26
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:50:38 87.36
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:53:16 83.04
5 580 Kristaps Eškins BE44 00:58:11 76.02
6 443 Mārtiņš Murīss Delve2 01:00:49 72.73
7 45 Jānis Upenieks Saeima 01:03:04 70.14
8 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:07:34 65.47
9 346 Aigijs Zīvers Individ. 01:08:32 64.54
10 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:09:27 63.69
11 129 Atis Bērziņš STK 01:10:18 62.92
12 287 Jānis Millers Individ. 01:10:56 62.36

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:48:35 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:51:17 94.74
3 356 Aiga Tarasova Būdaskalns 00:52:45 92.10
4 6 Agnese Geduševa LKA 00:54:11 89.66
5 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:57:01 85.21
6 20 Līga Pētersone ZVOC 01:05:27 74.23
7 568 Santa Upeniece Individ. 01:11:14 68.20
8 226 Inga Dukure Robežsardze 01:12:37 66.90
9 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:24:49 57.28
10 94 Maija Rieksta Individ. 01:25:10 57.05

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:31:33 100.00
2 614 Henrijs Lērme Individ. 00:38:05 82.84
3 530 Raivis Urpens Intercars 00:42:45 73.80
4 303 Pēteris Brūns LUMII 00:44:02 71.65
5 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:45:37 69.16
6 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:48:45 64.72
7 480 Opis Opis Banāns 00:49:19 63.97
8 306 Guntars Stucis Bykolat 00:50:26 62.56
9 4143 Uldis Bošs Ekers 00:50:41 62.25

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:44:55 100.00
2 148 Anete Kampuse Tree group 00:44:58 99.89
3 225 Evita Kampuse Individ. 00:51:37 87.02
4 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:55:00 81.67
5 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:55:03 81.59
6 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:55:26 81.03
7 324 Edīte Miķe Individ. 00:55:54 80.35
8 407 Lienīte Priedāja Klepere ZVOC 00:56:31 79.48
9 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:57:15 78.46
10 205 Dace Peļņa Zalkši 01:01:36 72.92
11 35 Laura Soročina Individuāli 01:01:55 72.54
12 610 Evija Soročina indfivid. 01:02:22 72.02
13 222 Laima Engere Individ. 01:04:01 70.16
14 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:06:58 67.07
15 347 Kristīne Cinate STK 01:14:43 60.12
16 621 Evija Dzvinko Individuāli 01:16:29 58.73

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 71 Namejs Brūns VS 00:23:28 100.00
2 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:27:44 84.62
3 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:29:22 79.91
4 78 Agris Peļņa Zalkši 00:44:25 52.83

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 239 Gerda Broka VS 00:14:09 100.00
570 Ieva Vaļģe ZVOC Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:13:54 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:16:45 82.99
3 612 Kristofers Soročins 00:20:23 68.19
4 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:24:43 56.24
5 508 Dāvis Pētersons VVV 00:26:24 52.65

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:14:08 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:17:00 83.14
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:19:27 72.66
4 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:24:47 57.03
5 345 Alise Elizabete Tīlena VPS 00:27:28 51.46
348 Estere Laurenova VPS Diskvalif. 0.00
349 Patrīcija Laurenova VPS Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:16:55 100.00
2 207 Ralfs Vanags VVV 00:23:36 71.68
3 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:24:29 69.09
4 335 Pauls Odins Šmits VVV 00:27:21 61.85
5 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 00:50:19 33.62

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:29:33 100.00
2 523 Paulīna Jansone VVV 00:33:59 86.95
3 260 Elizabete Eglīte VS 01:20:08 36.88

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:56:32 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 01:01:47 91.50

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 232 Unda Barisa VPS 00:58:02 100.00
2 210 Elīza Atslēga VS 01:03:39 91.18
3 214 Nikija Biruma VVV 01:09:21 83.68
4 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 01:14:29 77.91
617 Tīna Sonora Baranovska VPSS Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:48:50 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:29:23 54.63

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 329 Reinis Veinbergs VPĢ 01:12:34 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:47:07 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:58:21 80.75
3 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 01:02:26 75.47

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:48:38 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:50:31 96.27
3 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:55:45 87.23
4 36 Māris Baltiņš Leči 00:55:51 87.08
5 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:56:37 85.90
6 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:58:50 82.66
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:05:20 74.44

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:50:41 100.00
2 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:54:38 92.77
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:56:57 89.00
4 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:59:01 85.88
5 400 Nora Baranovska Individ. 01:00:34 83.68
6 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:03:54 79.32
7 445 Līga Brence Individ. 01:05:31 77.36

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:47:22 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:48:50 97.00
3 1914 Ivars Muzikants Balta 00:51:53 91.29
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:52:08 90.86
5 179 Armands Šmits Individ 00:52:48 89.71
6 90 Andis Smilga Individuāli 00:53:17 88.90
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:54:45 86.51
8 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:59:16 79.92

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:54:43 100.00
2 140 Aiga Vimba ZVOC 00:54:49 99.82
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:10:39 77.45
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:14:57 73.00
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:25:20 64.12
596 Elita Staune Individ. Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:44:35 100.00
2 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:54:01 82.54
3 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:00:40 73.49
4 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:01:52 72.06
5 231 Ivo Volksons BE44 01:05:45 67.81
6 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:10:56 62.85
411 Vilis Tupuriņš Individ. Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 01:11:11 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 01:20:06 88.87

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:45:11 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:54:18 83.21
3 382 Pēteris Magone Umurga 00:54:58 82.20

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:47:21 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:49:48 95.08
3 68 Skaidrīte Krastiņa Individ. 00:50:02 94.64
4 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:55:58 84.60
5 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:59:48 79.18
6 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:32:49 51.01

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:39:51 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:53:13 74.88
3 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:54:55 72.56
4 3170 Edvīns Berners Prizma 00:59:42 66.75
5 4414 Vilnis Velde MKPC 01:02:32 63.73
6 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:11:39 55.62
7 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:13:00 54.59

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:56:01 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji