You are hereRezultāti: Magnēts 8.kārta

Rezultāti: Magnēts 8.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts01 Jūnijs 2017

Datums: 1.Jūnijs, 2017
Vieta: Pauku priedes
Dalībnieku skaits: 146

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:41:02 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:42:40 96.17
3 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:45:16 90.65
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:45:36 89.99
5 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:48:16 85.01
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:57:23 71.51
7 267 Andris Robalds ZVOC 01:00:27 67.88
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:00:52 67.42
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:15:51 54.10

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:56:27 100.00
2 337 Aulīna Vasiļjeva Turība 01:16:37 73.68
3 352 Signe Krastiņa Eži 01:16:40 73.63

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:42:24 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:43:25 97.66
3 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:43:43 96.99
4 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:46:06 91.97
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:46:14 91.71
6 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:51:26 82.44
7 128 Mārtiņš Birums STK 00:51:49 81.83
8 580 Kristaps Eškins BE44 00:52:13 81.20
9 203 Valerii Prosolkov Seda 00:53:07 79.82
10 287 Jānis Millers Individ. 00:53:49 78.79
11 4189 Arnis Parts Naukšēni 00:59:28 71.30
12 129 Atis Bērziņš STK 01:04:32 65.70
13 217 Raivo Gailis Individ. 01:09:36 60.92
14 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:23:32 50.76
15 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:58:19 35.84

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:49:40 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:51:53 95.73
3 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:53:36 92.66
4 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:55:45 89.09
5 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 01:00:44 81.78
6 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:05:51 75.42
7 94 Maija Rieksta Individ. 01:08:38 72.37
8 96 Zanda Ozola s/k Rūjiena 01:12:38 68.38

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 134 Krišjānis Katans Individ. 00:24:43 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:34:31 71.61
3 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:36:42 67.35
4 303 Pēteris Brūns LUMII 00:41:45 59.20
5 4143 Uldis Bošs Ekers 00:41:54 58.99
6 614 Henrijs Lērme Individ. 00:43:08 57.30
7 306 Guntars Stucis Bykolat 00:43:13 57.19
8 480 Opis Opis Banāns 00:51:15 48.23
9 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:52:32 47.05

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 225 Evita Kampuse Individ. 00:30:13 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:31:49 94.97
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:32:34 92.78
4 324 Edīte Miķe Individ. 00:32:42 92.41
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:35:13 85.80
6 205 Dace Peļņa Zalkši 00:38:36 78.28
7 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:40:05 75.38
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:40:45 74.15
9 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:40:55 73.85
10 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:41:04 73.58
11 347 Kristīne Cinate STK 00:43:19 69.76
12 343 Elīna Aģe STK 00:45:07 66.97
13 148 Anete Kampuse Tree group 00:49:46 60.72
14 35 Laura Soročina Individuāli 00:53:02 56.98
15 223 Dace Liepiņa Individ. 00:53:07 56.89
16 610 Evija Soročina indfivid. 00:53:53 56.08

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:13:19 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:23:48 55.95
3 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:27:00 49.32
248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:15:03 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:10:20 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:17:12 60.08
3 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:18:14 56.67

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 348 Estere Laurenova VPS 00:12:32 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:12:37 99.34
3 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:12:38 99.21
4 607 Keita Kavīte VPSS 00:16:02 78.17
5 345 Alise Elizabete Tīlena VPS 00:16:08 77.69
6 615 Elza Veinberga VSS 00:16:44 74.90
7 606 Alīna Kalniņa VPSS 00:27:46 45.14
339 Viktorija Antone VPS Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:14:54 100.00
2 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:19:03 78.22
3 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:26:37 55.98
4 207 Ralfs Vanags VVV 00:29:24 50.68
604 Dāvids Voitehovskis V5.v Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:33:45 100.00
2 236 Emīls Kužums s/k Rūjiena 00:36:04 93.58
3 25 Nils Ozols Rūjienas vsk. 00:40:21 83.64
4 220 Alvis Miglavs VVV 00:44:43 75.48
5 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:50:49 66.42

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VS 00:51:54 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:52:55 98.08
3 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 01:04:13 80.82

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:59:35 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 206 Daniela Brikmane Azimuts 00:57:03 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:38:41 57.81
341 Izolde Ozoliņa Piepe Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 355 Haralds Višņevskis VVĢ 01:10:15 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:47:07 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:03:30 74.20

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:45:13 100.00
2 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:48:48 92.66
3 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:49:10 91.97
4 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:52:18 86.46
5 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:59:59 75.38
6 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:01:44 73.25
7 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:07:36 66.89

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:54:13 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:58:34 92.57
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:04:04 84.63
4 445 Līga Brence Individ. 01:12:51 74.42
426 Jana Adata Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:45:33 100.00
2 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:46:00 99.02
3 90 Andis Smilga Individuāli 00:51:01 89.28
4 179 Armands Šmits Individ 00:52:00 87.60
5 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:55:17 82.39
6 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:58:55 77.31
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:25:56 53.01
483 Gints Šteimanis Aimasa Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 00:48:30 100.00
2 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:50:49 95.44
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:56:07 86.43
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:07:18 72.07
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:11:53 67.47
6 596 Elita Staune Individ. 01:16:38 63.29
7 365 Inese Ozola ZVOC 01:52:14 43.21

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:36:08 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:38:24 94.10
3 231 Ivo Volksons BE44 00:41:20 87.42
4 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:55:17 65.36
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:55:19 65.32
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:06:49 54.08
7 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:20:19 44.99

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:35:20 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:40:47 86.64
3 4491 Vita Boša Ekers 00:41:43 84.70
4 64 Inga Vīksna Vaidava 00:43:16 81.66
5 233 Inta Eškina BE44 00:45:18 78.00
6 143 Zita Rukšāne Taciņa 00:59:12 59.68

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:51:21 100.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:45:46 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:47:56 95.48
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:48:52 93.66
4 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 01:09:19 66.03
5 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:14:04 61.79

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:58:43 100.00
2 4414 Vilnis Velde MKPC 01:08:56 85.18
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:26:57 67.53

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:42:22 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji