You are hereRezultāti: Magnēts 7.kārta

Rezultāti: Magnēts 7.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts25 Maijs 2017

Datums: 25.Maijs, 2017
Vieta: Pūpoli R
Dalībnieku skaits: 143

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:46:13 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:50:12 92.07
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:50:58 90.68
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:51:41 89.42
5 241 Armands Broks Individ 00:53:06 87.04
6 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:56:42 81.51
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:05:07 70.98
8 28 Māris Heinols ZVOC 01:06:34 69.43
9 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:07:26 68.54
10 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:11:31 64.62
11 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:12:03 64.15
4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:55:52 100.00
2 95 Dace Gaigala ZVOC 00:58:44 95.12
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:10:37 79.11
4 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:12:52 76.67

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:40:09 100.00
2 128 Mārtiņš Birums STK 00:43:57 91.35
3 164 Andris Dzalbs Meridians 00:48:30 82.78
4 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:52:09 76.99
5 208 Jānis Līgats ZVOC 00:53:58 74.40
6 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:54:04 74.26
7 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:55:06 72.87
8 45 Jānis Upenieks Saeima 00:57:20 70.03
9 580 Kristaps Eškins BE44 00:59:53 67.05
10 287 Jānis Millers Individ. 01:02:00 64.76
11 267 Andris Robalds ZVOC 01:05:29 61.31
12 346 Aigijs Zīvers Individ. 01:05:38 61.17
13 129 Atis Bērziņš STK 01:13:48 54.40
14 517 Konstantīns Tavars Induvid. 01:23:00 48.37

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:45:06 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:45:50 98.40
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:51:03 88.34
4 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:51:27 87.66
5 337 Aulīna Vasiļjeva Turība 00:52:16 86.29
6 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:54:11 83.24
7 20 Līga Pētersone ZVOC 00:55:11 81.73
8 94 Maija Rieksta Individ. 01:06:05 68.25
9 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 01:06:28 67.85
10 42 Ramona Višņevska ZVOC 01:17:58 57.85

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 614 Henrijs Lērme Individ. 00:33:25 100.00
2 134 Krišjānis Katans Individ. 00:37:47 88.44
3 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:42:39 78.35
4 4143 Uldis Bošs Ekers 00:43:49 76.26
5 306 Guntars Stucis Bykolat 00:48:47 68.50
6 303 Pēteris Brūns LUMII 00:56:03 59.62
7 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:56:40 58.97
8 219 Guntars Miglavs Burkānciems 01:02:05 53.83

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:39:10 100.00
2 148 Anete Kampuse Tree group 00:41:02 95.45
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:42:03 93.14
4 343 Elīna Aģe STK 00:46:53 83.54
5 347 Kristīne Cinate STK 00:47:15 82.89
6 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:50:29 77.58
7 162 Ginta Berķe 00:51:16 76.40
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:55:17 70.85
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:55:46 70.23
10 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:55:51 70.13
11 222 Laima Engere Individ. 00:56:21 69.51
12 324 Edīte Miķe Individ. 00:59:48 65.50
13 610 Evija Soročina indfivid. 01:17:25 50.59
225 Evita Kampuse Individ. Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:20:27 100.00
2 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:42:28 48.16
71 Namejs Brūns VS Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:20:31 100.00
2 121 Dārta Katana b/d Ābelīte 00:25:09 81.58

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:16:00 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:18:22 87.11
3 612 Kristofers Soročins 00:26:07 61.26

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 339 Viktorija Antone VPS 00:18:31 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:19:13 96.36
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:19:42 93.99
4 608 Loreta Buliņa VPSS 00:21:05 87.83
5 345 Alise Elizabete Tīlena VPS 00:32:25 57.12

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:17:27 100.00
2 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 00:53:50 32.41
207 Ralfs Vanags VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:36:10 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:52:37 68.74

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:46:03 100.00
150 Emīls Miķis Jaunsardze Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:34:48 100.00
2 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 00:46:49 74.33
3 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:53:01 65.64
4 232 Unda Barisa VPS 01:00:56 57.11

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:45:29 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 206 Daniela Brikmane Azimuts 00:53:31 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:01:39 86.81
3 Liene Mālniece V5V Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:48:30 100.00
2 329 Reinis Veinbergs VPĢ 01:46:17 45.63

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:48:41 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:57:12 85.11

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:42:33 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:50:03 85.01
3 36 Māris Baltiņš Leči 00:52:06 81.67
4 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:52:16 81.41
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:53:13 79.96
6 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:56:05 75.87
7 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:01:07 69.62

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 01:03:27 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:07:13 94.40
3 445 Līga Brence Individ. 01:12:17 87.78
4 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:43:15 61.45
426 Jana Adata Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:47:24 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 00:54:55 86.31
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:58:02 81.68
4 4200 Andris Jemsis Individuāli 01:03:46 74.33
5 90 Andis Smilga Individuāli 01:09:51 67.86
6 288 Aldis Kanapolis Piepe 01:14:03 64.01
7 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:36:23 49.18
4145 Raitis Briedis Robežsardze Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:53:04 100.00
2 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:01:48 85.87
3 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:11:19 74.41
4 596 Elita Staune Individ. 01:14:34 71.17
5 365 Inese Ozola ZVOC 01:23:28 63.58
4457 Dainuvīte Viškere Individ. Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:33:35 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:40:18 83.33
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:00:02 55.94
4 80 Gints Miezītis Valmiera 01:02:57 53.35
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:06:04 50.83
6 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:24:47 39.61

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:40:39 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:41:52 97.09
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:48:57 83.04
4 4491 Vita Boša Ekers 00:49:08 82.73
5 233 Inta Eškina BE44 00:49:13 82.59

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:41:09 100.00
2 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:44:37 92.23
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:58:04 70.87

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:50:33 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:51:19 98.51
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:52:01 97.18
4 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 01:16:34 66.02

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:37:21 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:04:36 57.82
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 02:05:36 29.74
350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:57:04 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji