You are hereRezultāti: Magnēts 6.kārta

Rezultāti: Magnēts 6.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts18 Maijs 2017

Datums: 18.Maijs, 2017
Vieta: Daliņi
Dalībnieku skaits: 158

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 274 Kaspars Radziņš 00:38:33 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:39:49 96.82
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:40:42 94.72
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:41:37 92.63
5 241 Armands Broks Individ 00:42:48 90.07
6 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:44:27 86.73
7 28 Māris Heinols ZVOC 00:45:36 84.54
8 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:46:47 82.40
9 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:50:53 75.76
10 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:01:29 62.70
11 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:02:34 61.61

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:44:34 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:46:15 96.36
3 212 Sintija Ozola Beverīnas novads 00:48:57 91.05

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:33:08 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:34:44 95.39
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:36:04 91.87
4 45 Jānis Upenieks Saeima 00:40:06 82.63
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:41:08 80.55
6 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:41:23 80.06
7 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:41:56 79.01
8 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:42:21 78.24
9 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:42:33 77.87
10 580 Kristaps Eškins BE44 00:42:42 77.60
11 287 Jānis Millers Individ. 00:42:52 77.29
12 267 Andris Robalds ZVOC 00:43:25 76.31
13 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:44:00 75.30
14 208 Jānis Līgats ZVOC 00:44:03 75.22
15 129 Atis Bērziņš STK 00:49:03 67.55
15 393 Ivars Jēkabsons KSK 00:49:03 67.55
17 217 Raivo Gailis Individ. 00:53:49 61.57
18 344 Ivars Eglītis x109 01:22:32 40.15
4113 Ingus Barviķis LVM Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:39:25 100.00
2 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:40:31 97.29
3 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:40:49 96.57
4 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:43:37 90.37
5 6 Agnese Geduševa LKA 00:43:49 89.96
6 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:49:15 80.03
7 20 Līga Pētersone ZVOC 00:49:39 79.39
8 309 Zanda Bērziņa KSK 00:50:42 77.74
9 245 Jana Fronta GRAYdesign 00:51:34 76.44
10 226 Inga Dukure Robežsardze 00:56:06 70.26
11 568 Santa Upeniece Individ. 01:03:19 62.25
12 94 Maija Rieksta Individ. 01:04:16 61.33
13 337 Aulīna Vasiļjeva Turība 01:05:08 60.52

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 340 Krišjānis Ozoliņš Piepe 00:24:35 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:28:52 85.16
3 614 Henrijs Lērme Individ. 00:33:08 74.20
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:39:59 61.48
5 4143 Uldis Bošs Ekers 00:41:20 59.48
6 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:41:42 58.95
7 480 Opis Opis Banāns 00:49:25 49.75
8 0 Edgars Kuks x75 00:56:32 43.48
134 Krišjānis Katans Individ. Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:28:55 100.00
2 148 Anete Kampuse Tree group 00:28:56 99.94
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:31:00 93.28
4 324 Edīte Miķe Individ. 00:32:16 89.62
5 205 Dace Peļņa Zalkši 00:33:19 86.79
6 332 Mārīte Bisniece Individuāli 00:33:54 85.30
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:34:55 82.82
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:35:26 81.61
9 223 Dace Liepiņa Individ. 00:36:08 80.03
10 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:38:30 75.11
11 35 Laura Soročina Individuāli 00:39:49 72.62
12 343 Elīna Aģe STK 00:40:28 71.46
13 610 Evija Soročina indfivid. 00:45:30 63.55
14 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:48:02 60.20

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:24:57 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:25:31 97.78

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:12:08 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:12:46 95.04
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:13:23 90.66
4 475 Nikola Anna Eiduka 00:14:19 84.75
5 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:15:35 77.86
6 121 Dārta Katana b/d Ābelīte 00:18:21 66.12
7 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:20:31 59.14
8 342 Katrīna Jākobsone Kocēnu sporta klubs 00:43:34 27.85

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:10:24 100.00
2 508 Dāvis Pētersons VVV 00:14:05 73.85
3 612 Kristofers Soročins 00:15:31 67.02

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 339 Viktorija Antone VPS 00:12:21 100.00
2 607 Keita Kavīte VPSS 00:13:27 91.82
3 192 Laine Eglīte VS 00:14:23 85.86
4 615 Elza Veinberga VSS 00:16:08 76.55
5 605 Elza Eglīte VSS 00:17:34 70.30
609 Sofija Urbanoviča VVV Diskvalif. 0.00
608 Loreta Buliņa VPSS Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:12:21 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:13:19 92.74
3 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:15:22 80.37
4 207 Ralfs Vanags VVV 00:21:19 57.94
5 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 00:45:08 27.36

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 187 Daniela Pole VS 00:22:02 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:27:13 80.96
3 260 Elizabete Eglīte VS 00:35:18 62.42

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:44:28 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 00:52:41 84.40

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 00:55:01 100.00
2 210 Elīza Atslēga VS 00:59:52 91.90
3 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:05:29 84.02

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:43:04 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 341 Izolde Ozoliņa Piepe 00:45:18 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:01:18 73.90

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:55:48 100.00
329 Reinis Veinbergs VPĢ Diskvalif. 0.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:40:54 100.00
2 4169 Aija Denija Trēziņa 00:42:36 96.01

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:45:48 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:46:00 99.57
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:50:02 91.54
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:50:36 90.51
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:52:56 86.52
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:56:14 81.45
84 Raivo Kužums S/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:40:23 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:41:34 97.15
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:45:01 89.71
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:46:40 86.54
5 603 Marta Golubova Individ. 00:49:10 82.14
5 445 Līga Brence Individ. 00:49:10 82.14
7 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:52:13 77.34

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:37:03 100.00
2 4200 Andris Jemsis Individuāli 00:41:10 90.00
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:41:17 89.75
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:41:18 89.71
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:41:30 89.28
6 90 Andis Smilga Individuāli 00:42:29 87.21
7 1914 Ivars Muzikants Balta 00:44:31 83.23

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 00:43:19 100.00
2 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:43:31 99.54
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:46:35 92.99
4 596 Elita Staune Individ. 00:54:18 79.77
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:03:11 68.56
4457 Dainuvīte Viškere Individ. Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:32:06 100.00
2 231 Ivo Volksons BE44 00:39:45 80.75
3 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:47:06 68.15
4 80 Gints Miezītis Valmiera 00:49:49 64.44

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:38:55 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:40:54 95.15
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:48:21 80.49
4 4491 Vita Boša Ekers 00:50:39 76.83
5 233 Inta Eškina BE44 00:54:58 70.80

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:45:36 100.00
2 127 Andris Cekuls Cēsis 01:15:33 60.36

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:41:52 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:41:53 99.96
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:44:32 94.01
4 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:56:51 73.64
5 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:09:56 59.87

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:30:22 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:32:47 92.63
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:36:50 82.44
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:46:15 65.66
5 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:54:21 55.87

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:36:11 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji