You are hereRezultāti: Magnēts 5.kārta

Rezultāti: Magnēts 5.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts11 Maijs 2017

Datums: 11.Maijs, 2017
Vieta: Dikļi
Dalībnieku skaits: 143

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 196 Pauls Alberings VVV 00:24:31 100.00
2 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:25:45 95.21
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:26:06 93.93
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:27:07 90.41
5 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:27:50 88.08
6 28 Māris Heinols ZVOC 00:28:26 86.23
7 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:28:32 85.92
8 241 Armands Broks Individ 00:29:57 81.86
9 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:30:40 79.95
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:32:13 76.10
11 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:37:17 65.76

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:28:30 100.00
2 4105 Dina Alksne B&CO 00:28:40 99.42
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:29:10 97.71
4 92 Elizabete Ločmele VVV 00:30:46 92.63
5 4106 Elvita Alksne VVV 00:36:03 79.06

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:23:57 100.00
2 128 Mārtiņš Birums STK 00:24:05 99.45
3 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:24:45 96.77
4 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:27:58 85.64
5 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:28:06 85.23
6 208 Jānis Līgats ZVOC 00:28:07 85.18
7 203 Valerii Prosolkov Seda 00:29:08 82.21
8 287 Jānis Millers Individ. 00:30:19 79.00
9 315 Kārlis Podiņš Individ. 00:31:30 76.03
10 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:32:44 73.17
11 217 Raivo Gailis Individ. 00:34:20 69.76
12 4189 Arnis Parts Naukšēni 00:34:58 68.49
13 129 Atis Bērziņš STK 00:36:50 65.02

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:26:14 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:28:42 91.41
3 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:28:44 91.30
4 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:30:37 85.68
5 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:31:41 82.80
6 6 Agnese Geduševa LKA 00:31:52 82.32
7 226 Inga Dukure Robežsardze 00:33:19 78.74
8 20 Līga Pētersone ZVOC 00:33:24 78.54
9 337 Aulīna Vasiļjeva Turība 00:37:40 69.65

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 134 Krišjānis Katans Individ. 00:21:20 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:22:35 94.46
3 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:30:11 70.68
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:34:50 61.24
5 303 Pēteris Brūns LUMII 00:35:02 60.89
6 480 Opis Opis Banāns 00:36:55 57.79
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:36:56 57.76

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 148 Anete Kampuse Tree group 00:26:11 100.00
2 59 Mārīte Bisniece INdivid. 00:29:14 89.57
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:32:00 81.82
4 324 Edīte Miķe Individ. 00:32:53 79.62
5 106 Maija Blūzma Individ. 00:33:05 79.14
6 338 Vineta Šmite Individ. 00:34:03 76.90
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:36:35 71.57
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:37:08 70.51
9 225 Evita Kampuse Individ. 00:39:48 65.79
10 610 Evija Soročina indfivid. 00:39:56 65.57
11 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:45:46 57.21

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 71 Namejs Brūns VS 00:07:58 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:08:07 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:09:34 84.84
3 121 Dārta Katana b/d Ābelīte 00:09:39 84.11
4 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:09:44 83.39
567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:06:22 100.00
2 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:07:22 86.43
2 612 Kristofers Soročins 00:07:22 86.43
4 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:07:23 86.23

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 609 Sofija Urbanoviča VVV 00:07:47 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:08:00 97.29
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:08:15 94.34
4 605 Elza Eglīte VSS 00:08:16 94.15
4 339 Viktorija Antone VPS 00:08:16 94.15
6 606 Alīna Kalniņa VPSS 00:09:08 85.22
7 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:09:54 78.62

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:10:52 100.00
2 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:13:57 77.90
3 335 Pauls Odins Šmits VVV 00:15:26 70.41
4 207 Ralfs Vanags VVV 00:15:44 69.07
5 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:15:52 68.49
6 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:23:03 47.14

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VS 00:16:57 100.00
2 187 Daniela Pole VS 00:21:17 79.64
3 260 Elizabete Eglīte VS 00:23:01 73.64
4 214 Nikija Biruma VVV 00:23:07 73.32

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:24:37 100.00
2 236 Emīls Kužums s/k Rūjiena 00:25:42 95.78
3 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:27:46 88.66
4 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:31:06 79.15

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 232 Unda Barisa VPS 00:32:53 100.00
2 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:33:35 97.92
262 Patrīcija Annija Gudina VPģ Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:27:20 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 00:36:55 74.04

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:35:25 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:29:07 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:30:50 94.43
3 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 00:41:12 70.67

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:29:49 100.00
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:29:49 100.00
3 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:30:07 99.00
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:31:03 96.03
5 36 Māris Baltiņš Leči 00:32:46 91.00
6 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:34:14 87.10
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:36:08 82.52

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:28:14 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:29:36 95.38
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:29:51 94.58
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:30:21 93.03
5 445 Līga Brence Individ. 00:31:53 88.55
6 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:34:19 82.27
7 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 00:38:13 73.88

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:22:07 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:25:02 88.35
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:27:30 80.42
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:28:04 78.80
5 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:29:56 73.89
6 90 Andis Smilga Individuāli 00:31:01 71.31
7 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:31:02 71.27
8 4200 Andris Jemsis Individuāli 00:31:33 70.10

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:31:02 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:31:17 99.20
3 140 Aiga Vimba ZVOC 00:31:22 98.94
4 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:31:54 97.28
5 596 Elita Staune Individ. 00:37:35 82.57
6 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:41:57 73.98

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:27:04 100.00
2 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:31:20 86.38
3 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:31:24 86.20

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:28:19 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:29:59 94.44
3 4491 Vita Boša Ekers 00:32:43 86.55
4 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:33:03 85.68

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:21:16 100.00
2 127 Andris Cekuls Cēsis 00:34:09 62.27

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:32:19 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:33:13 97.29
3 421 Vija Velika Seionrs 00:35:40 90.61
4 200 Baiba Sedlova Individ. 00:35:43 90.48
5 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:40:11 80.42
6 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:42:25 76.19
7 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:58:12 55.53

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:29:43 100.00
2 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:41:28 71.66

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:59:01 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji