You are hereRezultāti: Magnēts 3.kārta

Rezultāti: Magnēts 3.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts27 Aprīlis 2017

Datums: 27.Aprīlis, 2017
Vieta: Bērzs
Dalībnieku skaits: 131

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:48:32 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:51:16 94.67
3 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:52:49 91.89
4 241 Armands Broks Individ 00:54:37 88.86
5 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:55:09 88.00
6 28 Māris Heinols ZVOC 00:59:01 82.24
7 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:05:33 74.04
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:11:16 68.10

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:47:56 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:49:50 96.19
3 212 Sintija Ozola Beverīnas novads 00:53:05 90.30

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:40:00 100.00
2 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:41:25 96.58
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:42:41 93.71
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:45:55 87.11
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:46:18 86.39
6 287 Jānis Millers Individ. 00:47:33 84.12
7 580 Kristaps Eškins BE44 00:48:08 83.10
8 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:49:33 80.73
9 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:50:47 78.77
10 45 Jānis Upenieks Saeima 00:52:33 76.12
11 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:52:36 76.05
12 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:53:58 74.12
13 217 Raivo Gailis Individ. 01:01:14 65.32
14 4499 Andris Kudurs KSK 01:07:33 59.22
129 Atis Bērziņš STK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:37:03 100.00
2 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:38:14 96.90
3 227 Inese Ločmele Burkānciems 00:43:32 85.11
4 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:45:46 80.95
5 285 Viktorija Bruņina Seda 00:46:06 80.37
6 6 Agnese Geduševa LKA 00:47:59 77.21
7 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:49:09 75.38
8 226 Inga Dukure Robežsardze 00:50:24 73.51

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:23:23 100.00
2 134 Krišjānis Katans Individ. 00:24:32 95.31
3 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:33:54 68.98
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:36:10 64.65
5 618 Niklavs Koļesņikovs Individ. 00:39:21 59.42
6 480 Opis Opis Banāns 00:45:25 51.49
7 142 Uldis Eglītis RUUKKI 01:00:37 38.58
611 Igors Soročins individ. Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 141 Zane Kudure KSK 00:31:02 100.00
2 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:31:59 97.03
3 35 Laura Soročina Individuāli 00:34:11 90.78
4 610 Evija Soročina indfivid. 00:34:46 89.26
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:35:07 88.37
6 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:41:05 75.54
7 225 Evita Kampuse Individ. 00:41:06 75.51
8 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:41:29 74.81
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:41:45 74.33
10 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:44:43 69.40

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:13:16 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:14:48 89.64
3 239 Gerda Broka VS 00:14:54 89.04
4 333 Rasa Melbārde Eži 00:16:32 80.24
5 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:16:33 80.16
6 121 Dārta Katana b/d Ābelīte 00:20:13 65.62
7 237 Rebeka Broka individ 00:33:24 39.72

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:08:52 100.00
2 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:12:45 69.54
3 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:19:45 44.89
4 612 Kristofers Soročins 00:20:44 42.77

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 334 Marta Biruma ABOS 00:19:11 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:22:02 87.07
3 605 Elza Eglīte VSS 00:24:07 79.54

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:13:24 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:13:32 99.01
3 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:21:49 61.42
604 Dāvids Voitehovskis V5.v Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VS 00:21:51 100.00
2 187 Daniela Pole VS 00:23:23 93.44

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:22:25 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:28:40 78.20

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 262 Patrīcija Annija Gudina VPS 00:29:48 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 00:33:03 90.17
3 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:36:40 81.27
4 232 Unda Barisa VPS 00:39:32 75.38

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:28:51 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 294 Daniela Brikmane Bilska 00:44:09 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 329 Reinis Veinbergs VPĢ 00:48:28 100.00
2 355 Haralds Višņevskis VVĢ 00:49:00 98.91

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:48:15 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:44:29 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:44:33 99.85
3 4362 Jānis Riža Concorde 00:44:50 99.22
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:44:54 99.07
5 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:45:27 97.87
6 465 Jānis Jenerts Burkānciems 00:49:05 90.63
7 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:52:02 85.49
8 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:54:24 81.77

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:44:42 100.00
2 1963 Gunta Dudele Azimuts 00:45:36 98.03
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:47:45 93.61
4 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:48:33 92.07
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:51:35 86.66
6 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:56:23 79.28
7 445 Līga Brence Individ. 00:58:14 76.76

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:37:09 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:37:33 98.93
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:43:32 85.34
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:44:49 82.89
5 1914 Ivars Muzikants Balta 00:47:13 78.68
6 179 Armands Šmits Individ 00:47:37 78.02
7 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:50:56 72.94
7 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:50:56 72.94
9 90 Andis Smilga Individuāli 00:52:30 70.76

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 00:46:50 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:48:49 95.94
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:50:14 93.23
4 596 Elita Staune Individ. 00:51:54 90.24
5 365 Inese Ozola ZVOC 00:54:55 85.28
6 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:59:44 78.40

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:32:06 100.00
2 231 Ivo Volksons BE44 00:40:55 78.45
3 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:45:50 70.04
4 4286 Juris Mellēns BE44 00:48:19 66.44

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:38:15 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:39:04 97.91
3 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:39:58 95.70
4 4284 Alla Mellēna BE44 00:51:03 74.93
5 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:51:11 74.73

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:29:12 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:41:02 71.16
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:50:25 57.92

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:36:28 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:40:48 89.38
3 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:41:04 88.80

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:33:36 100.00
2 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:58:56 57.01

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:42:57 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji