You are hereRezultāti: Magnēts 1.kārta

Rezultāti: Magnēts 1.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts13 Aprīlis 2017

Datums: 13.Aprīlis, 2017
Vieta: Kaugurmuiža
Dalībnieku skaits: 128

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:41:54 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:43:34 96.17
3 181 Atis Heinols VVV 00:44:44 93.67
4 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:47:17 88.61
5 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:50:41 82.67
6 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:51:39 81.12
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:51:51 80.81
8 241 Armands Broks Individ 00:55:04 76.09
9 65 Andris Saldūksnis KSK 00:55:39 75.29
10 28 Māris Heinols VVV 01:00:04 69.76

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:37:48 100.00
2 95 Dace Gaigala ZVOC 00:37:52 99.82
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:38:03 99.34
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:38:56 97.09
5 4274 Agita Marena KSK 00:47:13 80.06

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:32:12 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:33:38 95.74
3 613 Inguss Birums STK 00:34:13 94.11
4 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:35:15 91.35
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:36:45 87.62
6 126 Jānis Priedītis STK 00:38:04 84.59
7 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:39:51 80.80
8 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:42:21 76.03
9 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:42:34 75.65
10 4147 Andris Šakens Individ. 00:46:53 68.68
11 217 Raivo Gailis Individ. 00:47:21 68.00
12 129 Atis Bērziņš STK 00:52:34 61.26
45 Jānis Upenieks Saeima Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:29:44 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:33:00 90.10
3 4375 Kristīne Suta RSU 00:39:31 75.24
3 20 Līga Pētersone ZVOC 00:39:31 75.24
5 193 Terēze Vimba ZVOC 00:48:55 60.78
6 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:49:08 60.52
7 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:50:17 59.13
8 365 Inese Ozola ZVOC 01:00:01 49.54

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 614 Henrijs Lērme Individ. 00:24:25 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:27:40 88.25
3 267 Andris Robalds ZVOC 00:32:19 75.55
4 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:32:48 74.44
5 134 Krišjānis Katans Individ. 00:40:02 60.99
6 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:41:19 59.10
7 480 Opis Opis Banāns 00:42:42 57.18
8 306 Guntars Stucis Bykolat 00:45:34 53.58
9 618 Niklavs Koļesņikovs Individ. 01:21:34 29.93

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 96 Zanda Ozola s/k Rūjiena 00:21:59 100.00
2 225 Evita Kampuse Individ. 00:26:05 84.28
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:32:22 67.92
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:33:51 64.94
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:34:14 64.22
6 610 Evija Soročina indfivid. 00:37:56 57.95
437 Sanita Beriņa Individuāli Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:22:00 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:28:08 78.20

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:14:21 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:16:50 85.25
3 121 Dārta Katana b/d Ābelīte 00:18:49 76.26
4 239 Gerda Broka VS 00:21:58 65.33
5 237 Rebeka Broka individ 00:22:21 64.21

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:11:36 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:16:54 68.64

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 615 Elza Veinberga VSS 00:16:56 100.00
2 609 Sofija Urbanoviča VVV 00:17:49 95.04
3 605 Elza Eglīte VSS 00:18:56 89.44
4 608 Loreta Buliņa VPSS 00:20:56 80.89
5 606 Alīna Kalniņa VPSS 00:22:31 75.20
6 607 Keita Kavīte VPSS 00:23:29 72.11

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:13:05 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:20:36 63.51
3 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:25:57 50.42
4 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 00:28:18 46.23

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VS 00:25:32 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:19:18 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:29:54 64.55
3 220 Alvis Miglavs VVV 00:34:59 55.17
4 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:49:48 38.76

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:55:11 100.00
2 262 Patrīcija Annija Gudina VPS 00:55:26 99.55

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:29:10 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:34:16 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:36:59 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:39:53 92.73
3 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:43:35 84.86
4 204 Vilma Alberinga VVV 00:58:34 63.15
5 4106 Elvita Alksne VVV 00:58:35 63.13

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:34:42 100.00
2 36 Māris Baltiņš Leči 00:35:41 97.24
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:35:57 96.52
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:41:17 84.05
5 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:43:42 79.41
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:44:22 78.21
7 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:50:05 69.28
8 495 Austris Lepiksons Individ. 00:57:27 60.40

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:40:44 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:41:24 98.39
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:45:00 90.52
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:46:16 88.04
5 603 Marta Golubova Individ. 00:47:27 85.84
6 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:50:20 80.93
7 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:03:00 64.66

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:34:47 100.00
2 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:35:28 98.07
3 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:36:47 94.56
4 1914 Ivars Muzikants Balta 00:39:09 88.85

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:44:08 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:44:18 99.62
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:48:35 90.84

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:24:13 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:27:40 87.53
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:34:20 70.53
4 462 Mārtiņš Gaigals ZVOC 00:35:48 67.64
5 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:37:46 64.12
6 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:38:42 62.58
7 80 Gints Miezītis Valmiera 00:41:07 58.90
8 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:53:09 45.56

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:31:55 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:34:37 92.20
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:42:50 74.51
4 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:58:20 54.71

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:23:18 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:33:18 69.97
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:37:36 61.97
4 127 Andris Cekuls Cēsis 00:43:40 53.36

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:49:00 100.00
2 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:56:48 86.27

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
4326 Aldis Priedītis Vaidava Diskvalif. 0.00
4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:44:45 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji