You are hereRezultāti: Magnēts 24.kārta

Rezultāti: Magnēts 24.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts17 Septembris 2015

Datums: 17.Septembris, 2015
Vieta: Kocēni
Dalībnieku skaits: 127

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:15:35 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:15:37 99.79
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:16:05 96.89
4 414 Atis Kalējs Gaujiena 00:16:10 96.39
5 4362 Jānis Riža Concorde 00:16:48 92.76
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:16:51 92.48
7 28 Māris Heinols ZVOC 00:18:11 85.70
8 172 Jānis Pikšens individ 00:18:42 83.33
9 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:19:49 78.64
10 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:20:27 76.20
11 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:24:22 63.95

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:14:24 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:15:49 91.04
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:17:26 82.60

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:16:34 100.00
2 117 Lauris Seilis Konkorde 00:17:12 96.32
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:17:26 95.03
4 580 Kristaps Eškins B44 00:17:48 93.07
5 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:18:08 91.36
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:18:32 89.39
7 124 Gints Ezeriņš Apse 00:20:32 80.68
8 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:20:43 79.97
9 99 Jānis Priedītis STK 00:21:29 77.11
10 129 Atis Bērziņš STK 00:22:03 75.13
11 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:22:27 73.79
12 4147 Andris Šakens Individ. 00:27:55 59.34

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Individuāli 00:14:17 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:15:12 93.97
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:15:26 92.55
4 407 Lienīte Priedāja Klepere ZVOC 00:17:46 80.39
5 596 Elita Staune Individ. 00:18:16 78.19
6 595 Elīna Upīte Kocēni 00:20:20 70.25
7 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:27:08 52.64

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 203 Valerii Prosolkov Seda 00:11:51 100.00
2 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:12:10 97.40
3 558 Gints Vēveris Ekers 00:12:48 92.58
4 4109 Armands Sildars Individ. 00:13:12 89.77
5 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:14:59 79.09
6 303 Pēteris Brūns LUMII 00:33:31 35.36
31 Aigars Šuvcāns Lat Met Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 603 Marta Golubova Individ. 00:08:13 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:08:19 98.80
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:08:29 96.86
4 226 Inga Dukure Individ 00:08:32 96.29
5 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:08:41 94.63
6 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:09:10 89.64
7 587 Agnese Allika Kocēni 00:09:23 87.57
8 165 Kristīne Kotova Individuāli 00:09:49 83.70
9 94 Maija Rieksta Individ. 00:09:57 82.58
10 201 Madara Ozoliņa B&Co 00:10:21 79.39
11 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:12:08 67.72
12 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:12:34 65.38

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:04:07 100.00
2 78 Agris Peļņa b/d Sprīdītis 00:08:02 51.24
3 71 Namejs Brūns b/d Vālodzīte 00:09:55 41.51
4 180 Kristers Boičuks LATMETKOM 00:13:35 30.31

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:05:15 100.00
2 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:05:19 98.75
3 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:05:25 96.92
4 484 Mikaela Lipinska Individuāli 00:05:49 90.26
5 116 Dita Egita Briede bd Buratīno 00:06:47 77.40
6 183 Sellija Estere Allika Kocēni 00:06:51 76.64
7 107 Brigita Peļņa Bernudarzs sprīdītis 00:08:07 64.68
8 182 Paula Šuvcāne LATMETKOM 00:13:41 38.37

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:06:43 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:06:44 99.75

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:07:40 100.00
2 37 Eduards Janītis V5V 00:09:54 77.44
3 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:10:22 73.95
4 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:10:25 73.60
5 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:11:17 67.95

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:09:38 100.00
2 35 Kate Erģe V5v 00:11:23 84.63
3 565 Kate Liepa VVV 00:23:00 41.88
381 Līva Klepere VPS Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:12:08 100.00
2 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:13:08 92.39
169 Rūdolfs Pikšens Individuāli Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 34 Liene Mālniece V5v 00:14:29 100.00
2 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 00:15:49 91.57

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:14:13 100.00
2 557 Aivars Makstenieks VPĢ 00:14:32 97.82
3 30 Māris Heinols VVV 00:14:57 95.09
4 9 Dāgs Lepiksons VVV 00:18:09 78.33

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:12:25 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:13:21 93.01
3 471 Ance Eva Ragaine VVV 00:20:26 60.77

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 380 Andris Klepers ZVOC 00:19:23 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:19:55 97.32
3 36 Māris Baltiņš Leči 00:19:56 97.24
4 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:20:54 92.74
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:25:47 75.18

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:16:58 100.00
2 426 Jana Adata SCO Centrs 00:18:22 92.38
3 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 00:20:20 83.44
4 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:23:31 72.15

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:14:33 100.00
2 493 Vilmārs Katkovskis LVM 00:15:45 92.38
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:16:03 90.65
4 90 Andris Smilga Individuāli 00:16:44 86.95
5 4196 Uldis Jansons VVV 00:17:35 82.75
4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:15:21 100.00
2 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:16:21 93.88
3 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:16:40 92.10
4 4491 Vita Boša Ekers 00:17:28 87.88
5 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:18:22 83.58
6 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:18:46 81.79
7 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:24:35 62.44
8 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:26:09 58.70

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:12:15 100.00
2 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:16:23 74.77
3 4143 Uldis Bošs Ekers 00:17:46 68.95
1999 Aldis Lapiņš Azimuts Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:24:50 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:15:26 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:15:31 99.46
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:18:26 83.73

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:24:29 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:25:37 95.58
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:32:48 74.64

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:19:01 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:21:41 87.70
3 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:23:04 82.44
4 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:27:33 69.03
5 4414 Vilnis Velde MKPC 00:27:51 68.28

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:29:57 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji