You are hereRezultāti: Magnēts 23.kārta

Rezultāti: Magnēts 23.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts10 Septembris 2015

Datums: 10.Septembris, 2015
Vieta: Zilaiskalns
Dalībnieku skaits: 128

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:29:01 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:31:52 91.06
3 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:35:41 81.32
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:35:46 81.13
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:36:27 79.61
6 172 Jānis Pikšens individ 00:38:22 75.63
7 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:38:59 74.43
8 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:42:21 68.52
9 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:42:32 68.22
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:43:37 66.53
11 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:44:15 65.57
12 4362 Jānis Riža Concorde 00:44:16 65.55

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:39:16 100.00
2 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:43:20 90.62
3 212 Sintija Ozola VVĢ 00:44:09 88.94
4 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:48:22 81.19

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:32:02 100.00
2 580 Kristaps Eškins B44 00:32:32 98.46
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:35:24 90.49
4 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:38:19 83.60
5 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:38:44 82.70
6 124 Gints Ezeriņš Apse 00:38:56 82.28
7 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:41:10 77.81
8 99 Jānis Priedītis STK 00:45:46 69.99
9 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:45:56 69.74
10 4147 Andris Šakens Individ. 00:46:38 68.69
11 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:48:16 66.37
12 129 Atis Bērziņš STK 01:03:48 50.21
4234 Egils Krastiņš EŽI Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:35:09 100.00
2 439 Anda Saliņa Individuāli 00:39:03 90.01
3 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:40:05 87.69
4 596 Elita Staune Individ. 00:49:35 70.89
5 42 Ramona Višņevska ZVOC 00:52:21 67.14
6 400 Nora Baranovska Individ. 00:58:35 60.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 558 Gints Vēveris Ekers 00:23:43 100.00
2 4109 Armands Sildars Individ. 00:23:48 99.65
3 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:26:08 90.75
4 203 Valeri Prosolkov Seda 00:27:19 86.82
5 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:30:05 78.84
6 168 Jānis Ābelīte Individuāli 00:34:19 69.11

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 603 Marta Golubova Individ. 00:28:51 100.00
2 106 Maija Blūzma Individ. 00:30:51 93.52
3 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:32:40 88.32
4 140 Aiga Vimba ZVOC 00:36:05 79.95
5 587 Agnese Allika Kocēni 00:38:53 74.20
6 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:42:16 68.26
7 165 Kristīne Kotova Individuāli 00:43:31 66.30
8 94 Maija Rieksta Individ. 00:44:46 64.45
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:46:16 62.36
10 153 Baiba Zālīte individ. 00:46:25 62.15
11 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:46:41 61.80
12 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:46:43 61.76
13 201 Madara Ozoliņa B&Co 00:56:42 50.88

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa b/d Sprīdītis 00:18:28 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:12:57 100.00
2 170 Nora Pikšena Individuāli 00:15:10 85.38
3 107 Brigita Peļņa Bernudarzs sprīdītis 00:18:32 69.87
4 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:20:24 63.48

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:09:08 100.00
2 554 Kristians Skoliņš Zaļā skola 00:12:29 73.16
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:12:38 72.30

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:14:01 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:14:45 95.03
3 37 Eduards Janītis V5V 00:16:42 83.93
4 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:17:51 78.52

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:13:10 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 169 Rūdolfs Pikšens Individuāli 00:37:05 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 34 Liene Mālniece V5v 00:34:10 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 355 Haralds Višņevskis VPS 00:32:04 100.00
2 196 Pauls Alberings VVV 00:33:48 94.87
3 557 Aivars Makstenieks VPĢ 00:33:52 94.69
4 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:41:44 76.84
5 9 Dāgs Lepiksons VVV 00:45:21 70.71

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:26:01 100.00
2 204 Vilma Alberinga VVV 00:34:27 75.52
3 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:34:34 75.27
4 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:38:21 67.84
5 471 Ance Eva Ragaine VVV 00:54:52 47.42

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 23 Luīze Lepiksone VVV 00:52:32 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:36:05 100.00
2 36 Māris Baltiņš Leči 00:37:21 96.61
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:38:28 93.80
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:50:23 71.62

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:40:35 100.00
2 426 Jana Adata SCO Centrs 00:45:42 88.80
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:46:39 87.00
4 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 00:55:36 72.99
5 445 Līga Brence Individ. 01:16:20 53.17
29 Ilze Heinola Valmieras siltums Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:35:48 100.00
2 360 Juris Lūsītis Individ. 00:36:51 97.15
3 4196 Uldis Jansons VVV 00:38:07 93.92
4 179 Armands Šmits Individ 00:41:21 86.58

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:34:34 100.00
2 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:38:29 89.82
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:39:20 87.88
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:42:53 80.61
5 4491 Vita Boša Ekers 00:46:12 74.82
6 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:48:29 71.30
7 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:49:07 70.38
8 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:50:01 69.11

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:26:36 100.00
2 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:26:54 98.88
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:33:21 79.76
4 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:36:43 72.45
5 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:37:27 71.03
6 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:37:49 70.34
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:46:05 57.72
382 Pēteris Magone Umurga Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola Individuāli 00:38:15 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:25:00 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:27:30 90.91
3 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:30:41 81.48
4 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:31:55 78.33
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:35:25 70.59

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:29:36 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:37:17 79.39
3 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:43:28 68.10
4 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:49:06 60.29
5 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:12:12 41.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:30:42 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:33:28 91.73
3 4401 Guntis Upacers Seniors 00:33:51 90.69
4 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:37:32 81.79
5 4414 Vilnis Velde MKPC 00:39:59 76.78
6 38 Visvaldis Baltiņš Leči 00:51:44 59.34

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:46:44 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji