You are hereRezultāti: Magnēts 18.kārta

Rezultāti: Magnēts 18.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts06 Augusts 2015

Datums: 6.Augusts, 2015
Vieta: Upītes
Dalībnieku skaits: 89

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:51:51 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:53:54 96.20
3 172 Jānis Pikšens individ 01:14:03 70.02
4 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:17:49 66.63

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 01:19:09 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:45:08 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:50:51 88.76
3 580 Kristaps Eškins B44 00:52:33 85.89
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:52:59 85.18
5 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:59:25 75.96
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:59:39 75.66
7 500 Madars Bandenovičs Individ. 01:04:44 69.72
8 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:10:40 63.87
9 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:18:57 57.17
10 129 Atis Bērziņš STK 01:33:52 48.08

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:56:53 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:58:06 97.91
3 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:59:01 96.39
4 365 Inese Ozola ZVOC 01:23:21 68.25
5 596 Elita Staune Individ. 01:36:02 59.23

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 203 Valeri Prosolkov Seda 00:42:40 100.00
2 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:46:46 91.23
3 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:49:31 86.17

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:47:12 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:49:14 95.87
3 226 Inga Dukure Individ 00:51:37 91.44
4 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:51:49 91.09
5 165 Kristīne Kotova Individuāli 00:52:34 89.79
6 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:53:43 87.87
7 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:55:21 85.28
8 201 Madara Ozoliņa B&Co 01:01:41 76.52
9 94 Maija Rieksta Individ. 01:01:55 76.23
10 587 Agnese Allika Kocēni 01:08:54 68.51
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:10:30 66.95

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:18:23 100.00
2 78 Agris Peļņa b/d Sprīdītis 00:29:13 62.92

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 174 Madlēna Rozīte Rubenes pam.sk 00:17:10 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:21:05 81.42
3 107 Brigita Peļņa Bernudarzs sprīdītis 00:29:16 58.66

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 457 Mikus Felcs Saultekas 00:16:38 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:44:07 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:44:16 99.66
3 73 Mārtiņš Mikuļinoks Kocēnu pamatsk 00:57:38 76.55
37 Eduards Janītis V5V Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
576 Jūlija Rozīte Rubenes pam.sk. Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:47:06 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:49:47 100.00
2 355 Haralds Višņevskis VPS 00:53:47 92.56
3 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:53:48 92.53
4 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:00:30 82.29

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:47:39 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:04:58 73.35
3 471 Ance Eva Ragaine VVV 01:13:33 64.79

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 01:02:42 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:56:34 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:02:20 90.75
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:05:30 86.36
4 36 Māris Baltiņš Leči 01:06:04 85.62
5 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:14:16 76.17
6 495 Austris Lepiksons Individ. 01:40:26 56.32
44 Aigars Savickis Azimuts Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 01:17:48 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:28:07 88.29

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš SIA Liepkalni 00:51:51 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:57:54 89.55
3 493 Vilmārs Katkovskis LVM 01:04:34 80.30
4 90 Andris Smilga Individuāli 01:12:31 71.50
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:14:56 69.19

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:58:23 100.00
2 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:02:18 93.71
3 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:05:27 89.20
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:42:10 57.15
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:43:43 56.29

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:39:28 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:46:49 84.30
3 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:57:40 68.44
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:08:59 57.21

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 01:02:35 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 01:23:01 75.39
3 200 Baiba Sedlova Individ. 01:48:33 57.65

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:49:42 100.00
2 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:53:46 92.44
3 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:03:58 77.70
4 127 Andris Cekuls Cēsis 01:37:44 50.85

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:05:12 100.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:46:56 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:50:33 92.85
3 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 01:05:01 72.19

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:11:12 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji