You are hereRezultāti: Magnēts 17.kārta

Rezultāti: Magnēts 17.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts30 Jūlijs 2015

Datums: 30.Jūlijs, 2015
Vieta: Paulēni
Dalībnieku skaits: 126

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:52:03 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:52:49 98.55
3 33 Toms Kokenbergs VVV 00:56:15 92.53
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:57:45 90.13
5 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:59:32 87.43
6 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:03:44 81.67
7 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:05:37 79.32
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:05:57 78.92
9 172 Jānis Pikšens individ 01:10:28 73.86
10 171 Mārtiņš Ozoliņš Individ. 01:11:26 72.87
11 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:24:53 61.32

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:59:31 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 01:02:45 94.85
3 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 01:11:40 83.05

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:36:58 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:37:36 98.32
3 580 Kristaps Eškins B44 00:41:38 88.79
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:41:59 88.05
5 117 Lauris Seilis Konkorde 00:42:33 86.88
6 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:44:02 83.95
7 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:48:17 76.56
8 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:51:14 72.15
9 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:54:55 67.31
10 99 Jānis Priedītis STK 00:56:57 64.91
11 129 Atis Bērziņš STK 01:00:13 61.39
12 4147 Andris Šakens Individ. 01:03:11 58.51
13 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:04:58 56.90

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Individuāli 00:40:44 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:46:02 88.49
3 6 Agnese Geduševa LKA 00:53:23 76.30
4 400 Nora Baranovska Individ. 00:58:17 69.89
5 596 Elita Staune Individ. 01:09:23 58.71
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:22:48 49.19
7 407 Lienīte Priedāja Klepere ZVOC 01:24:17 48.33

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:40:40 100.00
2 203 Valeri Prosolkov Seda 00:45:20 89.71
3 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:49:58 81.39
4 168 Jānis Ābelīte Individuāli 00:55:58 72.66
5 590 Vilnis Stafeckis Individ. 01:05:07 62.45
6 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:10:44 57.49
7 137 Nauris Pēteris Ozoliņš Burkānciems&CO 01:17:51 52.24

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 96 Zanda Ozola Individ. 00:22:38 100.00
2 106 Maija Blūzma Individ. 00:26:05 86.77
3 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:27:17 82.96
4 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:27:39 81.86
5 361 Liene Lūsīte Individ. 00:28:02 80.74
6 226 Inga Dukure Individ 00:29:03 77.91
7 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:30:37 73.92
8 587 Agnese Allika Kocēni 00:30:42 73.72
9 156 Inese Felca Saultekas 00:37:29 60.38
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:37:31 60.33
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:38:14 59.20
12 153 Baiba Zālīte individ. 00:38:32 58.74
13 94 Maija Rieksta Individ. 00:42:28 53.30
14 603 Marta Golubova Individ. 00:47:43 47.43
15 140 Aiga Vimba ZVOC 00:53:12 42.54
16 595 Elīna Upīte Kocēni 00:59:49 37.84
16 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 00:59:49 37.84
18 201 Madara Ozoliņa B&Co 01:03:59 35.37
19 165 Kristīne Kotova Individuāli 01:04:42 34.98

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:16:41 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:14:17 100.00
2 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:18:39 76.59
3 296 Laura Marija Putniņa b/d Bitīte227 00:19:00 75.18
4 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 01:05:44 21.73

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:10:42 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:11:01 97.13
3 457 Mikus Felcs Saultekas 00:13:56 76.79
4 566 Reds Rullis VSS 00:17:50 60.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:40:41 100.00
2 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:47:02 86.50
3 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 00:55:24 73.44
4 25 Nils Ozols Rūjienas vsk. 00:59:12 68.72

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:31:06 100.00
565 Kate Liepa VVV Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:47:12 100.00
2 169 Rūdolfs Pikšens Individuāli 01:20:11 58.87

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 00:47:25 100.00
2 13 Eduardo Esquivel Indiv. 00:48:32 97.70

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:41:51 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:36:46 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:19:57 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:53:14 100.00
2 380 Andris Klepers ZVOC 00:56:50 93.67
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:00:15 88.35
4 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:01:56 85.95
5 36 Māris Baltiņš Leči 01:07:33 78.81
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:11:01 74.96

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:49:00 100.00
2 426 Jana Adata SCO Centrs 00:58:51 83.26
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:01:25 79.78
4 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 01:06:29 73.70
5 445 Līga Brence Individ. 01:10:17 69.72

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 360 Juris Lūsītis Individ. 00:36:26 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:36:27 99.95
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:40:09 90.74
4 602 Ingus Rektiņš SIA Liepkalni 00:40:23 90.22
5 493 Vilmārs Katkovskis LVM 00:41:07 88.61
495 Austris Lepiksons Individ. Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:45:01 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:48:08 93.52
3 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:50:56 88.38
4 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:51:00 88.27
5 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:55:45 80.75
6 41 Māra Ozola Individuāli 00:59:07 76.15
7 64 Inga Vīksna Vaidava 01:01:37 73.06
8 4491 Vita Boša Ekers 01:08:20 65.88

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:33:11 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:34:17 96.79
3 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:37:18 88.96
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:50:10 66.15
5 4143 Uldis Bošs Ekers 01:07:52 48.89

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:36:54 100.00
2 569 Ņina Blūma BE44 00:52:28 70.33
3 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:56:36 65.19

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:36:51 100.00
2 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:37:41 97.79
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:39:33 93.17
4 594 Juris Miķelsons Kocēni 00:41:06 89.66
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:53:20 69.09

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:47:36 100.00
2 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:24:22 56.42

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:39:03 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:40:00 97.63
3 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:48:15 80.93

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:39:13 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji