You are hereRezultāti: Magnēts 16.kārta

Rezultāti: Magnēts 16.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts23 Jūlijs 2015

Datums: 23.Jūlijs, 2015
Vieta: Zvejnieki A
Dalībnieku skaits: 96

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:01:11 100.00
2 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:03:37 96.18
3 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:07:55 90.09
4 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:10:26 86.87
4137 Jānis Bogdanovs Individuāli Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 01:23:09 100.00
2 4105 Dina Alksne B&CO 01:26:50 95.76

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:57:15 100.00
2 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:57:54 98.88
3 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:58:34 97.75
4 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:59:43 95.87
5 208 Jānis Līgats ZVOC 01:09:31 82.35
6 117 Lauris Seilis Konkorde 01:11:16 80.33
7 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:11:57 79.57
8 465 Jānis Jenerts Burkānciems 01:13:14 78.17
9 276 Alberts Lācis 01:14:21 77.00
10 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:17:07 74.24
11 580 Kristaps Eškins B44 01:19:01 72.45
12 194 Edgars Bērziņš Individ. 01:19:48 71.74
13 500 Madars Bandenovičs Individ. 01:28:47 64.48
14 22 Jānis Bebrītis Wunderkraut 01:37:29 58.73
14 4147 Andris Šakens Individ. 01:37:29 58.73
16 129 Atis Bērziņš STK 01:48:23 52.82
99 Jānis Priedītis STK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 01:03:14 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 01:08:35 92.20
3 596 Elita Staune Individ. 01:29:04 71.00
4 365 Inese Ozola ZVOC 01:52:53 56.02

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:46:06 100.00
2 4109 Armands Sildars Individ. 00:54:03 85.29
3 590 Vilnis Stafeckis Individ. 01:03:49 72.24
4 203 Valeri Prosolkov Seda 01:06:13 69.62
5 306 Guntars Stucis Bykolat 01:07:43 68.08
6 168 Jānis Ābelīte Individuāli 01:11:15 64.70
7 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:23:20 55.32
8 480 Opis Opis Banāns 01:41:10 45.57

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 587 Agnese Allika Kocēni 00:48:58 100.00
2 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:48:59 99.97
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:51:46 94.59
4 361 Liene Lūsīte Individ. 00:55:39 87.99
5 140 Aiga Vimba ZVOC 00:57:52 84.62
6 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:58:24 83.85
7 94 Maija Rieksta Individ. 01:02:38 78.18
8 466 Maija Mole Valmieras ūdens 01:06:13 73.95
9 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:10:34 69.39
10 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:11:30 68.48
11 603 Marta Golubova Individ. 01:13:40 66.47
12 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:24:09 58.19

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:16:10 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:16:43 96.71
3 588 Mikaela Lipinska B/dSprīdītis 00:17:30 92.38

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:31:08 100.00
2 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:31:37 98.47

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:50:36 100.00
2 169 Rūdolfs Pikšens Individuāli 01:08:13 74.18

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:41:23 100.00
2 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 01:03:05 65.60

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 471 Ance Eva Ragaine VVV 01:23:41 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 01:01:42 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 01:03:25 97.29
3 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:03:56 96.51
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:05:02 94.87
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:23:23 74.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:06:55 100.00
2 426 Jana Adata SCO Centrs 01:11:27 93.66
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:12:32 92.26
4 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 01:12:55 91.77
5 445 Līga Brence Individ. 01:23:33 80.09

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 360 Juris Lūsītis Individ. 00:45:25 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:46:16 98.16
3 602 Ingus Rektiņš SIA Liepkalni 00:55:20 82.08
4 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:01:05 74.35
5 1914 Ivars Muzikants Balta 01:18:10 58.10
493 Vilmārs Katkovskis LVM Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule SCO centrs 01:10:10 100.00
2 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:15:39 92.75
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:18:20 89.57
4 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 01:31:23 76.78
5 4491 Vita Boša Ekers 01:32:54 75.53
6 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:37:52 71.70

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:07:31 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 01:19:42 84.71
3 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:20:16 84.12
4 4143 Uldis Bošs Ekers 01:32:40 72.86

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:53:13 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:54:37 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:10:02 77.99
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:16:59 70.95
12 Ilgvars Grinbergs ZVOC Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:08:34 100.00
2 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 01:24:31 81.13

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:58:40 100.00
2 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 01:09:17 84.68
3 3170 Edvīns Berners Prizma 01:09:58 83.85
4 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:10:57 82.69

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:57:29 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji