You are hereRezultāti: Magnēts 15.kārta

Rezultāti: Magnēts 15.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts16 Jūlijs 2015

Datums: 16.Jūlijs, 2015
Vieta: Kazu krāces
Dalībnieku skaits: 95

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:39:58 100.00
2 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:40:39 98.32
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:41:33 96.19
4 181 Atis Heinols VVV 00:43:05 92.77
5 33 Toms Kokenbergs VVV 00:43:12 92.52
6 4362 Jānis Riža Concorde 00:47:40 83.85
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:52:25 76.25
8 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:53:02 75.36

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:43:14 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:36:43 100.00
2 101 Egils Kampuss ZVOC 00:39:29 92.99
3 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:40:40 90.29
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:42:54 85.59
5 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:43:45 83.92
6 465 Jānis Jenerts Burkānciems 00:46:49 78.43
7 194 Edgars Bērziņš Individ. 00:47:49 76.79
8 99 Jānis Priedītis STK 00:51:37 71.13
9 129 Atis Bērziņš STK 00:58:50 62.41
10 166 Aldis Pecka Alnis OK 01:27:20 42.04
4147 Andris Šakens Individ. Diskvalif. 0.00
137 Nauris Pēteris Ozoliņš Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:38:49 100.00
2 439 Anda Saliņa Individuāli 00:47:12 82.24
3 596 Elita Staune Individ. 00:59:51 64.86

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:30:17 100.00
2 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:33:33 90.26
3 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:35:09 86.15
4 480 Opis Opis Banāns 00:56:32 53.57
5 203 Valeri Prosolkov Seda 01:04:55 46.65

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 96 Zanda Ozola Individ. 00:26:45 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:28:19 94.47
3 587 Agnese Allika Kocēni 00:29:21 91.14
4 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:31:49 84.08
5 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:33:24 80.09
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:33:50 79.06
7 153 Baiba Zālīte individ. 00:33:52 78.99
8 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:34:16 78.06
9 201 Madara Ozoliņa B&Co 00:38:15 69.93
10 156 Inese Felca Saultekas 00:38:22 69.72
11 603 Marta Golubova Individ. 00:42:06 63.54
12 94 Maija Rieksta Individ. 00:42:15 63.31
12 165 Kristīne Kotovs Individuāli 00:42:15 63.31
14 162 Ginta Berķe 00:42:17 63.26
600 Ieva Bogdanova Individ. Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 161 Mārtiņš Dzalbs Meridiāns 00:09:31 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:08:03 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:12:06 66.53

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:05:43 100.00
2 457 Mikus Felcs Saultekas 00:06:36 86.62

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:09:59 100.00
2 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 00:10:21 96.46
3 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:10:47 92.58
4 25 Nils Ozols Rūjienas vsk. 00:13:07 76.11
5 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:19:08 52.18

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 163 Paula Berķe 00:40:40 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 164 Andris Dzalbs Meridians 00:37:14 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:41:01 90.78
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:41:34 89.57
4 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:46:05 80.80
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:54:10 68.74

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata SCO Centrs 00:57:00 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:58:53 96.80
3 445 Līga Brence Individ. 01:03:32 89.72

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:36:57 100.00
2 90 Andris Smilga Individuāli 00:46:51 78.87
3 493 Vilmārs Katkovskis LVM 00:51:49 71.31

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:42:26 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:46:17 91.68
3 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:46:43 90.83
4 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:49:49 85.18
5 41 Māra Ozola Individuāli 00:50:46 83.59
6 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:54:22 78.05

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:33:28 100.00
2 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:44:11 75.75
3 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:49:20 67.84
4 4143 Uldis Bošs Ekers 00:49:51 67.13

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 569 Ņina Blūma BE44 00:31:09 100.00
2 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:34:30 90.29
3 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:59:56 51.97

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 149 Valdis Blūms BE44 00:30:38 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:35:30 86.29
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:35:49 85.53
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:43:10 70.97
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:47:55 63.93
6 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:49:04 62.43
7 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:52:01 58.89

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:44:59 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:50:14 89.55
209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:39:14 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:40:36 96.63
3 4160 Jānis Cēsnieks Individuāli 00:44:49 87.54
4 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:45:36 86.04
5 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:53:01 74.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:34:00 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji