You are hereRezultāti: Magnēts 14.kārta

Rezultāti: Magnēts 14.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts09 Jūlijs 2015

Datums: 9.Jūlijs, 2015
Vieta: Niedrājs
Dalībnieku skaits: 109

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:01:36 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 01:04:07 96.07
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:05:29 94.07
4 157 Uldis Velps Smiltene 01:07:02 91.89
5 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:14:42 82.46
6 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:18:39 78.32
7 4283 Rolands Melbārdis Eži 01:26:40 71.08
8 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:47:08 57.50
574 Mārtiņš Vabulis B&Co Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:59:02 100.00
2 1966 Videga Gaigala Smiltene 01:04:00 92.24

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 208 Jānis Līgats ZVOC 00:51:11 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:51:28 99.45
3 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:55:48 91.73
4 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:57:15 89.40
5 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:59:01 86.73
6 443 Mārtiņš Murīss Delve2 01:03:31 80.58
7 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:04:45 79.05
8 129 Atis Bērziņš STK 01:16:03 67.30
9 4147 Andris Šakens Individ. 01:17:47 65.80
10 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:23:39 61.19
117 Lauris Seilis Konkorde Diskvalif. 0.00
99 Jānis Priedītis STK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:57:58 100.00
2 98 Antra Ķikute Azimuts 01:00:01 96.58
3 439 Anda Saliņa Individuāli 01:03:38 91.09
4 596 Elita Staune Individ. 01:31:30 63.35
4413 Kitija Līgate ZVOC Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:34:13 100.00
2 203 Valeri Prosolkov Seda 00:50:01 68.41
3 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:51:02 67.05
4 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:53:39 63.78
5 480 Opis Opis Banāns 01:22:08 41.66

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:46:25 100.00
2 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:50:42 91.55
3 587 Agnese Allika Kocēni 00:50:44 91.49
4 201 Madara Ozoliņa B&Co 00:51:10 90.72
5 156 Inese Felca Saultekas 00:53:50 86.22
6 94 Maija Rieksta Individ. 00:59:32 77.97
7 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:06:22 69.94
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:14:22 62.42
9 153 Baiba Zālīte individ. 01:14:24 62.39
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:14:29 62.32
11 595 Elīna Upīte Kocēni 01:57:31 39.50
12 151 Madara Upīte Kocēni 01:57:42 39.44

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa b/d Sprīdītis 00:27:33 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:18:36 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:24:37 75.56
3 107 Brigita Peļņa Bernudarzs sprīdītis 00:27:39 67.27
4 588 Mikaela Lipinska B/dSprīdītis 00:31:54 58.31

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:11:40 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 73 Mārtiņš Mikuļinoks Kocēnu pamatsk 00:24:50 100.00
2 37 Eduards Janītis V5V 00:40:21 61.54

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 565 Kate Liepa VVV 00:40:38 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 34 Liene Mālniece V5v 00:45:08 100.00
2 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 01:08:38 65.76

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 196 Pauls Alberings VVV 00:48:22 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 00:52:08 92.77
3 355 Haralds Višņevskis VPS 00:52:45 91.69
4 557 Aivars Makstenieks VPĢ 01:16:46 63.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:54:57 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:05:00 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:48:21 100.00
2 2611 Pēteris Kokarēvičš Azimuts 00:55:38 86.91
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:57:57 83.43
4 202 Aigars Dudelis Azimuts 01:02:33 77.30
5 36 Māris Baltiņš Leči 01:03:19 76.36
6 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:06:57 72.22
7 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:18:30 61.59
8 158 Didzis Rozenbergs Individuāli 01:51:23 43.41

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:57:50 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:03:19 91.34
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:09:00 83.82
4 426 Jana Adata SCO Centrs 01:11:06 81.34

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 360 Juris Lūsītis Individ. 00:49:59 100.00
2 493 Vilmārs Katkovskis LVM 00:54:03 92.48
3 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:58:31 85.42
4 90 Andris Smilga Individuāli 00:59:26 84.10
5 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:04:25 77.59

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:51:39 100.00
2 195 Agrita Pilābere Glūdaskalns 00:54:17 95.15
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:01:50 83.53
4 4341 Kaija Rutule SCO centrs 01:02:44 82.33
5 4491 Vita Boša Ekers 01:05:10 79.26
6 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 01:13:07 70.64

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 160 Guntars Puntulis OK Azimuts 00:38:21 100.00
2 888 Kārlis Magons Smiltene 00:42:58 89.26
3 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:47:07 81.39
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:55:40 68.89
5 4143 Uldis Bošs Ekers 01:05:09 58.86
382 Pēteris Magone Umurga Diskvalif. 0.00
155 Ansis Rudzītis Rauna Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 569 Ņina Blūma BE44 00:55:05 100.00
2 4230 Gunta Krastiņa Eži 01:07:05 82.11

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:52:34 100.00
2 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:53:16 98.69
3 149 Valdis Blūms BE44 00:55:02 95.52
4 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:58:52 89.30
5 127 Andris Cekuls Cēsis 01:04:44 81.20
6 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:07:57 77.36

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:51:18 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:55:56 91.72
3 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 01:05:07 78.78

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:44:14 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:49:59 88.50
3 3170 Edvīns Berners Prizma 00:50:39 87.33
4 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:56:15 78.64
5 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:12:25 61.08

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:14:44 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji