You are hereRezultāti: Magnēts 9.kārta

Rezultāti: Magnēts 9.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts09 Jūlijs 2015

Datums: 4.Jūnijs, 2015
Vieta: Bērzs
Dalībnieku skaits: 143

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:49:11 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:53:20 92.22
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:56:08 87.62
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:57:09 86.06
5 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 01:00:04 81.88
6 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:05:59 74.54
7 51 Ģirts Pakalns KSK 01:07:34 72.79
8 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:08:26 71.87
9 4362 Jānis Riža Concorde 01:09:18 70.97
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:13:59 66.48

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 01:22:39 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:26:48 95.22
3 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 01:36:23 85.75

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 128 Mārtiņš Birums STK 00:49:44 100.00
2 117 Lauris Seilis Konkorde 00:50:23 98.71
3 580 Kristaps Eškins B44 00:50:48 97.90
4 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:52:12 95.27
5 208 Jānis Līgats ZVOC 00:54:46 90.81
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:57:34 86.39
7 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:59:06 84.15
8 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:01:53 80.37
9 129 Atis Bērziņš STK 01:03:38 78.16
10 4348 Artūrs Saukants SIA Betons 01:03:49 77.93
11 4147 Andris Šakens Individ. 01:06:43 74.54
12 83 Jānis Dainis FK Kocēni 01:07:48 73.35
13 500 Madars Bandenovičs Individ. 01:14:32 66.73
99 Jānis Priedītis STK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:45:41 100.00
2 439 Anda Saliņa Individuāli 00:46:02 99.24
3 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:47:44 95.71
4 132 Vineta Melngārša Individ 00:49:46 91.80
5 596 Elita Staune Individ. 00:59:45 76.46
6 227 Inese Ločmele Burkānciems 01:01:50 73.88
7 400 Nora Baranovska Individ. 01:03:24 72.06
8 365 Inese Ozola ZVOC 01:18:59 57.84

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:38:06 100.00
2 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:38:38 98.62
3 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:39:06 97.44
4 199 Renārs Rutulis Individ. 00:39:12 97.19
5 558 Gints Vēveris Ekers 00:39:31 96.42
6 203 Valeri Prosolkov Seda 00:56:07 67.89

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 437 Sanita Goltiņa Individuāli 00:41:22 100.00
2 226 Inga Dukure Individ 00:42:19 97.76
3 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:44:22 93.24
4 407 Lienīte Priedāja Klepere ZVOC 00:45:33 90.82
5 96 Zanda Ozola Individ. 00:50:45 81.51
6 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:53:28 77.37
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:54:03 76.53
8 587 Agnese Allika Kocēni 00:54:30 75.90
8 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:54:30 75.90
10 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:54:38 75.72
11 94 Maija Rieksta Individ. 01:01:19 67.46
12 201 Madara Ozoliņa B&Co 01:02:01 66.70
13 595 Elīna Upīte Kocēni 01:15:35 54.73
14 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 01:15:48 54.57

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 498 Andris Saukants Individ. 00:16:03 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:17:25 92.15
3 78 Agris Peļņa b/d Sprīdītis 00:56:41 28.32

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 147 Madlēna Rozīte Rubenes pmsk. 00:19:55 100.00
2 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:23:45 83.86
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:23:56 83.22
4 116 Dita Egita Briede bd Buratīno 00:23:57 83.16
5 107 Brigita Peļņa Bernudarzs sprīdītis 00:25:30 78.10
135 Rūta Jansone b/dEzītis Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 566 Reds Rullis VSS 00:18:46 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:22:51 82.13

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 00:26:20 100.00
2 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:36:16 72.61
3 37 Eduards Janītis V5V 00:41:30 63.45
4 73 Mārtiņš Mikuļinoks Kocēnu pamatsk 00:44:27 59.24

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 576 Jūlija Rozīte Rubenes pam.sk. 00:32:08 100.00
2 35 Kate Erģe V5v 01:19:04 40.64
3 589 Mērija Metene x157 01:19:19 40.51

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:39:25 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:30:32 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:37:14 82.01
3 4237 Adelīna Melbārde Burkānciems 00:43:29 70.22
4 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 00:44:29 68.64

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 196 Pauls Alberings VVV 00:44:08 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 00:49:28 89.22

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:55:14 100.00
2 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:12:09 76.55
4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:57:47 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:59:35 96.98
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:00:24 95.67
4 36 Māris Baltiņš Leči 01:09:13 83.48
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:12:20 79.88
6 50 Uģis Ozols ZVOC 01:17:50 74.24

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata SCO Centrs 00:55:49 100.00
2 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 00:59:22 94.02
3 445 Līga Brence Individ. 01:20:34 69.28

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:49:11 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:53:22 92.16
3 360 Juris Lūsītis Individ. 00:53:36 91.76
4 1914 Ivars Muzikants Balta 00:57:25 85.66
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:59:44 82.34
6 493 Vilmārs Katkovskis LVM 01:00:34 81.21
7 4196 Uldis Jansons VVV 01:02:13 79.05
8 90 Andris Smilga Individuāli 01:08:37 71.68
9 80 Gints Miezītis Valmiera 01:30:44 54.21
10 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:30:53 54.12

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:45:31 100.00
2 195 Agrita Pilābere Glūdaskalns 00:46:18 98.31
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:54:27 83.59
4 4491 Vita Boša Ekers 00:54:51 82.98
5 4341 Kaija Rutule SCO centrs 01:00:30 75.23
6 41 Māra Ozola Individuāli 01:04:45 70.30
7 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 01:05:21 69.65
8 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:05:35 69.40
9 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:07:46 67.17
10 140 Aiga Vimba ZVOC 01:09:24 65.59

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:40:27 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:47:45 84.71
3 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:53:02 76.27
4 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:53:59 74.93
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:58:20 69.34
6 4143 Uldis Bošs Ekers 01:08:30 59.05
7 4380 Guntis Šmits Rūjiena 01:21:35 49.58

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:43:34 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:47:02 92.63
3 569 Ņina Blūma B44 00:53:36 81.28
4 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:57:47 75.40
5 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:01:37 70.71
6 200 Baiba Sedlova Individ. 01:11:33 60.89

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 149 Valdis Blūms B44 00:51:48 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:53:56 96.04
3 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:54:27 95.13
4 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:55:17 93.70
5 127 Andris Cekuls Cēsis 01:04:57 79.75
6 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:29:11 58.08

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:45:24 100.00
2 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:53:35 84.73
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:01:48 73.46
4 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:23:57 54.08

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:41:39 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:49:38 83.92
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:50:31 82.45
4 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:50:44 82.10
5 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 01:00:02 69.38
6 4414 Vilnis Velde MKPC 01:00:46 68.54
7 38 Visvaldis Baltiņš Leči 01:37:53 42.55

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:55:02 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji