You are hereRezultāti: Magnēts 11.kārta

Rezultāti: Magnēts 11.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts18 Jūnijs 2015

Datums: 18.Jūnijs, 2015
Vieta: Ķeņģupīte A
Dalībnieku skaits: 119

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:47:03 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:47:46 98.50
3 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:51:50 90.77
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:53:36 87.78
5 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:56:07 83.84
6 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:57:25 81.94
7 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:58:15 80.77
8 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:59:20 79.30
9 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:13:31 64.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 01:19:54 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:38:08 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:42:20 90.08
3 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:42:53 88.92
4 580 Kristaps Eškins B44 00:48:23 78.82
5 117 Lauris Seilis Konkorde 00:50:02 76.22
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:50:58 74.82
7 208 Jānis Līgats ZVOC 00:51:06 74.62
8 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:52:17 72.94
9 22 Jānis Bebrītis Wunderkraut 00:57:04 66.82
10 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:59:43 63.86
11 4147 Andris Šakens Individ. 01:01:28 62.04
12 194 Edgars Bērziņš Individ. 01:04:40 58.97
13 128 Mārtiņš Birums STK 01:06:15 57.56
14 129 Atis Bērziņš STK 01:11:15 53.52
15 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:15:26 50.55
4265 Jānis Lucāns Piepe Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:49:04 100.00
2 227 Inese Ločmele Burkānciems 01:07:16 72.94
3 354 Maija Sedleniece VIA 01:08:45 71.37
4 596 Elita Staune Individ. 01:25:43 57.24

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:50:49 100.00
2 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:54:32 93.18
3 590 Vilnis Stafeckis Individ. 01:08:01 74.71
4 203 Valeri Prosolkov Seda 01:24:45 59.96
5 306 Guntars Stucis Bykolat 01:33:04 54.60
558 Gints Vēveris Ekers Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 226 Inga Dukure Individ 00:47:02 100.00
2 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:48:57 96.08
3 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:49:09 95.69
4 94 Maija Rieksta Individ. 00:51:33 91.24
5 603 Marta Golubova Individ. 01:02:17 75.52
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:20:23 58.51
7 153 Baiba Zālīte individ. 01:21:28 57.73
8 595 Elīna Upīte Kocēni 01:52:41 41.74
9 151 Madara Upīte Kocēni 01:52:42 41.73

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:19:56 100.00
2 152 Nora Kārkliņa VPS 00:31:16 63.75

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:09:38 100.00
2 554 Kristians Skoliņš Zaļā skola 00:15:46 61.10
3 14 Jānis Riža VSS 00:19:03 50.57
4 599 Jēkabs Riža VS 00:23:08 41.64
5 457 Mikus Felcs Saultekas 00:57:15 16.83

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:35:08 100.00
2 73 Mārtiņš Mikuļinoks Kocēnu pamatsk 00:36:31 96.21
3 25 Nils Ozols Rūjienas vsk. 00:38:21 91.61
4 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 00:48:34 72.34

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:53:40 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 34 Liene Mālniece V5v 00:44:54 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:46:44 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:49:03 100.00
2 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:57:52 84.76
3 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:59:16 82.76
4 471 Ance Eva Ragaine VVV 01:19:46 61.49

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:10:09 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:51:05 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:55:15 92.46
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:59:17 86.17
4 36 Māris Baltiņš Leči 01:08:18 74.79
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:12:25 70.54
6 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 01:17:21 66.04

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:55:58 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:58:34 95.56
3 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 00:58:42 95.34
4 426 Jana Adata SCO Centrs 01:00:54 91.90
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:05:55 84.91
6 445 Līga Brence Individ. 01:34:18 59.35

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 493 Vilmārs Katkovskis LVM 00:49:36 100.00
2 90 Andris Smilga Individuāli 00:55:44 89.00
3 1914 Ivars Muzikants Balta 00:55:47 88.92
4 360 Juris Lūsītis Individ. 00:57:35 86.14
5 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:01:47 80.28
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:15:34 65.64
7 80 Gints Miezītis Valmiera 01:37:20 50.96

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:56:26 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:05:37 86.00
3 195 Agrita Pilābere Glūdaskalns 01:12:43 77.61
4 4491 Vita Boša Ekers 01:13:02 77.27
5 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:15:35 74.66
6 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:16:44 73.54
7 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:18:33 71.84
8 41 Māra Ozola Individuāli 01:30:58 62.04

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:44:15 100.00
2 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:45:59 96.23
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:04:19 68.80
4 382 Pēteris Magone Umurga 01:05:26 67.63
5 4143 Uldis Bošs Ekers 01:12:52 60.73
6 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:16:01 58.21
7 4380 Guntis Šmits Rūjiena 01:35:22 46.40

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 01:03:50 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 01:09:23 92.00
3 200 Baiba Sedlova Individ. 01:10:58 89.95
4 569 Ņina Blūma B44 01:11:53 88.80
5 4230 Gunta Krastiņa Eži 01:24:16 75.75

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:57:41 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 01:02:45 91.93
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:03:22 91.03
4 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 01:10:28 81.86
5 149 Valdis Blūms BE44 01:11:41 80.47

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:18:28 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 01:25:34 91.70
3 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 01:46:03 73.99
4 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:56:31 67.34

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4401 Guntis Upacers Seniors 00:58:20 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:03:33 91.79
3 3170 Edvīns Berners Prizma 01:05:25 89.17
4 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 01:07:40 86.21
5 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 01:18:52 73.96
6 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:56:43 49.98

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:20:14 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji