You are hereRezultāti: Magnēts 10.kārta

Rezultāti: Magnēts 10.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts11 Jūnijs 2015

Datums: 11.Jūnijs, 2015
Vieta: Zvejnieki R
Dalībnieku skaits: 125

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 414 Atis Kalējs Gaujiena 01:02:10 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 01:04:09 96.91
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:05:29 94.94
4 4362 Jānis Riža Concorde 01:08:38 90.58
5 65 Andris Saldūksnis KSK 01:09:24 89.58
6 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:09:38 89.28
7 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:09:41 89.21
8 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:24:01 73.99

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 01:16:35 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:45:29 72.60
3 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 01:46:32 71.89
204 Vilma Alberinga VVV Diskvalif. 0.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:44:56 100.00
2 580 Kristaps Eškins B44 00:49:12 91.33
3 101 Egils Kampuss ZVOC 00:54:18 82.75
4 128 Mārtiņš Birums STK 00:55:13 81.38
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:57:51 77.67
6 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:58:43 76.53
7 117 Lauris Seilis Konkorde 00:59:14 75.86
8 99 Jānis Priedītis STK 01:02:48 71.55
9 4265 Jānis Lucāns Piepe 01:03:35 70.67
10 4348 Artūrs Saukants SIA Betons 01:04:40 69.48
10 208 Jānis Līgats ZVOC 01:04:40 69.48
12 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 01:04:50 69.31
13 4147 Andris Šakens Individ. 01:05:46 68.32
14 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:16:13 58.95
15 129 Atis Bērziņš STK 01:57:38 38.20
443 Mārtiņš Murīss Delve2 Diskvalif. 0.00
500 Madars Bandenovičs Individ. Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:58:47 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 01:01:25 95.71
3 6 Agnese Geduševa LKA 01:03:08 93.11
4 75 Kristīne Niedra Individ. 01:17:06 76.24
5 354 Maija Sedleniece VIA 01:20:37 72.92
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:25:18 68.91
7 596 Elita Staune Individ. 01:31:36 64.17

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:55:59 100.00
2 203 Valeri Prosolkov Seda 01:01:39 90.81
3 558 Gints Vēveris Ekers 01:05:49 85.06
4 560 Kārlis Vēveris Individ. 01:06:34 84.10
5 306 Guntars Stucis Bykolat 01:14:15 75.40
6 590 Vilnis Stafeckis Individ. 01:32:32 60.50

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 226 Inga Dukure Individ 00:46:04 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:57:53 79.59
3 437 Sanita Goltiņa Individuāli 01:05:38 70.19
4 587 Agnese Allika Kocēni 01:11:22 64.55
5 586 Ilona Burtnieka Kocēni 01:17:32 59.42
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:20:28 57.25
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:20:34 57.18
8 94 Maija Rieksta Individ. 01:22:59 55.51
9 96 Zanda Ozola Individ. 01:26:26 53.30
10 466 Maija Mole Valmieras ūdens 01:27:42 52.53
148 Anete Kampuse Tree group Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:15:46 100.00
2 498 Andris Saukants Individ. 00:23:16 67.77

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:23:05 100.00
2 116 Dita Egita Briede bd Buratīno 00:25:16 91.36
3 588 Mikaela Lipinska B/dSprīdītis 00:30:02 76.86
4 475 Nikola Anna Eiduka 00:38:39 59.72
5 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:49:39 46.49

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 457 Mikus Felcs Saultekas 00:20:36 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:30:48 100.00
2 37 Eduards Janītis V5V 00:44:21 69.45
3 25 Nils Ozols Rūjienas vsk. 00:54:56 56.07

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 565 Kate Liepa VVV 00:39:46 100.00
2 35 Kate Erģe V5v 00:53:35 74.21

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 01:08:30 100.00
86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 00:57:55 100.00
2 147 Samanta Anšmite Kauguru pam.sk 01:17:04 75.15

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 196 Pauls Alberings VVV 01:08:10 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 01:10:33 96.62
3 355 Haralds Višņevskis VPS 01:10:36 96.55

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 471 Ance Eva Ragaine VVV 01:02:30 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPS 01:12:03 86.75
3 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 01:12:11 86.59
55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:22:45 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:58:37 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:59:36 98.35
3 1965 Jānis Nulle Azimuts 01:01:15 95.70
4 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:03:36 92.16
5 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 01:05:56 88.90
6 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:23:35 70.13
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:28:44 66.06
8 50 Uģis Ozols ZVOC 01:59:26 49.08

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:06:12 100.00
2 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 01:22:32 80.21
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:23:26 79.34
4 445 Līga Brence Individ. 01:34:52 69.78

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:59:29 100.00
2 364 Juris Rudītis individ. 01:05:00 91.51
3 90 Andris Smilga Individuāli 01:05:51 90.33
4 80 Gints Miezītis Valmiera 01:27:54 67.67

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:21:31 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:35:08 85.69
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:36:12 84.74
4 41 Māra Ozola Individuāli 01:41:05 80.64

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:57:15 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:58:54 97.20
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:21:35 70.17
4 4143 Uldis Bošs Ekers 01:27:55 65.12
5 585 Viesturs Lucāns Individ. 01:29:06 64.25
6 69 Aivars Janītis Individuāli 01:37:36 58.66
7 4380 Guntis Šmits Rūjiena 01:40:53 56.75
8 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:48:16 52.88
1999 Aldis Lapiņš Azimuts Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 01:16:43 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 01:22:22 93.14
3 569 Ņina Blūma B44 01:29:16 85.94

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:59:20 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:00:38 97.86
3 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 01:10:16 84.44
4 127 Andris Cekuls Cēsis 01:21:36 72.71
5 149 Valdis Blūms BE44 01:28:46 66.84
6 594 Juris Miķelsons Kocēni 01:31:37 64.76

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 01:28:31 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:34:56 93.24
3 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 01:51:07 79.66

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde MKPC 01:15:12 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 01:22:04 91.63
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:33:27 80.47
4 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 01:35:11 79.01
4381 Anatolijs Štainmillers Seda Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:20:38 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji