You are hereRezultāti: Magnēts 7.kārta

Rezultāti: Magnēts 7.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts21 Maijs 2015

Datums: 21.Maijs, 2015
Vieta: Ķeņģupīte R
Dalībnieku skaits: 144

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:43:09 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:46:18 93.20
3 33 Toms Kokenbergs VVV 00:51:53 83.17
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:52:22 82.40
5 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:52:40 81.93
6 51 Ģirts Pakalns KSK 00:58:47 73.41
7 4362 Jānis Riža Concorde 00:59:31 72.50
8 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:01:57 69.65
9 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:04:33 66.85
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:05:45 65.63
11 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:05:58 65.41
12 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:08:21 63.13
13 2514 Matīss Slikšjānis Grundzāle 01:19:15 54.45

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:52:21 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:52:55 98.93
3 204 Vilma Alberinga VVV 01:07:21 77.73
4 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 01:12:18 72.41

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 443 Mārtiņš Murīss Individ. 00:36:59 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:37:24 98.89
3 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:37:30 98.62
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:40:04 92.30
5 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:42:13 87.60
6 128 Mārtiņš Birums STK 00:44:57 82.28
7 580 Kristaps Eškins B44 00:47:45 77.45
8 117 Lauris Seilis Konkorde 00:48:34 76.15
9 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:49:29 74.74
10 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:50:12 73.67
11 465 Jānis Jenerts Burkānciems 00:50:51 72.73
12 22 Jānis Bebrītis Wunderkraut 00:51:33 71.74
13 4147 Andris Šakens Individ. 00:52:01 71.10
14 99 Jānis Priedītis STK 00:56:35 65.36
15 129 Atis Bērziņš STK 00:57:47 64.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:40:45 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:41:43 97.68
3 439 Anda Saliņa Individuāli 00:47:38 85.55
4 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:53:18 76.45
5 227 Inese Ločmele Burkānciems 00:53:22 76.36
6 365 Inese Ozola ZVOC 00:59:22 68.64
7 354 Maija Sedleniece VIA 01:01:19 66.46
8 561 Ilva Janīte OK Kurmis 01:01:59 65.74
9 596 Elita Staune Individ. 01:12:07 56.51
19 Liene Lelle Individ. Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:36:42 100.00
2 199 Renārs Rutulis Individ. 00:40:00 91.75
3 203 Valeri Prosolkov Seda 00:41:46 87.87
4 558 Gints Vēveris Ekers 00:49:02 74.85
5 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:49:55 73.52
6 134 Krišjānis Katans Individ. 00:55:50 65.73
7 480 Opis Opis Banāns 01:01:33 59.63
590 Vilnis Stafeckis Individ. Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 437 Sanita Goltiņa Individuāli 00:36:46 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:39:16 93.63
3 361 Liene Lūsīte Individ. 00:40:15 91.35
4 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:50:59 72.12
5 603 Marta Golubova Individ. 00:52:48 69.63
6 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:53:56 68.17
7 587 Agnese Allika Kocēni 00:54:20 67.67
8 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:54:29 67.48
9 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:01:24 59.88
10 94 Maija Rieksta Individ. 01:02:46 58.58
11 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:03:25 57.98
12 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 01:06:41 55.14
12 595 Elīna Upīte Kocēni 01:06:41 55.14
96 Zanda Ozola Individ. Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:13:14 100.00
2 598 Kristians Skoliņš Zaļā skola 00:15:58 82.88

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:16:34 100.00
2 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:21:34 76.82
3 597 Kate Daniela Apsīte VSS 00:22:51 72.50
4 121 Dārta Katana b/d Ābelīte 00:25:18 65.48
5 135 Rūta Jansone b/dEzītis 00:25:51 64.09
6 475 Nikola Anna Eiduka 00:25:55 63.92
107 Brigita Peļņa Bernudarzs sprīdītis Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:11:37 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:12:22 93.94
3 566 Reds Rullis VSS 00:15:20 75.76

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 523 Paulīna Jansone VVV 00:13:40 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:33:13 100.00
2 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:36:45 90.39
3 37 Eduards Janītis V5V 00:46:52 70.87
4 73 Mārtiņš Mikuļinoks Kocēnu pamatsk 00:52:29 63.29
5 559 Sandis Balodis VSS 01:04:19 51.65
6 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 01:39:25 33.41

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
565 Kate Liepa VVV Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 34 Liene Mālniece V5v 00:43:23 100.00
2 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 01:21:45 53.07

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:42:49 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 00:50:28 84.84
3 557 Aivars Makstenieks VPĢ 00:59:46 71.64
4 196 Pauls Alberings VVV 01:00:07 71.22
5 355 Haralds Višņevskis VPS 01:09:36 61.52

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:45:38 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:50:44 89.95
3 471 Ance Eva Ragaine VVV 01:09:17 65.86

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 61 Pārsla Kupriša Azimuts 00:49:43 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:51:20 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:55:38 92.27
3 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:55:56 91.78
4 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:57:57 88.58
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:58:58 87.05
6 36 Māris Baltiņš Leči 01:00:36 84.71
7 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:01:16 83.79
8 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:21:48 62.75

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:45:08 100.00
2 426 Jana Adata SCO Centrs 00:51:33 87.55
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:57:09 78.97
4 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 00:59:00 76.50

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:46:44 100.00
2 360 Juris Lūsītis Individ. 00:47:52 97.63
3 4196 Uldis Jansons VVV 00:55:27 84.28
4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:44:58 100.00
2 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:47:15 95.17
3 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:50:52 88.40
4 64 Inga Vīksna Vaidava 00:55:49 80.56
5 41 Māra Ozola Individuāli 00:59:41 75.34
6 4491 Vita Boša Ekers 01:04:35 69.63
7 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 01:13:36 61.10
8 591 Indra Mālniece ZVOC 01:16:57 58.44
140 Aiga Vimba ZVOC Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:41:29 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:42:19 98.03
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:44:21 93.54
4 585 Viesturs Lucāns Individ. 00:46:56 88.39
5 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:54:07 76.66
6 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:58:16 71.20
7 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:01:20 67.64

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:43:43 100.00
2 569 Ņina Blūma B44 00:54:58 79.53
3 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:59:21 73.66
4 200 Baiba Sedlova Individ. 01:13:06 59.80

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:46:53 100.00
2 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:50:15 93.30
3 594 Juris Miķelsons Kocēni 00:54:46 85.61

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:41:07 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:42:31 96.71
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:09:48 58.91

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:41:51 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:45:28 92.05
3 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:47:09 88.76
4 4401 Guntis Upacers Seniors 00:48:06 87.01
5 4414 Vilnis Velde MKPC 00:55:01 76.07
4182 Antons Grahoļskis ZVOC Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:51:39 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji