You are hereRezultāti: Magnēts 6.kārta

Rezultāti: Magnēts 6.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts14 Maijs 2015

Datums: 14.Maijs, 2015
Vieta: Augstrozes Robiņi A
Dalībnieku skaits: 119

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:47:57 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:53:35 89.49
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:54:10 88.52
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:00:51 78.80
5 33 Toms Kokenbergs VVV 01:01:12 78.35
6 51 Ģirts Pakalns KSK 01:01:28 78.01
7 4283 Rolands Melbārdis Eži 01:10:45 67.77
8 65 Andris Saldūksnis KSK 01:16:15 62.89
4137 Jānis Bogdanovs Individuāli Diskvalif. 0.00
4226 Uģis Kokenbergs ZET Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 2 Līga Valdmane VPĢ 00:54:22 100.00
2 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 01:15:39 71.87
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:33:59 57.85
4 4274 Agita Marena KSK 01:44:47 51.88

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:43:13 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:48:19 89.44
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:54:29 79.32
4 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:55:25 77.98
5 5064 Kaspars Lārmanis Aumeisteri 00:58:16 74.17
6 208 Jānis Līgats ZVOC 00:59:06 73.12
7 99 Jānis Priedītis STK 01:02:30 69.15
8 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 01:03:26 68.13
9 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:04:35 66.92
10 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:07:26 64.09
11 129 Atis Bērziņš STK 01:09:42 62.00
12 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 01:10:28 61.33
13 4147 Andris Šakens Individ. 01:13:22 58.91
14 22 Jānis Bebrītis Wunderkraut 01:30:51 47.57
15 117 Lauris Seilis Konkorde 01:32:26 46.75

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 193 Terēze Vimba ZVOC 00:48:58 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:50:04 97.80
3 6 Agnese Geduševa LKA 00:56:33 86.59
4 400 Nora Baranovska Individ. 01:05:52 74.34
5 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:06:19 73.84
6 42 Ramona Višņevska ZVOC 01:16:13 64.25
7 227 Inese Ločmele Burkānciems 01:30:25 54.16
7 238 Ieva Leitlande Burkānciems 01:30:25 54.16
9 596 Elita Staune Individ. 01:34:37 51.75
10 4230 Gunta Krastiņa Eži 01:34:53 51.61

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:48:02 100.00
2 558 Gints Vēveris Ekers 00:51:38 93.03
3 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:53:36 89.61
4 199 Renārs Rutulis Individ. 00:59:30 80.73
5 194 Edgars Bērziņš Individ. 01:11:35 67.10
6 556 Roberts Bērziņš Rūjiena 01:12:53 65.90
7 590 Vilnis Stafeckis Individ. 01:18:13 61.41
480 Opis Opis Banāns Diskvalif. 0.00
560 Kārlis Vēveris Individ. Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:56:42 100.00
2 586 Ilona Burtnieka Individ. 00:59:52 94.71
3 587 Agnese Allika Individ 00:59:54 94.66
4 603 Marta Golubova Individ. 01:01:20 92.45
5 226 Inga Dukure Individ 01:09:49 81.21
6 592 Gundega Rumpe Individ. 01:36:29 58.77
7 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:54:03 49.72
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:57:14 48.37
106 Maija Blūzma Individ. Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede bd Buratīno 00:24:15 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 523 Paulīna Jansone VVV 00:20:53 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 00:30:30 100.00
2 37 Eduards Janītis V5V 00:52:10 58.47

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:37:05 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:49:02 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
34 Liene Mālniece V5v Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 196 Pauls Alberings VVV 00:48:51 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 00:51:48 94.31
3 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:52:10 93.64
4 557 Aivars Makstenieks VPĢ 01:01:15 79.76
5 355 Haralds Višņevskis VPS 01:14:54 65.22
6 9 Dāgs Lepiksons VVV 01:22:51 58.96
10 Rūdolfs Vimba VVV Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:52:47 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:55:29 95.13
3 471 Ance Eva Ragaine VVV 01:18:19 67.40

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 23 Luīze Lepiksone VVV 01:20:36 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:49:40 100.00
2 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:55:58 88.74
3 36 Māris Baltiņš Leči 01:09:35 71.38
4 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:12:09 68.84
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:28:36 56.06

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:02:32 100.00
2 426 Jana Adata SCO Centrs 01:11:36 87.34

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:51:24 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:51:32 99.74
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:59:33 86.31
4 4196 Uldis Jansons VVV 01:05:06 78.96
4 493 Vilmārs Katkovskis LVM 01:05:06 78.96
6 90 Andris Smilga Individuāli 01:10:47 72.62
7 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:20:11 64.10

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:59:52 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:04:41 92.55
3 4491 Vita Boša Ekers 01:07:40 88.47
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:08:50 86.97
5 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:16:53 77.87
6 64 Inga Vīksna Vaidava 01:27:57 68.07
7 591 Indra Mālniece ZVOC 01:32:41 64.59

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:51:53 100.00
2 4425 Jānis Zagorskis Ekers 01:00:01 86.45
3 585 Viesturs Lucāns Individ. 01:04:15 80.75
4 69 Aivars Janītis Individuāli 01:23:48 61.91
5 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:47:39 48.20
382 Pēteris Magone Umurga Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:59:36 100.00
2 200 Baiba Sedlova Individ. 01:16:56 77.47

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:03:35 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:07:39 93.99
3 594 Juris Miķelsons Kocēni 01:23:03 76.56

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 01:10:32 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:12:38 97.11
3 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:34:28 74.66
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:52:21 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:08:38 76.27
3 4414 Vilnis Velde MKPC 01:09:02 75.83
4 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:10:48 73.94
5 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 01:12:58 71.75
38 Visvaldis Baltiņš Leči Diskvalif. 0.00
4401 Guntis Upacers Seniors Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:58:14 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji