You are hereRezultāti: Magnēts 5.kārta

Rezultāti: Magnēts 5.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts07 Maijs 2015

Datums: 7.Maijs, 2015
Vieta: Slāži
Dalībnieku skaits: 142

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:42:33 100.00
2 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:47:59 88.68
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:52:43 80.71
4 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:55:19 76.92
5 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:00:15 70.62
6 51 Ģirts Pakalns KSK 01:02:28 68.12
7 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:02:49 67.74
8 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:04:23 66.09
9 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:04:31 65.95
10 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:08:33 62.07
11 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:17:14 55.09

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 01:00:03 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:19:19 75.71
92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co Diskvalif. 0.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:41:58 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:42:17 99.25
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:42:31 98.71
4 43 Andris Bērziņš KSK 00:44:02 95.31
5 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:45:57 91.33
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:46:47 89.70
7 443 Mārtiņš Murīss Individ. 00:49:15 85.21
8 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:51:47 81.04
9 129 Atis Bērziņš STK 00:53:40 78.20
10 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:58:44 71.45
11 117 Lauris Seilis Konkorde 01:01:01 68.78
12 4147 Andris Šakens Individ. 01:01:22 68.39
13 22 Jānis Bebrītis Wunderkraut 01:01:43 68.00
14 99 Jānis Priedītis STK 01:06:33 63.06
15 208 Jānis Līgats ZVOC 01:10:08 59.84

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:44:42 100.00
2 98 Antra Ķikute Azimuts 00:45:25 98.42
3 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:48:25 92.32
4 365 Inese Ozola ZVOC 00:50:31 88.49
5 20 Līga Pētersone ZVOC 00:53:55 82.91
6 227 Inese Ločmele Burkānciems 00:54:23 82.19
7 400 Nora Baranovska Individ. 00:57:13 78.12
8 561 Ilva Janīte OK Kurmis 00:57:16 78.06
9 354 Maija Sedleniece VIA 01:11:26 62.58

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:32:41 100.00
2 558 Gints Vēveris Ekers 00:35:48 91.29
3 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:36:30 89.54
4 530 Raivis Urpens Intercars 00:40:16 81.17
5 199 Renārs Rutulis Individ. 00:40:32 80.63
6 114 Alvis Vītols Burkānciems&co 00:40:58 79.78
7 556 Roberts Bērziņš Rūjiena 00:43:00 76.01
8 590 Vilnis Stafeckis Individ. 01:07:19 48.55
9 480 Opis Opis Banāns 01:11:13 45.89

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 96 Zanda Ozola Individ. 00:30:41 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:31:14 98.24
3 437 Sanita Goltiņa Individuāli 00:35:18 86.92
4 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:36:07 84.96
5 106 Maija Blūzma Individ. 00:39:57 76.80
6 586 Ilona Burtnieka Individ. 00:43:12 71.03
7 587 Agnese Allika Individ 00:43:21 70.78
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:44:27 69.03
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:44:51 68.41
10 226 Inga Dukure Individ 00:44:55 68.31
11 548 Dace Jase Individ. 00:49:58 61.41
12 603 Marta Golubova Individ. 00:53:48 57.03
13 201 Madara Ozoliņa B&Co 00:54:07 56.70
14 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 00:55:09 55.64
15 595 Elīna Upīte Kocēni 00:55:20 55.45
16 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:08:14 44.97

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:15:05 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:20:29 100.00
2 597 Kate Daniela Apsīte VSS 00:26:08 78.38
3 588 Mikaela Lipinska B/dSprīdītis 00:27:22 74.85
4 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 01:05:15 31.39

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:12:42 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 523 Paulīna Jansone VVV 00:18:37 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:21:36 100.00
2 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 00:26:42 80.90
3 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:29:18 73.72
4 559 Sandis Balodis VSS 00:36:11 59.70
5 37 Eduards Janītis V5V 00:37:31 57.57
6 73 Mārtiņš Mikuļinoks Kocēnu pamatsk 00:46:13 46.74

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 565 Kate Liepa VVV 00:34:25 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:31:54 100.00
2 198 Kristiāns Vigo Viļķins Jaunsardze 01:02:26 51.09
3 197 Kristaps Miņickis Jaunsardze 01:02:29 51.05

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 00:37:56 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:37:24 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 00:44:58 83.17
3 196 Pauls Alberings VVV 00:46:01 81.27
4 9 Dāgs Lepiksons VVV 00:59:12 63.18

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:41:29 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:46:43 88.80
3 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:48:50 84.95
4 471 Ance Eva Ragaine VVV 01:05:53 62.96

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 23 Luīze Lepiksone VVV 00:59:59 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:42:31 100.00
2 1965 Jānis Nulle Azimuts 00:53:56 78.83
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:54:01 78.71
4 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:54:49 77.56
5 50 Uģis Ozols ZVOC 00:55:58 75.97
6 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:56:29 75.27
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:14:05 57.39

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata SCO Centrs 01:00:48 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:02:30 97.28
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:09:54 86.98

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:37:30 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:46:38 80.41
3 4196 Uldis Jansons VVV 00:50:45 73.89
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:53:47 69.72
5 493 Vilmārs Katkovskis LVM 00:54:06 69.32
6 202 Aigars Dudelis Azimuts 00:54:22 68.98
7 90 Andris Smilga Individuāli 00:56:23 66.51
8 1914 Ivars Muzikants Balta 00:57:38 65.07
9 80 Gints Miezītis Valmiera 01:08:34 54.69
10 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:12:45 51.55

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:40:33 100.00
2 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:44:15 91.64
3 4491 Vita Boša Ekers 00:49:25 82.06
4 195 Agrita Pilābere Glūdaskalns 00:52:00 77.98
5 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:52:15 77.61
6 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:54:28 74.45
7 64 Inga Vīksna Vaidava 00:54:45 74.06
8 56 Dana Ceplīte Individuāli 01:00:56 66.55
9 140 Aiga Vimba ZVOC 01:05:15 62.15
10 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:14:13 54.64
11 41 Māra Ozola Individuāli 01:21:36 49.69

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:44:56 100.00
2 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:47:17 95.03
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:58:07 77.32
1999 Aldis Lapiņš Azimuts Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:40:42 100.00
2 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:47:22 85.93
3 200 Baiba Sedlova Individ. 00:47:58 84.85

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:47:19 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:49:18 95.98
3 127 Andris Cekuls Cēsis 01:12:01 65.70

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:38:04 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:44:32 85.48
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:10:06 54.30

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:40:47 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:44:24 91.85
3 4414 Vilnis Velde MKPC 00:47:46 85.38
4 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:49:17 82.75
5 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:53:39 76.02
6 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:53:52 75.71
7 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:17:26 52.67

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:45:55 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji