You are hereRezultāti: Magnēts 3.kārta

Rezultāti: Magnēts 3.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts23 Aprīlis 2015

Datums: 23.Aprīlis, 2015
Vieta: Vaidava
Dalībnieku skaits: 142

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:29:56 100.00
2 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:35:22 84.64
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:38:22 78.02
4 28 Māris Heinols ZVOC 00:39:30 75.78
5 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:41:47 71.64
6 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:46:56 63.78
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:50:37 59.14

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:37:05 100.00
2 4105 Dina Alksne B&CO 00:40:28 91.64
3 7 Anete Geduševa ZVOC 00:41:50 88.65
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:47:30 78.07

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 85 Jānis Āboliņš Vaidava 00:26:19 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:27:03 97.29
3 100 Uģis Kampuss ZVOC 00:29:39 88.76
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:29:58 87.82
5 131 Mārtiņš Jēkabsons STK 00:30:00 87.72
6 583 Dmitrijs Šarovs STK 00:30:50 85.35
7 393 Ivars Jēkabsons KSK 00:31:59 82.28
8 128 Mārtiņš Birums STK 00:32:13 81.69
9 465 Jānis Jenerts Burkānciems 00:32:20 81.39
10 4348 Artūrs Saukants SIA Betons 00:32:48 80.23
11 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:32:49 80.19
12 497 Jānis Bērziņš Kocēni 00:33:36 78.32
13 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:35:01 75.15
14 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:37:56 69.38
15 117 Lauris Seilis Konkorde 00:40:35 64.85
16 129 Atis Bērziņš STK 00:41:13 63.85
17 4147 Andris Šakens Individ. 00:41:23 63.59
18 4484 Jānis Bogdanovs Jaunsardze 00:42:21 62.14
19 99 Jānis Priedītis STK 00:45:58 57.25
20 22 Jānis Bebrītis Wunderkraut 00:50:35 52.03
21 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 01:07:05 39.23

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Individuāli 00:35:26 100.00
2 75 Kristīne Niedra Individ. 00:40:10 88.22
3 354 Maija Sedleniece VIA 00:42:10 84.03
4 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:43:35 81.30
5 227 Inese Ločmele Burkānciems 00:43:36 81.27
6 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:44:03 80.44
7 561 Ilva Janīte OK Kurmis 00:46:06 76.86
8 132 Vineta Melngārša Individ 00:47:51 74.05
9 365 Inese Ozola ZVOC 00:51:01 69.45
10 593 Antra Krievāne Individ. 00:55:06 64.31
11 19 Liene Lelle Individ. 00:59:49 59.24
12 596 Elita Staune Individ. 01:00:42 58.37
42 Ramona Višņevska ZVOC Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:17:55 100.00
2 4109 Armands Sildars Individ. 00:18:33 96.59
3 480 Opis Opis Banāns 00:23:43 75.54
4 560 Kārlis Vēveris Individ. 00:24:53 72.00
558 Gints Vēveris Ekers Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 106 Maija Blūzma Individ. 00:16:33 100.00
2 226 Inga Dukure Individ 00:18:29 89.54
3 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:19:10 86.35
4 437 Sanita Goltiņa Individuāli 00:19:37 84.37
5 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:19:59 82.82
6 587 Agnese Allika Individ 00:20:03 82.54
7 586 Ilona Burtnieka Individ. 00:20:10 82.07
8 8 Inga Geduševa ZVOC 00:20:11 82.00
9 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:21:20 77.58
10 595 Elīna Upīte Kocēni 00:24:16 68.20
10 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 00:24:16 68.20
12 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:27:03 61.18
13 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:30:52 53.62
94 Maija Rieksta Individ. Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 498 Andris Saukants Individ. 00:09:07 100.00
2 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:09:12 99.09
598 Kristians Skoliņš Zaļā skola Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede bd Buratīno 00:09:43 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:12:15 79.32
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:13:02 74.55
4 597 Kate Daniela Apsīte VS 00:18:12 53.39

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:07:28 100.00
2 566 Reds Rullis VSS 00:09:09 81.60
3 599 Jēkabs Riža VS 00:10:37 70.33

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:19:59 100.00
2 37 Eduards Janītis V5V 00:20:18 98.44
3 123 Mārtiņš Zviedris Rūjienas vsk. 00:20:29 97.56
4 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:21:16 93.97
5 559 Sandis Balodis VSS 00:21:35 92.59
6 73 Mārtiņš Mikuļinoks Kocēnu pamatsk 00:22:45 87.84

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 565 Kate Liepa VVV 00:26:19 100.00
2 576 Jūlija Rozīte Rubenes pam.sk. 00:30:52 85.26

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:32:39 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 00:20:33 100.00
2 34 Liene Mālniece V5v 00:27:10 75.64

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 355 Haralds Višņevskis VPS 00:31:24 100.00
2 557 Aivars Makstenieks VPĢ 00:45:10 69.52

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:30:34 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:32:55 92.86

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:47:30 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:29:26 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:35:10 83.70
3 1962 Guntars Cīrulis Smiltene 00:35:14 83.54
4 380 Andris Klepers ZVOC 00:35:43 82.41
5 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:40:07 73.37
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:49:29 59.48
50 Uģis Ozols ZVOC Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1986 Vita Cīrule Smiltene 00:33:40 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:38:39 87.11
3 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 00:40:35 82.96
4 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:46:23 72.58
5 407 Lienīte Priedāja Klepere ZVOC 01:13:40 45.70

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:33:12 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:34:05 97.41
3 493 Vilmārs Katkovskis LVM 00:35:06 94.59
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:35:10 94.41
5 90 Andris Smilga Individuāli 00:39:35 83.87
6 80 Gints Miezītis Valmiera 00:48:05 69.05

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:42:49 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 00:47:49 89.54
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:49:49 85.95
4 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:51:55 82.47
5 41 Māra Ozola Individuāli 00:55:51 76.66
6 591 Indra Mālniece ZVOC 00:57:10 74.90
7 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:02:33 68.45
8 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:04:29 66.40

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:31:51 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:36:03 88.35
3 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:36:23 87.54
4 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:37:25 85.12
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:41:03 77.59
6 69 Aivars Janītis Individuāli 00:41:29 76.78
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:47:40 66.82
8 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:47:58 66.40

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:36:58 100.00
2 569 Ņina Blūma B44 00:42:52 86.24
3 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:47:53 77.20

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:38:09 100.00
2 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:38:18 99.61
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:40:26 94.35
594 Juris Miķelsons Kocēni Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:21:23 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:25:18 84.52
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:37:49 56.54

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:19:16 100.00
2 4414 Vilnis Velde MKPC 00:21:38 89.06
3 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:21:44 88.65
4 3170 Edvīns Berners Prizma 00:22:59 83.83
5 4401 Guntis Upacers Seniors 00:24:36 78.32
6 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:25:10 76.56
7 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:27:54 69.06
350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti Diskvalif. 0.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji