You are hereRezultāti: Magnēts 2.kārta

Rezultāti: Magnēts 2.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts16 Aprīlis 2015

Datums: 16.Aprīlis, 2015
Vieta: Dikļi
Dalībnieku skaits: 140

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:20:05 100.00
2 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:21:44 92.41
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:21:55 91.63
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:22:34 89.00
5 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:22:53 87.76
6 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:24:29 82.03
7 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:25:28 78.86
8 28 Māris Heinols ZVOC 00:26:05 77.00
9 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:26:25 76.03
10 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:26:50 74.84
11 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:27:00 74.38
12 65 Andris Saldūksnis KSK 00:28:34 70.30

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:25:09 100.00
2 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 00:28:13 89.13
3 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:28:17 88.92
4 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:28:58 86.82
5 4274 Agita Marena KSK 00:29:27 85.40
6 204 Vilma Alberinga VVV 00:30:18 83.00
7 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:31:09 80.74

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:22:24 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:24:52 90.08
3 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:24:54 89.96
4 128 Mārtiņš Birums STK 00:25:10 89.01
5 124 Gints Ezeriņš Apse 00:26:26 84.74
6 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:27:10 82.45
7 583 Dmitrijs Šarovs STK 00:27:26 81.65
8 443 Mārtiņš Murīss Individ. 00:27:32 81.36
9 4344 Žanis Rutulis Individuāli 00:27:49 80.53
10 465 Jānis Jenerts Burkānciems 00:29:01 77.20
11 129 Atis Bērziņš STK 00:29:02 77.15
12 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:29:11 76.76
13 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:29:25 76.15
14 131 Mārtiņš Jēkabsons STK 00:29:52 75.00
15 22 Jānis Bebrītis Wunderkraut 00:30:09 74.30
16 4348 Artūrs Saukants SIA Betons 00:30:54 72.49
99 Jānis Priedītis STK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Individuāli 00:30:54 100.00
2 354 Maija Sedleniece VIA 00:31:15 98.88
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:32:18 95.67
4 6 Agnese Geduševa LKA 00:32:47 94.26
5 19 Liene Lelle Individ. 00:34:27 89.70
6 365 Inese Ozola ZVOC 00:35:02 88.20
7 132 Vineta Melngārša Individ 00:36:16 85.20
227 Inese Ločmele Burkānciems Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 556 Roberts Bērziņš Rūjiena 00:29:40 100.00
2 530 Raivis Urpens Intercars 00:32:38 90.91
3 558 Gints Vēveris Ekers 00:32:41 90.77
4 560 Kārlis Vēveris Individ. 00:32:51 90.31
5 590 Vilnis Stafeckis Individ. 00:37:55 78.24

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 437 Sanita Goltiņa Individuāli 00:27:13 100.00
2 42 Ramona Višņevska ZVOC 00:27:58 97.32
3 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:29:22 92.68
4 106 Maija Blūzma Individ. 00:29:58 90.82
5 226 Inga Dukure Individ 00:31:16 87.05
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:34:15 79.46
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:37:01 73.53
8 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 00:40:46 66.76
9 586 Ilona Burtnieka Individ. 00:41:30 65.58
10 587 Agnese Allika Individ 00:41:36 65.42
11 96 Zanda Ozola Individ. 00:41:53 64.98
12 584 Jaruslava Sirmais Individuāli 00:54:10 50.25

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:08:42 100.00
2 121 Raimonds Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:08:44 99.62
3 498 Andris Saukants Individ. 00:10:03 86.57

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 0 Sandija Rumba Dikļi 00:10:00 100.00
2 116 Dita Egita Briede bd Buratīno 00:11:30 86.96
3 588 Mikaela Lipinska B/dSprīdītis 00:12:02 83.10
4 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:12:07 82.53
5 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:15:17 65.43
6 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:27:14 36.72

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:07:50 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:09:41 80.90
3 566 Reds Rullis VSS 00:13:33 57.81

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 589 Mērija Metene V5V 00:25:54 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis Rūjienas vidusskola 00:18:51 100.00
2 37 Eduards Janītis V5V 00:21:29 87.74
3 559 Sandis Balodis VSS 00:27:56 67.48

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 401 Adriana Lipinska Valmieras sākumsk. 00:16:03 100.00
2 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:22:44 70.60
3 35 Kate Erģe V5v 00:28:33 56.22

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:18:05 100.00
2 0 Sandija Rumba Dikļi 01:52:12 16.12

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa Burkānciems&Co 00:13:53 100.00
2 34 Liene Mālniece V5v 00:22:46 60.98

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:21:36 100.00
2 557 Aivars Makstenieks VPĢ 00:24:47 87.16
3 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:25:31 84.65
4 355 Haralds Višņevskis VPS 00:27:51 77.56
5 0 Sandija Rumba Dikļi 00:47:16 45.70

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPS 00:25:34 100.00
2 471 Ance Eva Ragaine VVV 00:35:37 71.78
3 0 Sandija Rumba Dikļi 00:55:04 46.43
55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:26:58 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:23:11 100.00
2 50 Uģis Ozols ZVOC 00:26:27 87.65
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:26:33 87.32
4 36 Māris Baltiņš Leči 00:27:29 84.35
5 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:30:29 76.05
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:34:05 68.02

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:28:33 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:36:50 77.51
3 67 Ilze Roķe Rūjienas aptieka 00:37:45 75.63

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:24:00 100.00
2 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:28:50 83.24
3 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:29:03 82.62
4 4196 Uldis Jansons VVV 00:32:21 74.19
5 90 Andris Smilga Individuāli 00:32:40 73.47
6 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:35:29 67.64
7 80 Gints Miezītis Valmiera 00:35:47 67.07

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:32:27 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 00:34:58 92.80
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:35:38 91.07
4 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:36:47 88.22
5 41 Māra Ozola Individuāli 00:41:35 78.04
6 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:41:58 77.32
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:43:42 74.26
591 Indra Mālniece ZVOC Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:25:21 100.00
2 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:28:35 88.69
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:31:49 79.68
4 585 Viesturs Lucāns Individ. 00:34:56 72.57
4 4143 Uldis Bošs Ekers 00:34:56 72.57
6 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:37:06 68.33
280 Ivars Eškins BE44 Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:25:20 100.00
2 200 Baiba Sedlova Individ. 00:30:03 84.30

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:27:01 100.00
1 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:27:01 100.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:22:39 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:28:00 80.89
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:38:33 58.75

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:26:58 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:29:51 90.34
3 4401 Guntis Upacers Seniors 00:32:46 82.30
4 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:33:45 79.90
5 4414 Vilnis Velde MKPC 00:34:35 77.98
6 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:35:51 75.22

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:31:36 100.00
2 0 Sandija Rumba Dikļi 00:38:01 83.12

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji