You are hereRezultāti: Magnēts 21.kārta

Rezultāti: Magnēts 21.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts15 Septembris 2011

Datums: 15.Septembris, 2011
Vieta: Vaidava
Dalībnieku skaits: 96

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Valters Ļubinskis VPĢ 00:57:51 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs x76 01:02:44 92.22
3 28 Māris Heinols ZVOC 01:04:38 89.50
4 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:06:05 87.54
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:06:58 86.39
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:10:37 81.92
7 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:14:08 78.04
8 288 Aldis Kanapolis Piepe 01:38:00 59.03

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:43:07 100.00
2 4357 Inese Mūrmane Burkānciems 00:52:53 81.53

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 297 Rolands Rudītis Ind. 00:36:43 100.00
2 124 Gints Ezeriņš Apse 00:39:12 93.66
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:39:37 92.68
4 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:40:39 90.32
5 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:41:18 88.90
6 4482 Raitis Bērziņš VIA 00:42:21 86.70
7 36 Māris Baltiņš Leči 00:42:25 86.56
8 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:42:49 85.75
9 393 Ivars Jēkabsons KSK 00:42:56 85.52
10 97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls 00:44:40 82.20
11 65 Andris Saldūksnis KSK 00:48:31 75.68
12 208 Jānis Līgats Liesma 00:50:32 72.66
13 399 Ivo Lupkins Cēsis 00:52:57 69.34
14 4147 Andris Šakens Individ. 01:00:58 60.22

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:36:21 100.00
2 41 Māra Ozola Individuāli 00:46:24 78.34
3 68 Skaidrīte Krastiņa Individ. 01:07:39 53.73

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:33:15 100.00
2 4286 Juris Mellēns BE44 00:43:06 77.15
3 4143 Uldis Bošs Ekers 00:45:57 72.36
364 Juris Rudītis individ. Diskvalif. 0.00
4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:31:39 100.00
2 225 Evita Kampuse Individ. 00:33:35 94.24
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:33:38 94.10
4 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:33:45 93.78
5 304 Arnita Rulle ZVOC 00:36:31 86.67
6 365 Inese Ozola ZVOC 00:36:32 86.63
7 305 Lelde Ziediņa ZVOC 00:41:19 76.60
8 354 Maija Sedleniece VIA 00:45:03 70.26
9 4136 Ieva Bogdanova VPĢ 00:52:02 60.83

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:14:52 100.00
2 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:16:18 91.21
3 429 Ralfs Arvīds Brutāns VP 00:21:50 68.09

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta PPS 00:14:02 100.00
2 167 Evelīna Jeručenoka VVV 00:19:17 72.77

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:12:10 100.00
2 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:13:48 88.16
3 196 Pauls Alberings VVV 00:13:54 87.53
4 30 Māris Heinols VVV 00:14:17 85.18

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 212 Sintija Ozola VPS 00:18:02 100.00
1 178 Arta Rulle VPS 00:18:02 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4484 Jānis Bogdanovs PPS 01:31:43 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:28:47 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 181 Atis Heinols VVV 00:34:02 100.00
2 18 Emīls Henrijs Taube VPĢ 00:37:11 91.53
3 375 Sandis Āboliņš Vaidava 00:46:59 72.44

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 291 Marta Saliņa VPĢ 00:49:22 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:43:46 100.00
2 4196 Uldis Jansons VVV 00:44:58 97.33
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:18:13 55.96

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:48:26 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:01:25 78.86
3 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:02:12 77.87
4 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 01:10:24 68.80
5 4456 Inese Kokenberga Komunālā saimniec. 01:11:50 67.42
6 4500 Guna Ķibere Pēdas mežā 01:12:07 67.16

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 360 Juris Lūsītis Individ. 00:38:51 100.00
2 4101 Andris Āboliņš Vaidava 00:47:08 82.43
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:51:55 74.83
4 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:12:21 53.70
5 311 Dzintars Suts ZVOC 01:20:53 48.03

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4419 Inga Vīksna ZET 00:42:05 100.00
2 4374 Džaneta Suta Individuāli 00:49:41 84.70
3 4134 Ņina Blūma BE44 00:50:20 83.61
4 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:57:50 72.77
5 4491 Vita Boša Ekers 00:59:41 70.51

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4380 Guntis Šmits Rūjiena 00:43:19 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:47:58 90.31
3 4289 Juris Miķelsons Kocēni 01:17:08 56.16

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:06:52 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:29:01 100.00
2 4427 Gunārs Fogelis Meridiāns 00:31:13 92.95
3 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:34:05 85.13
4 3170 Edvīns Berners Prizma 00:37:23 77.62
5 4401 Guntis Upacers Seniors 00:37:37 77.14
6 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:39:42 73.09
7 4414 Vilnis Velde GNP 00:42:45 67.88
8 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:46:10 62.85
9 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:47:58 60.49
10 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:52:25 55.36
11 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:53:48 53.93
4160 Jānis Cēsnieks Individuāli Diskvalif. 0.00
4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:43:04 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:11:09 60.53

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji