You are hereRezultāti: Magnēts 18.kārta

Rezultāti: Magnēts 18.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts01 Septembris 2011

Datums: 25.Augusts, 2011
Vieta: Brenguļu stacija
Dalībnieku skaits: 124

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 313 Pēteris Liepa VVV 00:50:37 100.00
2 284 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:51:10 98.93
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:51:43 97.87
4 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:52:18 96.78
5 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:52:26 96.54
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:52:41 96.08
7 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:56:56 88.91
8 28 Māris Heinols ZVOC 01:01:11 82.73
9 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:02:26 81.07
2214 Juris Kokins Purva Bridējs Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:58:55 100.00
2 394 Zanda Švēde Burkānciems 01:26:24 68.19

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:43:35 100.00
2 297 Rolands Rudītis Ind. 00:45:14 96.35
3 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:46:50 93.06
4 97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls 00:48:27 89.96
5 51 Ģirts Pakalns KSK 00:50:20 86.59
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:50:22 86.53
7 124 Gints Ezeriņš Apse 00:50:43 85.93
8 13 Uģis Kampuss ZVOC 00:50:59 85.49
9 404 Kristaps Grinbergs Ozons 00:51:54 83.98
10 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:52:34 82.91
11 399 Ivo Lupkins Cēsis 00:53:22 81.67
12 208 Jānis Līgats Liesma 00:53:35 81.34
13 36 Māris Baltiņš Leči 00:54:31 79.94
14 1936 Vents Lupkins Azimuts 00:54:51 79.46
15 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:57:01 76.44
16 4147 Andris Šakens Individ. 00:58:16 74.80
17 65 Andris Saldūksnis KSK 01:06:01 66.02

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Kuzmina ZVOC 00:39:28 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:40:03 98.54
3 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:51:33 76.56
4 41 Māra Ozola Individuāli 00:54:22 72.59
5 4274 Agita Marena KSK 00:55:10 71.54
6 68 Skaidrīte Krastiņa Individ. 00:57:36 68.52
7 87 Arnita Krieviņa PPS 01:30:19 43.70

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 364 Juris Rudītis individ. 00:38:32 100.00
2 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:38:53 99.10
3 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:40:33 95.03
4 306 Guntars Stucis 00:42:29 90.70
5 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:46:21 83.14
6 4495 Ritvars Lērme Garām ejot 00:48:40 79.18

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 226 Inga Dukure Individ 00:33:19 100.00
2 4375 Kristīne Suta VPĢ 00:36:04 92.38
3 225 Evita Kampuse Individ. 00:36:50 90.45
4 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:38:03 87.56
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:38:30 86.54
6 304 Arnita Rulle ZVOC 00:41:43 79.86
7 305 Lelde Ziediņa ZVOC 00:42:38 78.15
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:44:14 75.32
9 217 Iveta Bormane Strenči 00:46:13 72.09
10 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:57:34 57.87
390 Anete Žaubre ZVOC Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:18:19 100.00
2 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:19:18 94.91
3 25 Nils Ozols b/dVārpiņa 00:21:03 87.02
4 429 Ralfs Arvīds Brutāns VP 00:23:14 78.84

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 75 Krišs Ričards Briedis VVV 00:18:23 100.00
2 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:18:47 97.87

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta PPS 00:14:06 100.00
2 1951 Dārta Cīrule Smiltene 00:20:15 69.63
3 351 Paula Lodziņa VPS 00:24:40 57.16
4 9 Justīne Jansone VPS 00:24:50 56.78
299 Vikorija Līga Krumholce VP Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:18:32 100.00
2 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:24:55 74.38
3 196 Pauls Alberings VVV 00:29:56 61.92

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 00:20:04 100.00
2 178 Arta Rulle VPS 00:26:53 74.64
3 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:29:54 67.11

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 33 Toms Kokenbergs VVV 00:50:50 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:26:20 100.00
2 4106 Elvita Alksne VVV 00:31:12 84.40
3 229 Egija Miška Rūjienas vsk. 00:44:01 59.83
4 100 Zanda Ozola Rūjienas vsk. 00:44:12 59.58

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 417 Laine Lupkina Meridiāns 00:54:52 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa VPĢ 01:02:02 100.00
2 6 Agnese Geduševa VPĢ 01:14:53 82.84
3 291 Marta Saliņa VPĢ 01:30:50 68.29

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:49:23 100.00
2 175 Valdis Lepiksons Auseklis 00:52:44 93.65
3 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:54:40 90.34
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:57:34 85.78
5 1937 Guntis Zīvers Smiltene 01:03:26 77.85
6 47 Jānis Vimba ZVOC 01:15:21 65.54
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:16:10 64.84

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:41:03 100.00
2 1986 Vita Cīrule Smiltene 00:44:45 91.73
3 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 00:52:07 78.77
4 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:52:46 77.80
5 4500 Guna Ķibere Pēdas mežā 00:56:11 73.06
6 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 01:03:25 64.73

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:36:46 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:39:36 92.85
3 1962 Guntars Cīrulis Smiltene 00:42:16 86.99
4 360 Juris Lūsītis Individ. 00:47:58 76.65
5 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:51:55 70.82

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4134 Ņina Blūma BE44 00:46:38 100.00
2 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:04:14 72.60
3 4374 Džaneta Suta Individuāli 01:29:56 51.85

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:39:02 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:43:18 90.15
3 4380 Guntis Šmits Rūjiena 00:57:19 68.10
4 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 01:03:19 61.65

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 200 Baiba Sedlova Individ. 01:12:44 100.00
2 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:12:58 99.68

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3170 Edvīns Berners Prizma 00:40:49 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:43:08 94.63
3 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:46:56 86.97
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:47:34 85.81
5 125 Arnolds Kučinskis Ogre 00:50:04 81.52
6 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:50:10 81.36
7 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:51:17 79.59
8 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:51:40 79.00
9 4160 Jānis Cēsnieks Individuāli 00:51:53 78.67
10 4414 Vilnis Velde GNP 00:55:09 74.01
11 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:56:12 72.63
12 4427 Gunārs Fogelis Meridiāns 00:56:50 71.82
13 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:58:53 69.32
14 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:25:46 47.59
15 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:30:50 44.94

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:39:07 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:41:10 95.02
3 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:43:12 90.55

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji