You are hereRezultāti: Magnēts 19.kārta

Rezultāti: Magnēts 19.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts01 Septembris 2011

Datums: 1.Septembris, 2011
Vieta: Vanšu tilts
Dalībnieku skaits: 122

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:54:33 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:55:29 98.32
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:59:09 92.22
4 28 Māris Heinols ZVOC 00:59:23 91.86
5 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:01:47 88.29
6 284 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:03:15 86.25
7 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:03:29 85.93
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:03:48 85.50
9 423 Mārtiņš Vabulis Burkānciems 01:04:36 84.44
10 4283 Rolands Melbārdis Eži 01:09:51 78.10
11 414 Atis Kalējs Gaujiena 01:10:17 77.61
12 102 Zigmārs Kalējs Ekers 01:14:22 73.35
13 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:19:26 68.67

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:50:55 100.00
2 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 01:05:11 78.11

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 13 Uģis Kampuss ZVOC 00:39:42 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:41:04 96.67
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:41:46 95.05
4 124 Gints Ezeriņš Apse 00:42:38 93.12
5 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:49:47 79.75
6 4147 Andris Šakens Individ. 00:52:05 76.22
7 297 Rolands Rudītis Ind. 00:53:48 73.79
8 4482 Raitis Bērziņš VIA 00:54:38 72.67
9 208 Jānis Līgats Liesma 00:55:44 71.23
10 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:57:17 69.30
11 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:58:27 67.92
36 Māris Baltiņš Leči Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Kuzmina ZVOC 00:32:23 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:42:09 76.83
3 41 Māra Ozola Individuāli 00:45:48 70.71

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:37:56 100.00
2 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:38:26 98.70
3 126 Kristaps Ceriņš Individ. 00:39:33 95.91
4 4495 Ritvars Lērme Garām ejot 00:42:11 89.92
5 306 Guntars Stucis Individ 00:43:50 86.54
6 364 Juris Rudītis individ. 00:44:36 85.05
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:47:51 79.28

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:33:49 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:33:59 99.51
3 225 Evita Kampuse Individ. 00:34:02 99.36
4 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:37:02 91.31
5 4375 Kristīne Suta VPĢ 00:37:45 89.58
6 8 Inga Geduševa ZVOC 00:40:18 83.91
7 226 Inga Dukure Individ 00:43:04 78.52
8 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:43:37 77.53
9 390 Anete Žaubre ZVOC 00:54:10 62.43
10 354 Maija Sedleniece VIA 00:55:00 61.48
11 305 Lelde Ziediņa ZVOC 01:00:44 55.68
12 365 Inese Ozola ZVOC 01:06:01 51.22
13 304 Arnita Rulle ZVOC 01:06:02 51.21

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis b\d Ezītis 00:10:13 100.00
2 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:14:04 72.63
3 25 Nils Ozols b/dVārpiņa 00:19:52 51.43
4 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:25:38 39.86

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:12:46 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:16:58 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta PPS 00:10:18 100.00
2 167 Evelīna Jeručenoka VVV 00:15:36 66.03
3 4237 Adelīna Melbārde Burkānciems 00:20:37 49.96

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:21:26 100.00
2 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:21:30 99.69
3 196 Pauls Alberings VVV 00:22:48 94.01
4 293 Kārlis Bērziņš VVV 00:23:31 91.14
5 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:25:21 84.55
6 30 Māris Heinols VVV 00:31:10 68.77

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 00:27:29 100.00
2 178 Arta Rulle VPS 00:30:24 90.41
3 212 Sintija Ozola VPS 00:36:17 75.75
4 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:36:22 75.57
5 233 Elza Melbārde VPS 00:52:03 52.80

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 33 Toms Kokenbergs VVV 00:51:58 100.00
14 Rinalds Vīksna VVĢ Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:31:01 100.00
2 204 Vilma Alberinga VVV 00:31:35 98.21
3 229 Egija Miška Rūjienas vsk. 01:02:47 49.40
4 100 Zanda Ozola Rūjienas vsk. 01:02:48 49.39

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 18 Emīls Henrijs Taube VPĢ 00:36:21 100.00
2 181 Atis Heinols VVV 00:48:58 74.23
3 1996 Valdemārs Nulle Azimuts 00:56:18 64.56

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa VPĢ 00:49:27 100.00
2 7 Anete Geduševa VPĢ 00:49:35 99.73

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 175 Valdis Lepiksons Auseklis 00:47:14 100.00
2 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:48:24 97.59
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:52:34 89.85
4 1965 Jānis Nulle Azimuts 00:57:38 81.95
5 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:38:22 48.02
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:40:55 46.80

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:49:04 100.00
2 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:52:34 93.34
3 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:13:09 67.08

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4101 Andris Āboliņš Vaidava 00:44:41 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:45:22 98.49
3 224 Zaļais Zaļais OKBaisie eži 00:48:18 92.51
4 360 Juris Lūsītis Individ. 00:53:43 83.18
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:00:49 73.47

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta Individuāli 00:36:25 100.00
2 4419 Inga Vīksna ZET 00:41:48 87.12
3 4134 Ņina Blūma BE44 00:45:56 79.28
4 4491 Vita Boša Ekers 00:47:45 76.27
4410 Ilona Vandāna Seniors Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:42:06 100.00
2 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:49:14 85.51
3 4380 Guntis Šmits Rūjiena 00:58:50 71.56
4 127 Andris Cekuls Cēsis 01:16:10 55.27
12 Ilgvars Grinbergs ZVOC Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 200 Baiba Sedlova Individ. 00:56:31 100.00
2 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:01:06 92.50

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:32:34 100.00
2 125 Arnolds kučinskis Ogre 00:32:57 98.84
3 4160 Jānis Cēsnieks Individuāli 00:35:26 91.91
4 4414 Vilnis Velde GNP 00:35:28 91.82
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:38:05 85.51
6 4401 Guntis Upacers Seniors 00:38:29 84.63
7 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:45:11 72.08
8 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:48:59 66.49
9 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:49:03 66.39
10 38 Visvaldis Baltiņš Leči 00:58:04 56.08
4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00
4182 Antons Grahoļskis ZVOC Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:25:21 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:29:48 85.07
3 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:40:49 62.11

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji