You are hereRezultāti: Magnēts 17.kārta

Rezultāti: Magnēts 17.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts18 Augusts 2011

Datums: 18.Augusts, 2011
Vieta: Lejas Ozoli Z
Dalībnieku skaits: 104

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1973 Otārs Putrālis Azimuts 01:00:33 100.00
2 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:12:06 83.98
3 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:23:24 72.60
4 28 Māris Heinols ZVOC 01:32:25 65.52
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:40:36 60.19
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:41:40 59.56
4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00
284 Mārcis Bogdanovs ZVOC Diskvalif. 0.00
4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 01:31:09 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:52:36 100.00
2 4482 Raitis Bērziņš VIA 00:55:27 94.86
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:59:33 88.33
4 297 Rolands Rudītis Ind. 01:04:58 80.96
5 124 Gints Ezeriņš Apse 01:08:03 77.30
6 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 01:08:11 77.14
7 1936 Vents Lupkins Azimuts 01:20:42 65.18
8 208 Jānis Līgats Liesma 01:27:46 59.93
9 4147 Andris Šakens Individ. 02:06:06 41.71
97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls Diskvalif. 0.00
4265 Jānis Lucāns Piepe Diskvalif. 0.00
83 Jānis Dainis FK Kocēni Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Kuzmina ZVOC 00:58:49 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:05:23 89.96
3 41 Māra Ozola Individuāli 01:27:16 67.40

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 364 Juris Rudītis individ. 00:44:13 100.00
2 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:52:56 83.53
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:05:54 67.10
4 4495 Ritvars Lērme Garām ejot 01:28:06 50.19
5 306 Guntars Stucis Individ 01:29:59 49.14

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:42:59 100.00
2 226 Inga Dukure Individ 00:47:24 90.68
3 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:51:09 84.03
4 225 Evita Kampuse Individ. 00:51:52 82.87
5 8 Inga Geduševa ZVOC 00:54:13 79.28
6 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:58:11 73.88
7 305 Lelde Ziediņa ZVOC 01:00:08 71.48
8 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:12:00 59.70
9 304 Arnita Rulle ZVOC 01:12:56 58.94
10 365 Inese Ozola ZVOC 01:13:02 58.85

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:17:23 100.00
2 4255 Pēteris Gailis b\d Ezītis 00:17:51 97.39
3 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:18:21 94.73
4 25 Nils Ozols b/dVārpiņa 00:32:39 53.24

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:17:48 100.00
2 75 Krišs Ričards Briedis VVV 00:19:53 89.52

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta PPS 00:17:14 100.00
2 1951 Dārta Cīrule Smiltene 00:22:39 76.09
3 167 Evelīna Jeručenoka VVV 00:22:55 75.20
4 9 Justīne Jansone VPS 00:25:38 67.23

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:32:14 100.00
2 282 Reinis Putrālis Azimuts 00:40:43 79.16
3 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:53:05 60.72
4 196 Pauls Alberings VVV 01:00:25 53.35
30 Māris Heinols VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 178 Arta Rulle VPS 00:36:30 100.00
2 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 00:40:21 90.46
3 212 Sintija Ozola VPS 00:42:27 85.98
4 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:45:11 80.78

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 33 Toms Kokenbergs VVV 01:04:27 100.00
2 14 Rinalds Vīksna VVĢ 01:04:36 99.77

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:47:05 100.00
2 204 Vilma Alberinga VVV 00:56:34 83.24

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 181 Atis Heinols VVV 01:08:40 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa VPĢ 01:18:01 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1937 Guntis Zīvers Smiltene 01:05:50 100.00
2 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:16:25 86.15
3 4362 Jānis Riža Concorde 01:19:05 83.25
4 4196 Uldis Jansons VVV 01:45:00 62.70
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 02:24:19 45.62

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1986 Vita Cīrule Smiltene 01:07:50 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:10:41 95.97
3 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 01:12:42 93.31
4 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 01:47:20 63.20
5 4456 Inese Kokenberga Komunālā saimniec. 01:48:42 62.40
6 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:52:40 60.21

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1914 Ivars Muzikants Balta 00:49:56 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:55:17 90.32
3 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:04:43 77.16
4 360 Juris Lūsītis Individ. 01:07:41 73.77
5 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:16:32 65.24

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta Individuāli 01:28:16 100.00
4134 Ņina Blūma BE44 Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:53:37 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 01:15:34 70.95
3 4380 Guntis Šmits Rūjiena 01:23:25 64.28
405 Ivars Nīmanis RM Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 200 Baiba Sedlova Individ. 01:25:55 100.00
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4427 Gunārs Fogelis Meridiāns 00:50:48 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:54:39 92.96
3 3170 Edvīns Berners Prizma 00:59:46 85.00
4 4160 Jānis Cēsnieks Individuāli 01:10:06 72.47
5 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 01:14:09 68.51
6 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:14:57 67.78
7 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:16:02 66.81
8 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 01:22:27 61.61
9 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:32:38 54.84
10 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:39:50 50.88
11 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:53:19 44.83
4182 Antons Grahoļskis ZVOC Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:49:09 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:04:35 76.10
3 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:09:48 70.42

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji