You are hereRezultāti: Magnēts 14.kārta

Rezultāti: Magnēts 14.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts28 Jūlijs 2011

Datums: 28.Jūlijs, 2011
Vieta: Lejas Ozoli D
Dalībnieku skaits: 105

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1992 Jānis Nulle Azimuts 01:00:49 100.00
2 389 Vytautas Ozolinš Ind. 01:01:15 99.29
3 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:05:41 92.59
4 4393 Valdis Tilts Vaidava 01:06:11 91.89
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:06:34 91.36
6 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:10:53 85.80
7 28 Māris Heinols ZVOC 01:11:39 84.88
8 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:12:11 84.25
9 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:20:55 75.16
10 313 Pēteris Liepa VVV 01:23:12 73.10
1973 Otārs Putrālis Azimuts Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:55:39 100.00
2 1 Sabīne Tilta VPĢ 01:09:01 80.63
3 98 Antra Ķikute Azimuts 01:21:23 68.38

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:41:02 100.00
2 124 Gints Ezeriņš Apse 00:43:31 94.29
3 36 Māris Baltiņš Leči 00:47:23 86.60
4 13 Uģis Kampuss ZVOC 00:48:05 85.34
5 97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls 00:48:43 84.23
6 297 Rolands Rudītis Ind. 00:48:57 83.83
7 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:49:05 83.60
8 4189 Arnis Parts Naukšēni 00:58:16 70.42
9 4147 Andris Šakens Individ. 01:10:00 58.62

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:36:13 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:53:48 67.32
3 68 Skaidrīte Krastiņa Individ. 01:13:30 49.27

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Jānis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:23:09 100.00
2 48 Rihards Gailīts Smiltene 00:31:55 72.53
3 2504 Raitis Gailīts Smiltene 00:32:20 71.60
4 364 Juris Rudītis individ. 00:37:10 62.29
5 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:37:49 61.22
6 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:39:13 59.03
7 306 Guntars Stucis Individ 00:40:27 57.23
8 4143 Uldis Bošs Ekers 00:42:04 55.03
9 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:43:49 52.83

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:30:24 100.00
2 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:36:11 84.02
3 361 Liene Lūsīte Individ. 00:37:00 82.16
4 225 Evita Kampuse Individ. 00:43:56 69.20
5 226 Inga Dukure Individ 00:46:25 65.49
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:50:33 60.14
7 304 Arnita Rulle ZVOC 00:55:56 54.35
8 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:57:04 53.27
9 305 Lelde Ziediņa ZVOC 00:58:31 51.95
10 223 Gunita Jansone Individ. 01:08:18 44.51

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis b\d Ezītis 00:14:01 100.00
2 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:19:48 70.79

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 75 Krišs Ričards Briedis VVV 00:20:25 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta PPS 00:18:55 100.00
2 9 Justīne Jansone VPS 00:23:44 79.71

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:17:39 100.00
2 196 Pauls Alberings VVV 00:19:17 91.53
3 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:23:33 74.95
4 30 Māris Heinols VVV 00:30:01 58.80

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:27:00 100.00
2 178 Arta Rulle VPS 00:32:43 82.53
3 212 Sintija Ozola VPS 00:32:44 82.48

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 33 Toms Kokenbergs VVV 00:50:09 100.00
2 4484 Jānis Bogdanovs PPS 01:12:40 69.01

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:29:37 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 181 Atis Heinols VVV 00:48:06 100.00
2 1996 Valdemārs Nulle Azimuts 00:48:14 99.72

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa VPĢ 00:54:15 100.00
2 291 Marta Saliņa VPĢ 01:23:27 65.01

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 2626 Ēriks Ūdris Valka 00:48:54 100.00
2 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:51:03 95.79
3 175 Valdis Lepiksons Auseklis 00:53:03 92.18
4 1965 Jānis Nulle Azimuts 00:54:45 89.32
5 4280 Aigars Dudelis Azimuts 01:01:58 78.91
6 4196 Uldis Jansons VVV 01:05:27 74.71
7 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:06:05 74.00
8 47 Jānis Vimba ZVOC 01:17:16 63.29
9 44 Aigars Savickis Azimuts 01:22:47 59.07
10 308 Uģis Permaņickis Individ. 02:10:52 37.37

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:53:25 100.00
2 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:54:14 98.49
3 1963 Gunta Dudele Azimuts 01:08:14 78.29
4 4500 Guna Ķibere Pēdas mežā 01:10:11 76.11
5 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 01:20:02 66.74
6 4456 Inese Kokenberga Komunālā saimniec. 01:21:04 65.89

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 360 Juris Lūsītis Individ. 00:51:34 100.00
2 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:55:01 93.73
3 4101 Andris Āboliņš Vaidava 00:56:13 91.73
4 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:10:53 72.75

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4134 Ņina Blūma BE44 00:47:30 100.00
2 4374 Džaneta Suta Individuāli 00:52:19 90.79
3 4491 Vita Boša Ekers 00:55:00 86.36
4 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:56:18 84.37
5 4419 Inga Vīksna ZET 01:02:42 75.76

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:53:08 100.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 200 Baiba Sedlova Individ. 00:54:42 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4427 Gunārs Fogelis Meridiāns 00:42:51 100.00
2 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:45:02 95.15
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:47:50 89.58
4 4401 Guntis Upacers Seniors 00:48:57 87.54
5 3170 Edvīns Berners Prizma 00:54:58 77.96
6 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:55:06 77.77
7 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:55:41 76.95
8 4160 Jānis Cēsnieks Individuāli 00:56:31 75.82
9 125 Arnolds kučinskis Ogre 00:58:45 72.94
10 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:58:54 72.75
11 4414 Vilnis Velde GNP 01:06:17 64.65
12 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:22:07 52.18

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:41:48 100.00
2 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:50:47 82.31

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji