You are hereRezultāti: Magnēts 11.kārta

Rezultāti: Magnēts 11.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts07 Jūlijs 2011

Datums: 7.Jūlijs, 2011
Vieta: Sietiņiezis
Dalībnieku skaits: 125

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:53:19 100.00
2 18 Emīls Henrijs Taube VPĢ 00:54:53 97.15
3 313 Pēteris Liepa VVV 01:00:08 88.66
4 28 Māris Heinols ZVOC 01:01:25 86.81
5 284 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:03:40 83.74
6 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:03:42 83.70
7 1992 Jānis Nulle Azimuts 01:04:12 83.05
8 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:05:44 81.11
9 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:06:21 80.36
10 1973 Otārs Putrālis Azimuts 01:06:56 79.66
11 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:10:19 75.82
12 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:12:41 73.35
13 288 Aldis Kanapolis Piepe 01:13:29 72.56
14 21 Austris Krastiņš ZVOC 01:15:46 70.37
15 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:24:22 63.20

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 01:05:48 100.00
2 98 Antra Ķikute Azimuts 01:12:00 91.39

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls 00:48:28 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:50:10 96.61
3 36 Māris Baltiņš Leči 00:52:52 91.68
4 388 Andis Celinskis Azimuts 00:54:28 88.98
5 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:54:33 88.85
6 13 Uģis Kampuss ZVOC 00:56:11 86.27
7 4482 Raitis Bērziņš VIA 01:01:40 78.59
8 4189 Arnis Parts Naukšēni 01:16:19 63.51
9 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:21:24 59.54
10 4147 Andris Šakens Individ. 01:22:27 58.78

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:42:16 100.00
2 370 Zanda Bērziņa indiv. 01:01:38 68.58
3 68 Skaidrīte Krastiņa Individ. 01:01:48 68.39
4 41 Māra Ozola Individuāli 01:02:08 68.03
5 4341 Kaija Rutule SCO centrs 01:05:01 65.01
6 4230 Gunta Krastiņa Eži 01:12:26 58.35
227 Inese Ločmele Burkānciems Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:50:17 100.00
2 306 Guntars Stucis Individ 00:58:24 86.10
3 247 Redženalds Eiduks Individuāli 01:02:28 80.50
4 364 Juris Rudītis individ. 01:03:18 79.44
5 4143 Uldis Bošs Ekers 01:05:17 77.02
6 126 Kristaps Ceriņš Individ. 01:07:17 74.73
7 4286 Juris Mellēns BE44 01:11:29 70.34

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:42:01 100.00
2 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:50:19 83.50
3 226 Inga Dukure Individ 00:52:41 79.75
4 361 Liene Lūsīte Individ. 00:53:12 78.98
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:54:57 76.46
6 354 Maija Sedleniece VIA 00:56:18 74.63
7 365 Inese Ozola ZVOC 00:57:51 72.63
8 238 Ieva Leitlande Burkānciems 01:04:26 65.21
9 225 Evita Kampuse Individ. 01:07:32 62.22
10 223 Gunita Jansone Individ. 01:09:20 60.60
305 Lelde Ziediņa ZVOC Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 25 Nils Ozols b/dVārpiņa 00:14:25 100.00
4255 Pēteris Gailis b\d Ezītis Diskvalif. 0.00
86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:12:48 100.00
2 250 Kaspars Stepānovs Individ. 00:21:54 58.45
384 Kristaps Ozols Jaunpiebalga Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 273 Anna Kitija Ziediņa V5v 00:18:50 100.00
2 167 Evelīna Jeručenoka VVV 00:21:02 89.54
3 9 Justīne Jansone VPS 00:22:11 84.90

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 196 Pauls Alberings VVV 00:20:18 100.00
2 373 Ilgvars Caune Azimuts 00:20:29 99.10
3 30 Māris Heinols VVV 00:23:36 86.02
4 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:24:30 82.86
5 282 Reinis Putrālis Azimuts 00:32:39 62.17

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 92 Elizabete Ločmele Burkānciems & co 00:21:21 100.00
2 374 Elīna Skopāne Azimuts 00:30:35 69.81
3 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:37:36 56.78
4 212 Sintija Ozola VPS 00:38:14 55.84

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 33 Toms Kokenbergs VVV 01:03:09 100.00
2 14 Rinalds Vīksna VPS 01:22:37 76.44
3 4484 Jānis Bogdanovs PPS 01:51:33 56.61

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:54:21 100.00
2 204 Vilma Alberinga VVV 00:58:13 93.36

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1996 Valdemārs Nulle Azimuts 00:46:50 100.00
2 181 Atis Heinols VVV 01:02:49 74.56
3 375 Sandis Āboliņš Vaidava 01:18:16 59.84

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa VPĢ 01:01:54 100.00
2 6 Agnese Geduševa VPĢ 01:04:33 95.89
3 291 Marta Saliņa VPĢ 01:46:36 58.07

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:48:55 100.00
2 4200 Andris Jemsis Individuāli 00:54:43 89.40
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:55:22 88.35
4 4196 Uldis Jansons VVV 00:56:00 87.35
5 1965 Jānis Nulle Azimuts 00:57:50 84.58
6 44 Aigars Savickis Azimuts 01:07:29 72.49
7 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 01:15:29 64.80
8 47 Jānis Vimba ZVOC 01:24:54 57.62
9 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:32:13 53.05

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 01:13:31 100.00
2 383 Dace Ikšele Jaunpiebalga 01:14:01 99.32
3 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:35:50 76.71
4 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 01:36:59 75.80
5 4456 Inese Kokenberga Komunālā saimniec. 01:37:44 75.22
6 8 Inga Geduševa ZVOC 01:41:34 72.38

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 360 Juris Lūsītis Individ. 00:47:27 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:48:39 97.53
3 4280 Aigars Dudelis Azimuts 00:52:00 91.25
4 385 Jānis Biezais Jaunpiebalga 00:52:56 89.64
5 1914 Ivars Muzikants Balta 00:55:29 85.52
6 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:57:38 82.33
7 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:01:02 77.74
8 311 Dzintars Suts ZVOC 01:04:42 73.34
9 4234 Egils Krastiņš EŽI 01:06:58 70.86
10 4101 Andris Āboliņš Vaidava 01:18:29 60.46

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4419 Inga Vīksna ZET 00:50:31 100.00
2 4134 Ņina Blūma BE44 00:56:17 89.75
3 4491 Vita Boša Ekers 01:05:03 77.66

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:48:27 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:50:33 95.85
3 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:53:02 91.36
4 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:53:56 89.83
5 382 Pēteris Magone Umurga 01:02:09 77.96

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 200 Baiba Sedlova Individ. 00:59:05 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4401 Guntis Upacers Seniors 00:41:55 100.00
2 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:45:30 92.12
3 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:47:03 89.09
4 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:52:19 80.12
5 4160 Jānis Cēsnieks Individuāli 00:53:33 78.28
6 4414 Vilnis Velde GNP 00:55:47 75.14
7 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 01:03:16 66.25
8 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:03:50 65.67

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:50:00 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:50:37 98.78

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji