You are hereRezultāti: Magnēts 6.kārta

Rezultāti: Magnēts 6.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts19 Maijs 2011

Datums: 19.Maijs, 2011
Vieta: Bērzs
Dalībnieku skaits: 123

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:50:41 100.00
2 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:53:48 94.21
3 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:54:01 93.83
4 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:55:38 91.10
5 4393 Valdis Tilts Vaidava 00:56:40 89.44
6 28 Māris Heinols ZVOC 01:01:34 82.32
7 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:01:54 81.88

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:47:27 100.00
1 1 Sabīne Tilta VPĢ 00:47:27 100.00
3 98 Antra Ķikute Azimuts 00:53:57 87.95
4 32 Evija Meirāne Burkānciems 00:57:41 82.26

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:32:53 100.00
2 124 Gints Ezeriņš Apse 00:33:08 99.25
3 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:35:57 91.47
4 4482 Raitis Bērziņš VIA 00:36:58 88.95
5 4140 Miķelis Bogdanovs VPĢ 00:37:50 86.92
6 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:38:01 86.50
7 4344 Žanis Rutulis Individuāli 00:38:55 84.50
8 36 Māris Baltiņš Leči 00:39:38 82.97
9 97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls 00:40:14 81.73
10 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:45:16 72.64
11 4148 Armands Šmits Sadales tīkls 00:49:44 66.12
12 303 Pēteris Brūns LUMII 00:51:26 63.93
13 358 Dzintars Krauklis Agrā Rūsa 00:55:16 59.50

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 221 Anita Baune Burkānciems 00:32:29 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:35:25 91.72
3 4413 Kitija Kuzmina ZVOC 00:35:48 90.74
4 230 Evija Voitkāne Burkānciems&Co 00:38:52 83.58
5 227 Inese Ločmele Burkānciems 00:39:28 82.31
6 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:41:41 77.93
7 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:44:15 73.41
8 41 Māra Ozola Individuāli 00:45:44 71.03

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Jānis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:22:52 100.00
2 367 Ivars Cekuls Indiv 00:24:23 93.78
3 297 Rolands Rudītis Ind. 00:25:25 89.97
4 306 Guntars Stucis Individ 00:29:28 77.60
5 4343 Kaspars Cīrulis individ. 00:32:53 69.54
6 4143 Uldis Bošs Ekers 00:34:49 65.68
7 362 Tālis Grinbergs Ekers 00:35:11 64.99
8 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:36:37 62.45
9 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:36:47 62.17
10 356 Jānis Ķirsis Agrā Rūsa 00:54:51 41.69

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:25:57 100.00
2 361 Liene Lūsīte Individ. 00:28:48 90.10
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:28:56 89.69
4 304 Arnita Rulle ZVOC 00:30:44 84.44
5 365 Inese Ozola ZVOC 00:30:50 84.16
6 225 Evita Kampuse Individ. 00:31:48 81.60
7 305 Lelde Ziediņa ZVOC 00:32:16 80.42
8 352 Liene Prikule z/s Savieļi 00:32:19 80.30
9 217 Iveta Bormane Strenči 00:36:10 71.75
10 354 Maija Sedleniece VIA 00:39:56 64.98
11 223 Gunita Jansone Individ. 00:41:40 62.28
12 298 Sanita Krumholce Individuāli 01:02:56 41.23

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:15:06 100.00
2 2665 Ervīns Čepjolkins Individ. 00:15:20 98.48
3 25 Nils Ozols b/dVārpiņa 00:18:24 82.07
4 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:21:38 69.80
5 368 Markuss Krauklis b/d Auseklītis 00:22:07 68.27
6 369 Jānis Riža Concorde 00:38:51 38.87

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 289 Anna Čepjolkina z/s Savieļi 00:26:23 100.00
2 296 Laura Marija Putniņa "b/d""Bitīte""" 00:37:20 70.67

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 355 Haralds Višņevskis VPS 00:19:08 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 9 Justīne Jansone VPS 00:23:45 100.00
2 351 Paula Lodziņa VPS 01:04:43 36.70
3 299 Vikorija Līga Krumholce VP 01:04:52 36.61

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:16:28 100.00
2 196 Pauls Alberings VVV 00:22:09 74.34
3 30 Māris Heinols VVV 00:26:40 61.75

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 212 Sintija Ozola VPS 00:28:18 100.00
1 178 Arta Rulle VPS 00:28:18 100.00
3 233 Elza Melbārde VPS 00:41:19 68.50

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 33 Toms Kokenbergs VVV 00:26:15 100.00
2 4484 Jānis Bogdanovs PPS 00:40:31 64.79

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:24:50 100.00
2 94 Luīze Lepiksone Viesturskola 00:27:09 91.47

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
3 Valters Ļubinskis VPĢ Diskvalif. 0.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa VPĢ 00:29:59 100.00
2 6 Agnese Geduševa VPĢ 00:31:40 94.68
3 291 Marta Saliņa VPĢ 00:37:06 80.82
4 153 Signe Krastiņa VVĢ 00:37:12 80.60
5 4467 Ieva Dukure VPĢ 00:37:37 79.71

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 2626 Ēriks Ūdris Valka 00:37:40 100.00
2 175 Valdis Lepiksons Auseklis 00:40:28 93.08
3 47 Jānis Vimba ZVOC 00:47:15 79.72
4 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:47:28 79.35
5 4362 Jānis Riža Concorde 00:53:27 70.47
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:55:45 67.56

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:37:02 100.00
2 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:37:25 98.98
3 140 Aiga Vimba ZVOC 00:39:29 93.79
4 4500 Guna Ķibere Pēdas mežā 00:45:26 81.51
5 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 00:46:11 80.19
6 4456 Inese Kokenberga Komunālā saimniec. 00:48:28 76.41
7 8 Inga Geduševa ZVOC 00:55:07 67.19

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:37:43 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 00:39:05 96.50
3 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:39:06 96.46
4 360 Juris Lūsītis Individ. 00:40:24 93.36
5 4101 Andris Āboliņš Vaidava 00:42:45 88.23
6 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:45:10 83.51
7 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:50:09 75.21
8 311 Dzintars Suts ZVOC 00:56:12 67.11

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4419 Inga Vīksna ZET 00:37:56 100.00
2 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:42:16 89.75
3 4374 Džaneta Suta Individuāli 00:43:07 87.98
4 283 Aelita Krūmiņa Reinis 00:45:51 82.73
5 4491 Vita Boša Ekers 00:56:27 67.20

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:32:24 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:43:26 74.60
3 4380 Guntis Šmits Rūjiena 00:46:03 70.36
4 127 Andris Cekuls Cēsis 00:46:17 70.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 200 Baiba Sedlova Individ. 00:42:27 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde GNP 00:26:00 100.00
2 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:26:08 99.49
3 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:27:23 94.95
4 4401 Guntis Upacers Seniors 00:29:39 87.69
5 38 Visvaldis Baltiņš Leči 00:32:23 80.29
6 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:33:05 78.59
7 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:34:42 74.93
8 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:36:36 71.04

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:29:24 100.00
2 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:31:53 92.21

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji