You are hereRezultāti: Magnēts 5.kārta

Rezultāti: Magnēts 5.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts12 Maijs 2011

Datums: 12.Maijs, 2011
Vieta: Ķeņģupīte
Dalībnieku skaits: 145

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 11 Egils Kampuss VPĢ 00:47:49 100.00
2 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:50:33 94.59
2 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:50:33 94.59
4 284 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:52:58 90.28
5 24 Andis Malējs TB4 00:55:29 86.18
6 5 Jurģis Suts VPĢ 00:55:46 85.74
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:58:54 81.18
8 4283 Rolands Melbārdis Eži 01:01:17 78.03
9 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:02:20 76.71
10 28 Māris Heinols ZVOC 01:02:49 76.12
11 4393 Valdis Tilts Vaidava 01:05:56 72.52
12 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:10:41 67.65
4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:54:54 100.00
2 98 Antra Ķikute Azimuts 01:02:33 87.77
3 32 Evija Meirāne Burkānciems 01:02:34 87.75
4 1 Sabīne Tilta VPĢ 01:05:49 83.41

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:35:42 100.00
2 13 Uģis Kampuss VPĢ 00:35:52 99.54
3 97 Ilmārs Skādulis Sadales tīkls 00:37:25 95.41
4 4140 Miķelis Bogdanovs VPĢ 00:37:27 95.33
5 4482 Raitis Bērziņš VIA 00:38:14 93.37
6 208 Jānis Līgats Liesma 00:39:05 91.34
7 4344 Žanis Rutulis Individuāli 00:41:36 85.82
8 124 Gints Ezeriņš Apse 00:41:42 85.61
9 310 Mārtiņš Birums Piepe 00:45:25 78.61
10 4147 Andris Šakens Individ. 00:51:10 69.77
11 303 Pēteris Brūns LUMII 00:57:11 62.43
12 309 Jānis Priedītis www.janka.lv 01:01:59 57.60

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Kuzmina ZVOC 00:38:01 100.00
2 230 Evija Voitkāne Burkānciems&Co 00:42:05 90.34
3 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:42:19 89.84
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:45:22 83.80
5 227 Inese Ločmele Burkānciems 00:47:21 80.29
6 41 Māra Ozola Individuāli 00:48:31 78.36
7 20 Līga Pētersone ZVOC 00:50:25 75.40
8 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:52:28 72.46
9 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:52:59 71.75

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 356 Jānis Ķirsis Agrā Rūsa 00:30:55 100.00
2 306 Guntars Stucis Individ 00:37:23 82.70
3 297 Rolands Rudītis Ind. 00:37:58 81.43
4 357 Gints Čudorāns Citadele 00:39:03 79.17
5 358 Dzintars Krauklis Agrā Rūsa 00:39:24 78.47
6 4343 Kaspars Cīrulis individ. 00:41:09 75.13
7 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:43:14 71.51
8 367 Ivars Cekuls Indiv 00:44:20 69.74
9 362 Tālis Grinbergs Ekers 00:50:15 61.53
10 4143 Uldis Bošs Ekers 00:50:30 61.22
11 364 Juris Rudītis individ. 00:51:26 60.11

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:35:24 100.00
2 217 Iveta Bormane Strenči 00:39:18 90.08
3 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:40:50 86.69
4 361 Liene Lūsīte Individ. 00:43:04 82.20
5 225 Evita Kampuse Individ. 00:50:05 70.68
6 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:50:28 70.15
7 223 Gunita Jansone Individ. 00:52:24 67.56
8 352 Liene Prikule z/s Savieļi 01:01:19 57.73
9 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:01:21 57.70
10 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:02:22 56.76
11 304 Arnita Rulle ZVOC 01:14:02 47.82
12 365 Inese Ozola ZVOC 01:14:04 47.79
13 199 Mairita Boša Ekers 01:15:50 46.68
14 305 Lelde Ziediņa ZVOC 01:16:20 46.38

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis b\d Ezītis 00:17:32 100.00
2 25 Nils Ozols b/dVārpiņa 00:17:49 98.41
3 2665 Ervīns Čepjolkins Individ. 00:36:17 48.32

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 289 Anna Čepjolkina z/s Savieļi 00:25:43 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:15:37 100.00
2 355 Haralds Višņevskis VPS 00:44:37 35.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 167 Evelīna Jeručenoka VVV 00:19:00 100.00
2 9 Justīne Jansone VPS 00:24:08 78.73
3 4237 Adelīna Melbārde Burkānciems 00:27:57 67.98
4 351 Paula Lodziņa VPS 00:31:59 59.41
5 299 Vikorija Līga Krumholce VP 00:32:12 59.01

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 58 Arturs Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:28:38 100.00
2 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:34:42 82.52
3 30 Māris Heinols VVV 00:39:18 72.86
4 196 Pauls Alberings VVV 00:44:15 64.71

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:52:06 100.00
178 Arta Rulle VPS Diskvalif. 0.00
212 Sintija Ozola VPS Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 33 Toms Kokenbergs VVV 00:30:55 100.00
2 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:39:42 77.88
14 Rinalds Vīksna VPS Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:34:08 100.00
2 94 Luīze Lepiksone Viesturskola 01:18:59 43.22

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 181 Atis Heinols VVV 00:38:38 100.00
2 18 Emīls Henrijs Taube VPĢ 00:39:01 99.02

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 313 Pēteris Liepa VVV 00:40:22 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa VPĢ 00:39:04 100.00
2 6 Agnese Geduševa VPĢ 00:45:30 85.86
3 153 Signe Krastiņa VVĢ 00:56:27 69.21
4 291 Marta Saliņa VPĢ 01:41:14 38.59

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 175 Valdis Lepiksons Auseklis 00:41:32 100.00
2 213 Alvis Lepiksons Auseklis 00:44:24 93.54
3 2611 Pēteris Kokarēvičš Azimuts 00:47:19 87.78
4 4406 Andris Valdmanis Individuāli 00:50:19 82.54
5 1937 Guntis Zīvers Smiltene 00:55:25 74.95
6 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:03:11 65.73
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:29:33 46.38

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1986 Vita Cīrule Smiltene 00:37:32 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:42:35 88.14
3 4500 Guna Ķibere Pēdas mežā 00:51:40 72.65
4 140 Aiga Vimba ZVOC 00:55:37 67.49
5 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 00:56:07 66.88
6 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 00:56:46 66.12
7 4456 Inese Kokenberga Komunālā saimniec. 00:56:50 66.04
8 8 Inga Geduševa ZVOC 01:01:36 60.93

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:33:41 100.00
2 224 Zaļais Zaļais OkBaisie Eži 00:35:37 94.57
3 1914 Ivars Muzikants Balta 00:38:11 88.21
4 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:40:09 83.89
5 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:42:15 79.72
6 360 Juris Lūsītis Individ. 00:44:08 76.32
7 4101 Andris Āboliņš Vaidava 00:44:55 74.99
8 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:49:30 68.05
9 311 Dzintars Suts ZVOC 01:04:43 52.05

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:36:45 100.00
2 4419 Inga Vīksna ZET 00:39:10 93.83
3 4374 Džaneta Suta Individuāli 00:39:56 92.03
4 4134 Ņina Blūma BE44 00:42:12 87.09
5 4491 Vita Boša Ekers 00:49:50 73.75
6 4258 Ilze Liepa Valmieras pilsētas pašval 00:55:19 66.44

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:31:07 100.00
2 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:38:15 81.35
3 281 Jānis Ence Z/s Laidavas 00:39:38 78.51
4 4165 Jānis Danevičs BE44 00:39:42 78.38
5 4380 Guntis Šmits Rūjiena 00:46:45 66.56
6 127 Andris Cekuls Cēsis 00:48:41 63.92

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 200 Baiba Sedlova Individ. 00:43:28 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4427 Gunārs Fogelis Meridiāns 00:31:45 100.00
2 4401 Guntis Upacers Seniors 00:35:34 89.27
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:37:23 84.93
4 4249 Agris Kronbergs Saulrīti 00:37:27 84.78
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:37:49 83.96
6 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:38:19 82.86
7 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:39:00 81.41
8 3170 Edvīns Berners Prizma 00:39:02 81.34
9 4414 Vilnis Velde GNP 00:40:41 78.04
10 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:52:09 60.88
11 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:55:54 56.80
350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:36:01 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:39:41 90.76
3 4128 Vilhelmīne Bērzupe Seniors 00:54:30 66.09

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji