You are hereINSTRUKCIJA par 1. treniņkārtu

INSTRUKCIJA par 1. treniņkārtu


RakstījaAdministrators- Publicēts27 Marts 2019

28. marta Valmieras Magnēta treniņš — «Ziediņš» ar atmiņas trenēšanas elementiem.

Pie reģistrācijas telts atrodas Starts Nr.1 , no kura sākas pirmais etaps — pēc atmiņas jānokļūst līdz «Ziediņa» startam. Startā iespējams aplūkot karti, kurā iezīmēts Starts Nr. 1 un Ziediņa starts. Kartes pētīšanas laiks neierobežots, paraugkarti distancē līdzi ņemt nevar, toties var apvienot spēkus un šo etapu veikt kopā ar draugu, bērniem, vecākiem...

«Ziediņš» sastāv no pieciem dažādām 1-1,5 km garām distancītēm. Katrs dalībnieks veic savām spējām un vēlmēm atbilstošu distanču skaitu, pēc katras atgriežoties «Ziediņa» startā. Startā atradīsies piecas kastītes, katrā no tām viena distance. Lūgums dalībniekiem izskrieto karti nolikt atpakaļ kastītē ar atbilstošu distances nr. (tas uzrakstīts uz kartes maisiņa tās aizmugurē), un paņemt karti no nākošas kastītes. Distanču veikšanas secība nav noteikta. Pēc pēdējās izvēlētās distances veikšanas dalībnieks bez kartes, pēc atmiņas atgriežas Startā Nr. 1 (finišā).

Treniņā nenotiek nekāda veida sacensība starp dalībniekiem. Atzīmēšanās punktos ar Si karti, un ceram, ka varēs saņemt izdruku finišā.

Dalības maksa jauniešiem 1 EUR, pieaugušajiem 2 EUR.
Nākošajā treniņkārtā gaidāms «līnijas» un virziena treniņa apvienojums.

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji