You are hereIespēja piedalīties loterijā!

Iespēja piedalīties loterijā!


RakstījaInguna Valdmane- Publicēts18 Augusts 2016

Nav noslēpums, ka vasara un arī Valmieras Magnēta sezona lēnām tuvojas noslēgumam. Daudz kilometri ir noskrieti, daudz purvi izbradāti, daudz ogu apēsts un arī kāda garda sēņu mērce uztaisīta. Lai atlikušās 6 kārtas padarītu interesantākas, mūs ir uzrunājusi pavisam neparastas atpūtas cienītāju komanda un piedāvājusi sadarbību.

Visi, kuri skries 6 pēdējās kārtās, piedalīsies loterijā. Viena laimīgā sieviete un viens vīrietis Magnēta noslēguma pasākumā, loterijas kārtībā saņems Dāvanu karti 35 EUR vērtībā no „Timemachine 1961”. Šī kompānija piedāvā Valmierā un visā Vidzemē mazpazīstamu atpūtas veidu – izbēgšanas spēli. Tās laikā cilvēku grupa 1-4 dalībnieku sastāvā tiek ieslēgta telpā, no kuras iespējams izkļūt pildot dažādus loģikas, atjautības un meklēšanas uzdevumus. Uzdevumiem tiek dots ierobežots laiks – viena stunda. Ja stundas laikā spējat izkļūt, esat uzvarējuši, ja nespējat, spēle beidzas un jūs tiekat izlaisti. Viena orientieristu komanda jau šo spēli ir izbaudījuši un veiksmīgi izkļuvuši laikā. Ja gribas uzzināt kuri tie bija, tad jādodas uz „Timemachine 1961” Facebook lapu – www.facebook.com/EscapeRoomValmiera

Un vēl. Ja nu kādam jau ir skaidrs, ka visās atlikušajās kārtās nesanāks piedalīties, vai arī loterijās īpaši neveicas, tad ceturtdienās, mežā būs iespējams iegūt izbēgšanas spēles 5 EUR atlaižu kuponu. To saņemot, droši uzreiz var pieteikties savai spēlei mājaslapā www.timemachine.lv vai zvanot – 27767876.

Ceturtdien tiekamies Lauvaskalnā!

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji